Aféry zámku Ashmore

Aféry zámku Ashmore https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/525456/bmid_afery-zamku-ashmore-6595b6b7723a4.jpg 4 23 8

Zámek Ashmore série

Anglicko, 1903. Giles, nový gróf zo Staintonu, sa po otcovej smrti snaží zveľadiť rodinné panstvo a na svoju tehotnú manželku Kitty nemá veľa času. Tá žije v strachu pred svokrou, ktorá sa nechce vzdať vedenia domácnosti. Stane sa Kitty jedného dňa skutočnou paňou zámku Ashmore? Možno by pomohlo, ak by porodila chlapca. Aj grófove mladšie sestry prvýkrát okúsia romantiku, hoci nie vždy s tými správnymi ľuďmi. Richard nadväzuje zakázaný vzťah s Molly, zatiaľ čo Nina si nájde nového priateľa, ktorý jej prinesie viac problémov než radosti. Na chodbách zámku Ashmore striehnu ambície, žiarlivosť a pomsta, ale skutočné výzvy na jeho obyvateľov ešte len čakajú. Niekto si siahne na život, iný okúsi nežný románik a ktosi sa bez stopy stratí...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (SK)

The Affairs of Ashmore Castle , 2022

Jonna
18.01.2024 4 z 5

Tuhle autorku mám prostě moc ráda, vždy si, v rámci žánru, dobře počtu. Těším se na další díl.

Vojslava
23.11.2023 4 z 5

Celé čtyři hvězdy to nejsou, ale za to rozptýlení v metru to celkem stojí... Je zábavné si uvědomit, jak vlastně nepřesný je překlad "Aféry", protože opravdu celá kniha není o ničem jiném než o... prostě událostech. Typický "mezidíl", rozehrávají se další zápletky a děje je tu poskrovnu, pomineme-li několik manželských neshod a jednu slušnou bouřku. Nicméně souhlasím s několika názory níže, že skutečně asi bude potřeba přečíst další díl, už jenom kvůli vyřešení všech nakousnutých... afér? :-)

eva-lupen
22.11.2023 3 z 5

Ani druhý díl není žádný zázrak, ale čte se to dobře.

čef
12.10.2023 5 z 5

Druhý díl série byl zase tak skvělý jako první. Sice dá trochu práce se znovu zorientovat v postavách, ale všechny zápletky na zámku stojí za to. Zajímavé jsou detaily ze života vyšší společnosti na začátku minulého století v Anglii, kdy zejména ženy to měly zatraceně těžké. Děj otevřen pro další napínavé vyprávění.

Evkae36
02.08.2023 3 z 5

V tomhle díle se oproti tomu prvnímu vlastně vůbec nic neděje, ale závěr je takový že si rozhodně ten 3. díl přečtu.

Modrina
08.06.2023 4 z 5

Tak - je to limonáda. Suroviny poměrně zajímavé, nepříliš sladká, bublin tak akorát. A člověk nemůže pořád pít jen šampus. :) Já jsem spokojená a na další díl se velmi těším.

maryzka
30.05.2023 2 z 5

Pro mě tento díl byl takový nudný. Hlavní hrdinové se dostávají no spíš ženské hrdinky do reálného života, kde sny někdy nemají místo, kde musí žena v 19. století přežít ještě mužský svět, kde se ženy musí realizovat ve vedení hospodářství popřípadě ve společnosti.

Arsi
23.05.2023 4 z 5

Stejně jako první díl, pěkná čtivá kniha.