Afirmace cvičení u zrcadla

Afirmace cvičení u zrcadla https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/299379/bmid_afirmace-cviceni-u-zrcadla-7Es-299379.jpg 4 5 2

Louise L. Hay již dlouho práci se zrcadlem používá jako metodu pro vypěstování hlubšího vztahu člověka k sobě samému i druhým lidem a pro podpoření bohatého a smysluplného života. Nyní v knize Afirmace a cvičení u zrcadla ukazuje, jak se můžete v pouhých 21 dnech tuto jednoduchou, ale účinnou techniku naučit a používat ji jako trvalou podporu pro pozitivní transformaci a při péči o sebe.... celý text

Makyt
08.07.2019

21 dni, den za dnem jsem na sobe pracovala... a sama sebe jsem prekvapovala postupnymi uspechy... takze doporucuji cist, nepredbihat dny, nepreskakovat a delat si poznamky, ktere pak pouzivate po cely den... a vlastne i jako pripomenuti po docteni.

mariva
28.06.2016 4 z 5

Knihu jsem četla běžným způsobem, ale určitě by nebylo na škodu udělat si na sebe čas a projít postupně 21 dny a pracovat na sobě podle uvedených cvičení. Na to si zatím čas nedokážu najít, ale myšlenky obsažené v knize jsou i při normálním čtení inspirativní..