Pred nami

Pred nami
https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/426482/bmid_pred-nami-pRc-426482.jpg 4 482 482

After série

< 5. díl

Nevinná kráska a potetovaný búrlivák. Tessa a Hardin. Ich vzťah bol viac ako turbulentný. Spočiatku šlo o hru, no postupne sa Tessa stala celým Hardinovým svetom a oboch ich prevalcovala skutočná, nespútaná láska. Pripomínala smršť, ktorá so sebou strhávala všetkých naokolo. Hardin balansoval na hrane krutosti, Tessa trpela. Lenže správanie človeka pochopíme až vtedy, keď zistíme, čo mu predchádzalo. Zrazu sa všetko javí inak. A Hardin je toho dôkazom. Naozaj sa ich vzťah nemohol zaobísť bez sĺz? Posledný diel série After odkrýva, čo sa udialo predtým, ako Hardin stretol Tessu, ale aj čo sa odohralo potom. Úplne zmení váš pohľad na hĺbavého chlapca aj anjela, ktorý sa doňho zamiloval, a na ich divokú #hessa romancu. Fanfikcia Anny Toddovej dosiahla miliardu prečítaní na internete a očarila čitateľov po celom svete! Stala sa svetovou senzáciou. Prvý diel sa už právom dočkal filmového spracovania a usilovne sa pracuje na druhom.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Yoli (SK)

Before , 2015

ElikaS
29.05.2020 5 z 5

Já tuhle sérii prostě miluju, hrozně mě baví ta vášeň, láska, nenávist, emoce, které jsou mezi Tessou a Hardinem. Je pravda, že tahle knížka toho moc nového nepřinesla. Líbily se mi především kapitoly potom, celkem zajímavý pohled přinesly i kapitoly předtím. Kapitoly během už známe z Polibku, ale i tak jsem se k nim ráda vrátila. Jen mě trošku mrzelo, že chyběla třeba kapitola táboráku z Hardinova pohledu nebo rozchod s Noahem, protože ty jsou mé oblíbené. Stejně tak jsem doufala, že by mohlo dojít k odpovědi na Tessinu otázku ohledně Hardinova tetování na zápěstí. No nic no. I tak jsem si knížku užila a ráda se k nim vrátím.

ajla5
27.05.2020 3 z 5

Inu, těšila jsem se a bylo to zbytečné. Hardinův vhled se nekonal. Škoda.

MichaelaS081
25.05.2020 3 z 5

První 4 díly se mi líbili vic. Přečetla jsem je na jeden zátah. Tento díl byl slabší.

Knihomolka97
23.05.2020 5 z 5

4,8 *
Přečteno na jeden zátah. Čekala jsem ještě něco jiného, mohlo to být o trochu delší, ale nejsem vůbec zklamaná, ba naopak. Líbilo se mi to moc, s Hardinem jsem plně prožívala jeho muka ohledně Tessy, jeho panikaření, trochu paranoiu a výčitky. :D Jeho pohled a myšlenky mě bavily a i dost překvapily. Z pohledu Tessy to vypadalo všechno úplně jinak a to je na tom to krásné...
Dozvěděla jsem se i něco málo o vedlejších postavách, třeba o Molly, Steph (vážně pěkná mrcha), později o Landonovi, Zedovi či Christianovi.
Zkrátka a dobře celou sérii naprosto miluju a vím s jistotou, že se k HESSE ještě někdy v budoucnu vrátím.

Terez25
19.05.2020 3 z 5

Zvláštní a tak trochu vycpávkové. Přijde mi, že tento díl je vlastně takové shrnutí. Nic, co by vyloženě změnilo nebo nějak zásadně přetočilo děj tu není. Jinak ale celá série je parádní a ráda se k ní někdy vrátím.

Magda39
16.05.2020 3 z 5

Každý fanoušek ocení detaily, ze kterých je kniha poskládaná. Škoda jen, že se v knize tolik přeskakuje, a tak má kniha pouhých 300 stran.

AnnieR.
16.05.2020 4 z 5

Nejméně oblíbená část. Nevěřila jsem, že tohle někdy řeknu.
A to jsem opravdu velký fanoušek této lovestory.

Co se mi líbilo? Něco málo o postavách před tím, než Hardin potkal Tessu. A také něco málo o postavách, jak to byla dál... Těmto věcem bych se věnovala více. Škoda je, že zbytek knihy už jsem četla v předešlých čtyřech dílech. Je pravda, že tato kniha byla z pohledu H. takže jsme měli trochu větší šanci pochopit jeho myšlenkové pochody. Ale jelikož se v předešlých dílech střídal vypravěč (Hardin a Tessa), tak jsme se toho stejně moc nového nedozvěděli.

Tato kniha byla méně poutavá, hůře se mi četla, i když jsem jí stejně zhltla za jeden jediný den. Nakonec to bylo hezké zakončení, jednoho příběhu. Ale ráda bych se něco více dozvěděla o Molly. A celkově o dalších...

Přestože jsem před tím byla s knihami více spokojená, nemůžu jinak než se ⭐⭐⭐⭐.

petusska01
03.05.2020 3 z 5

Nakolko mam velmi rada tuto seriu, chcela som tuto knihu docitat. Ale popravde to bolo zo zaciatku velmi narocne. Ved to vsetko sme uz citali a nejake velke odhalenia a zvraty tam ani neboli. Bohuzial, nudnych stran bolo viac ako tych zaujimavych na konci. Ako nikoho to nezabije ale ani nepotesi podla mna. :) Takze kniha maximalne pre skalnych fanusikov serie...

Domiiiniika
01.05.2020 odpad!

Nedocitane. Absolútne ma to nebavilo. Po 100 stranách som to odložila. Minulosť postáv bola pre mňa nezaujimava a keď som sa konečne dostala k hardinovi už som bola taka znudena že som tu knihu rovno dala na predaj. Predchádzajúce dieli ma bavili a páčili sa mi ale toto bola pre mňa zbytočná časť.

Mininka
26.03.2020 4 z 5

Na tohle jsem se těšila, jelikož na wattpadu tuším nebyla nikdy plně přeložena. Bylo zajímavé se seznámit z minulostí postav, hlavně jsem byla zvědavá, jak to bylo s Harrym (Hardinem) než poznal Tess. Pokud tuto sérii milujete jako já, určitě si ji přečtěte! Po těch letech jsem se jí konečně dočkala ♥. Škoda jenom, že je k dostání ve slovenském překladu.

Anna-Soltysova
15.03.2020 4 z 5

Kniha skvele zapadla do série After. Je písaná z pohľadu Hardina - jeho pocity a správanie k Tesse, dozvedáme sa viac z jeho minulosti, prítomnosti. Určite stojí za to, si ju prečítať.