Polibek

Polibek https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/249218/bmid_after-after-polibek-cXd-249218.jpg 4 2346 533

After série

Tessa má všechno – žije v láskyplném prostředí, má chápající rodiče a taky kluka snů, laskavého, milého, kterého jí závidí všechny kamarádky. Lepšího už si ani nemohla přát potkat. Tessin snový svět ale náhle změní jediné setkání. Hardin je pořádně drzý kluk, s nepřeslechnutelným, nafoukaným britským akcentem, nezapomenutelným rozcuchem, tetováním a piercingem ve rtu. Tessa si nemůže pomoct – Hardin je zkrátka jiný než ostatní... A to po všech stránkách – dovede být i pěkně krutý. Neměla by ho spíš nenávidět? Neměla by jím Tessa pohrdat? Jak to, že se od něj nemůže odpoutat? Nedokáže to – i přes všechny jeho chyby a prohřešky. Intenzivní vášnivou blízkost střídají neustálá Hardinova zmizení. Může takhle vůbec vypadat láska? Tessa sama nevěří, že by takový vztah mohl fungovat. Ale jde odolat jeho polibku?... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Yoli (ČR)

After , 2014

kokolka
26.08.2015 3 z 5

Tři hvězdičky jen za neschopnost se od příběhu za žádnou cenu odtrhnout. A za Hardima.

Ewik
24.08.2015 4 z 5

Musím uznat, že příběh to byl vskutku čtivý. Nečekala jsem od toho žádné zázraky a žádné se taky nekonaly. Je to dobrá záležitost na odreagování a večer u toho báječně vysychají oči, když čtete až do ranních hodin. :-)
Na druhou stranu se dá vytknout několik věcí. Za prvé: spousta sprostých slov, která mě opravdu nevzrušují, opakují se tak často až to hezké není a Tessina hloupost mě vážně vytáčela. Všechno ví, všechno viděla a všude byla třikrát. Sama moc ohledy nebere a dostává se zbytečně do problémů a působí je i jiným. Docela jsem si oblíbila Landona.
A celkový dojem? Dobré na uvolnění a zabití času - po druhé číst knihu však nebudu, ale na další díly si počkám.

misbyxo
24.08.2015 5 z 5

Tak, četla jsem i fanfiction tak jsem si chtěla přečíst knížku a porovnat. Vlastně to bylo stejné až na jména.Překvápko? :D Knížka se mi líbíla stejně jako kdybych jí četla poprvé, Hardin neskutečnej kretén ale zároveň i zamilovanej až po uši, Tessa naivní ale inteligentní. Aaa jak já je miluju :D Je svižně napsaná a čte se krásně a rychle. Oblíbila jsem si všéchny postavy až naJace a Molly -_-
Rozhodně je na co se těšit ve druhém dílu, hodně zvratů a i překvapení :) Druhej díl bych řekla že je ještě lepší v drama :D :)

Aaliyan
24.08.2015 5 z 5

Nedá se říct, že by autorka přišla s něčím převratným, že by přinesla nový námět. Ale musí se nechat, že píše opravdu čtivě a že mě příběh naprosto spolkl a já nemohla přestat číst, dokud jsem se nedostala ke konci, který mě skutečně naštval :D Takže rozhodně doporučuji, pokud si chcete odpočinout, trochu se zasmát a v závěru neskutečně rozčílit a netrpělivě čekat na další díl až někdy do prosince.

Acinore
22.08.2015 3 z 5

Neurazí ani nepřekvapí. Rozhodně dost předvídatelná, ale četla se dobře. Jako všechny s tímhle tématem a to už nejsem náctiletá :D

KleaM
20.08.2015 5 z 5

je tu docela dost kritiky, ale na obranu knihy musím říct, že snad nikdo nemohl čekat nějaké úchvatné literární dílo. A ano, všichni předpokládáme, že všechny díly budou jen o tom, jak nemůžou být spolu, ani bez sebe. Od tohoto tématu se přece nic jiného ani očekávat nedá, a já osobně vážně nevím, jak to skončí, jestli spolu nakonec budou, nebo ne, zas tak jasné mi to nepřipadá. Nejde tu o to, že kniha bude mít nějaké velké překvapení (ale co když nakonec i to přijde..), ale o vykreslení hodně složitého vztahu, a to se autorce povedlo. Tess je vážně trochu hloupoučká a upřímně nevím, co na ní Hardin až tak miluje. Nicméně není pravda, že láska z knihy od obou postav není citelná, že miluju tě jsou jen slova. A Hardin? Je skvělej, jeho jsem si vážně zamilovala. Jestli někdo chce kvalitní knihu, ať sáhne po Shakespearovi, nebo v knize zmiňované Emily Brönteové. Kdo chce hodně čtivou, od které se jen těžko odchází a hodně zamilovaný příběh, pak tady ho máte.

EvaSupovic
18.08.2015 5 z 5

Kniha patří do mého žánru a tak jsem se do ní s chutí pustila a vlastně nelitovala, jen toho pokračujícího KONCE :-( Opět :-( Nesnáším neuzavřené konce a tahle série má snad mít 4 díly......ufff

paja0903
15.08.2015 odpad!

