Polibek

Polibek
https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/249218/bmid_after-after-polibek-cXd-249218.jpg 4 2353 2353

After série

Tessa má všechno – žije v láskyplném prostředí, má chápající rodiče a taky kluka snů, laskavého, milého, kterého jí závidí všechny kamarádky. Lepšího už si ani nemohla přát potkat. Tessin snový svět ale náhle změní jediné setkání. Hardin je pořádně drzý kluk, s nepřeslechnutelným, nafoukaným britským akcentem, nezapomenutelným rozcuchem, tetováním a piercingem ve rtu. Tessa si nemůže pomoct – Hardin je zkrátka jiný než ostatní... A to po všech stránkách – dovede být i pěkně krutý. Neměla by ho spíš nenávidět? Neměla by jím Tessa pohrdat? Jak to, že se od něj nemůže odpoutat? Nedokáže to – i přes všechny jeho chyby a prohřešky. Intenzivní vášnivou blízkost střídají neustálá Hardinova zmizení. Může takhle vůbec vypadat láska? Tessa sama nevěří, že by takový vztah mohl fungovat. Ale jde odolat jeho polibku?... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Yoli (ČR)

After , 2014

booksbykatarina
03.07.2020

Skvělá kniha. Nejdříve jsem byla v kině na filmu a pak jsem si půjčila v knihovně knihu. Přečetla jsem jístrašně rychle. Určitě doporučuji přečíst, je tam mnoho vedlejších dějů, které ve filmu nebyly.

Vaše booksbykatarina

Ikii
30.06.2020 1 z 5

Co je jednou na wattpadu, by mělo zůstat na wattpadu.

Aranel15
22.06.2020 5 z 5

Výborná kniha :-) Příběh má spád a je hodně čtivý. Nemohla jsem se odtrhnout a když jsem náhodou musela, tak jsem stejně nedokázala myslet na nic jiného. Konec pro mě byl překvapivý. Čekala jsem vypjatou situaci kolem nějakého nezákonného prodeje. Hardin mě pěkně naštval!

Garous110
21.06.2020 4 z 5

Není to sice žádná vrcholová literatura, ale něco tak děsně čtivýho jsem dlouho nečetla

Jaňula08
21.06.2020 5 z 5

převratná a jedinečná kniha, přečetla jsem ji jedním hltem asi za 3 dny. Napětí, romance a lehká erotika jsou brilantně vykreslené faktory.

Ana72154
21.06.2020 3 z 5

Na můj vkus až příliš zdlouhavé. Určitě si přečtu další díly, ale co jsem koukala, bude to delší, co se týče stránek.

LenkaGonn
16.06.2020 3 z 5

Bylo to fajn odpočinkové čtení. Potřebovala jsem vypnout, zavzpomínat na mé mladistvé roky :-D a to se povedlo. Nebyly tak vášnivé jako u hlavní hrdinky, ale odkud si máme vysnívat ty skvělé milence, kteří nám ubližují :-D

DarthElle
16.06.2020

To se nedalo! Zřejmě nejsem cílová skupina nebo čekám, že mi aspoň jedna z hlavních postav bude sympatická. Chyba lávky, zajímal mě jen Landon, zbytek mě hrozně štval a nejvíc ústřední duo scházejících se a rozcházejících a ještě lépe scházejících se každých pár vteřin a zcela náhodně! Tessa je dokonalý naivní sebevrah, co zapomene na svého kluka a s láskou skáče po tom nejvíc odpudivém sociopatovi na světě. Když už byla zmíněna Pýcha a předsudek, doufám, že v tomhle nebyla inspirace, jinak se pan Darcy musí v hrobě obracet. Hardin je jak aprílové počasí, nejdřív je to dokonalý ignorant, pak přeskočí k vřískající drama queen, pak je milej a nakonec hnidopišskej a zlej ... A to vše v jedné scéně! Vau! Někdo tu má solidní problém! A teď nejvíc jestli víc Hardin nebo autorka. No, mám se až moc ráda na to, abych se u toho mučila, tudíž nedočteno, adie.