Co vlastně říci o této knize? Je to složité, jelikož je to jen "povídka", která nikdy neměla spatřit světlo světla natož aby se dostala do knihkupectví. Ale v dnešní době může knihu napsat každý a když má "dobrou známost" kniha je světě. Není mi 15 let a ani 20 let takže nemám ponětí, co je to Wattpad (za mích časů se povídky psaly na stránku, která byla o HP fanfiction.potterharry jelikož já nic jiného nečetla), takže jsem knihu brala jako každou jinou.
V knize nebyla žádná postava, která by mi přirostla k srdci - což mě mrzelo. Myslela jsem si, že si postavu Hardin zamiluji. (Jelikož jsem vždycky mela pro takové kluky slabost a to jméno jsem si musela v duchu přejmenovat jelikož jsem s ním mela problém) ale chápu to, a vím o kom povídka je napsaná) Myslela jsem, že bude sarkastický a ne jako v knize, kde některé jeho věty přišli ubohé. Pro mě v knize nebyla žádná propracovaná postava o které bych mohla říci WOW." A Tessa? Ta byla tak hloupá, že jsem jí chtěla vytrhat vlasy. Nejvíce mě nejspíš mrzelo to, že je "slečna spisovatelka" dala dohromady už v první knize (ano ano ano..konec byl tak nečekaný a plný zvratů, že máme další knihy) myslela jsem si, že když je tolik knih, že postavy budou spolu někdy v předposlední knize, že začátek bude jen "pošťuchování" a ono zase nic. Jsem si jistá, že další knihy budou jen o tom jak spolu spí, nemůžou spolu být, pak přejde šokující tajemství..pak zase spolu nemůžou být a jééé on už je konec a oni přece jen spolu jsou? :-O jak nečekané...postavám jsem vůbec nevěřila, že jsou do sebe zamilované a jehich slova "Miluji tě" zněli v té knize jako samozřejmost (jinak by to nikdo nečetl) - kniha je hodně špatná ale i přesto si koupím všechny díly jelikož občas potřebuji vědět, že jsou ještě blbější postavy a lidé než jsem já sama a jsou kdy, kdy nechci o ničem přemýšlet.

ElisR1
14.08.2015 5 z 5

Hodně čtivá kniha, která vám nedovolí přestat číst, dokud nejste na konci.

KleaM
13.08.2015 5 z 5

od toho se nedá odejít...co budu dělat, až to dočtu a do vydání dalšího dílu daleko?! Lehká, ale skvělá kniha na léto.

SindyEM
08.08.2015 5 z 5

Od knihy som sa nevedela odtrhnúť. Bola som z nej nadšená a čítala som do skorých ranných hodín. Je to trošku zdĺhavejšie, ale pri tejto knihe mi to nevadilo, práve naopak, nechcela som sa s ňou lúčiť, a za toľký čas som sa s postavami aj prostredím krásne vžila.
Milujem hl. pár, milujem ich neskutočnú chémiu, ktorú autorka vykreslila v mojich najobľúbenejších farbách, a milujem na knihe to, že je realistická – nič premrštené, všetko som autorke verila. Správanie hl. hrdinov dávalo zmysel, a celkovo mi hl. pár prirástol k srdcu, lebo som v ňom videla prvky svojho vlastného vzťahu.

A koniec? Po celý čas som premýšľala, čo Hardin robí? Kde je? Kto je? Ale rozuzlenie na konci ma ozaj prekvapilo... Neviem sa dočkať ďalšieho dielu série. Vrelo odporúčam!

Beni
04.08.2015 5 z 5

Čtenářská výzva 2015 - KNIHA S MILOSTNÝM TROJÚHELNÍKEM

Původně jsem měla vybranou úplně jinou knihu do výzvy s tímto označením, ale po přečtení této knihy jsem ji zařadila, protože ve mně zanechala divné pocity...

!!!Může obsahovat spoilery!!!
Kniha se mi líbila - to jo, protože mám tyhle příběhy prostě moc ráda - nejlépe se u nich úplně vypne a odreaguje - ale vážně tam mohlo být méně těch scén, kdy se nejdříve sexuálně sbližují a následuje hádka, tím mi přijde knížka až zbytečně natahovaná.... Hardin je fakt sladkej, jak ji miluje, ale přiznávám, že je to pěkný zmetek! Tess se nezachovala k Noahovi vůbec hezky, měla mu to říct hned a ne mu kecat. Dost podpásovka. Na konci je vážně chudák...
Jsem zvědavá na druhý díl - snad se tam už vše v dobré obrátí. Ale pak nevím, o čem budou další dva díly :-D

Konec spoileru!!

A teď malé přiznání - když jsem četla anotaci ke knize, tak jsem si myslela, že bude Hardin upír - možná dle věty: Jak to, že se od něj nedokáže odpoutat? Intenzivní vášnivou blízkost střídají neustálá Hardinova zmizení... Fakt nevím :-D

Paju
12.07.2015 odpad!

Četla jsem na WP a podle mě je to blbost. Rozchod - sex - rozchod - sex. A o tom jsou další knížky. Ze začátku jí litujete jaká je to chudinka a Harry "Hardin" bastard. Ale na konci je to naopak. Jeho litujete a jí nenávidíte. Je plno hezčích fanfiction, které by stály za vydání. A že se bude točit film je vrchol.
Fanfiction by měli zůstat tam kde vznikly. A to na internetu.