Pájasknihou
11.06.2020 5 z 5

Úžasná kniha plná vášně a života na vysoké škole. Lepší příběh jsem dlouho četla

BlankaHill
09.06.2020 1 z 5

Mé mučení konečně skončilo. KOLOVRAT - tak se měla jmenovat tato kniha- pořád to samé dokola - vse OK, hádka, usmíření, vše OK, hádka, usmíření... Jestli kniha měla za úkol někoho naštvat, tak se jí to podařilo. Každopádně vyvolala emoce, což jí přikládám na vrub. Dočetla jsem ze zvědavosti, proč je Hardin takový vůl a čekala jsem teda větší trabl...potom by mi to dávalo trošku víc smysl...další díly rozhodně NE (ノಠ益ಠ)ノ彡┻━┻

alzbeta2843
05.06.2020 5 z 5

Tak to bola teda JAZDA! Tak za prvé určite by som nehanila pani autorku slovami, že vôbec nie je spisovateľka a podobne, pretože už dlho som nečítala tak "čtivú" knihu ako túto. To, že som túto knihu nemohla ani odložiť nebudem ani hovoriť, ale to že som po prečítaní hneď musela utekať do kníhkupectva a kúpiť si druhý diel to je to prečo som dala také hodnotenie. Pretože tak ako Hardin nemôže dať pokoj Tess tak i ja som bola závislá na tej knihe a ich príbehu. Z toho príbehu sa mi točí hlava ešte teraz a bolo to naozaj ako na horskej dráhe, ale aspoň to nebolo nudné.

bookworm416
01.06.2020 2 z 5

Pardon, ale kdy se ze světa vytratila ta krásná, naivní, romantická představa rytíře na bílém koni? Ačkoliv chápu, že postava Hardina měla být citově rozervaná, nestálá osoba komu zatraceně přijde úžasný to, jak se k hlavní hrdince choval? Jestli teď takhle vypadají dívčí romány začínám být ráda, že jsem vyrostla na takový krásný blbině jako je Stmívání. Dvě hvězdy za jedinou hezkou věc na téhle knize a to lásce hlavních hrdinů ke knižním klasikům.

ElikaS
29.05.2020 5 z 5

Tuhle sérii jsem si zamilovala. A první díl je můj jednoznačně nejoblíbenější. Miluju tu chemii a vášeň, která je mezi hlavními hrdiny. Z knížky na mě proudily emoce ve velkém a neskutečně jsem si ji užila. Tessa sice byla dost naivní, ale tak nějak přirozeně, že mi to ani nevadilo a Hardin, do něj se nejde nezamilovat.

Charmedka
28.05.2020 4 z 5

Rozhodně jsem na knihu stará, ale hrozně lituji, že jsem tak dlouho otálela, protože kniha je neskutečně čtivá. Se svým počtem stránek už je to docela bichlička, ale kapitoly jsou krátké, k tomu ne zrovna malé písmo a kniha se čte úplně sama.

Myslím, že kniha se Vám bude líbit i v případě, že nejste vyloženě na romantické knihy. Mně se teď romantika čte špatně, nebaví mě, ale tohle jsem zhltla jak malinu.

Je to takových 50 odstínů pro mládež. Erotické scény jsou peprné, výborně napsané, fakt vzrušující a za mě vážně super. A ten konec Vás donutí sáhnout po pokračování.

Eva.Evženie
25.05.2020 5 z 5

Kniha After je prostě jedním slovem úžasná. Nádherný příběh mám hrozně ráda to jak je Tess milá a hodná holka a postupně se začíná měnit a i Hardin. Toto je moje nejoblíbenější kniha a myslím si, že to je i tím, že je s prostředí školy. Oba hlavní hrdinové jsou úžasné osobnosti. Na jednu stranu je to takový obyčejný román, ale na druhou stranu je v tom něco co mě hrozně přitahuje. Už jsem celou sérii přečetla a chystám se ji přečíst znovu. Je to opravdu nádherná kniha. #Hessa

Terydimily
24.05.2020 5 z 5

(SPOILER) Mám celou sérii a čtu to pořád dokola protože je to naprosto úžasná kniha a zápletky jsou originální. Jo občas mě štve že se Hardin chová jako totální idiot a taky to, že ona mu to pokaždé odpustí. Na konci mě taky trochu naštval ten přeskok přeskok mezi roky. Ale tuhle knihu doporučuju jako žádnou jinou protože po přečtení budete také chtít mít svou Hessu..????????????

Per-quiee
21.05.2020 4 z 5

Hlavní hrdinka je strašně blbá, ale přesto mě to chytlo a nemohla jsem přestat číst. Prostě klasická slepá láska bad guy versus nevinná dívenka :-)

Vendula0808
12.05.2020 3 z 5

Takove to holcici cteni :) Romantika jako blazen ale bavila me. Precetla jsem vsechny dily a libilo se mi to :)

MichaelaS081
11.05.2020 5 z 5

Kniha me chytla tak, ze jsem musla přečíst vsechny čtyři díly.

zuza9837
09.05.2020

Tuto knihu naprosto zbožňuji. Vtáhne vás do děje velmi rychle. Je spíše určena pro dívky v období puberty. Pro dívky nižšího věku bych to nedoporučila z důvodu detailně popisovaných intimních scén. Jelikož patřím do skupiny náctiletých, tak mě tato kniha naprosto pohltila.