Vzácná a drahocenná

Vzácná a drahocenná https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/217896/mid_vzacna-a-drahocenna-217896.jpg 4 260 260

Aféra Blackstone série

< 4. díl

Čtvrtá část série Aféra Blackstone představuje Ethana a Brynne jako čerstvé novomanžele, kteří si užívají líbánek ve slunné Itálii a připravují se v novém domově na venkově na narození prvního dítěte. Vše se však zkomplikuje, když jim do života vstoupí přízraky z minulosti a začnou znovu ohrožovat samotnou podstatu jejich vztahu. Ethan a Brynne se budou muset temné minulosti postavit čelem a uvědomit si, že ke spokojenému životu potřebují jeden druhého a vzájemnou lásku. Lásku, která je vzácná a drahocenná... Erotická série Aféra Blackstone (4)... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Baronet

Rare and Precious Things , 2014

petrzel
12.09.2014 3 z 5

první půlka knihy byla o ničem .Chtěla jsem jí odložit. Pak jsem si přečetla komentáře a vše o knize a myslela si ,že to bude víc zajímavé ,ale jen chvilka napětí a zbytek zase o ničem takže tři hvězdy a znovu se k ní už určitě nevrátím.

Nuttelka
04.09.2014 4 z 5

Kniha mě z počátku moc nebavila, asi tak do půlky, takové moc dokonale přeslazené :-) ale od půlky mě děj chytil a nepustil, každopádně jako pokračování série dávám palec hore :-)

Beni
01.09.2014 5 z 5

Strašně moc jsem se na knihu těšila... ale nakonec ji dle mého chyběla nějaká pořádná zápletka.

V konečném hodnocení se mi však kniha moooc líbila, protože prostě miluju romantiku :-) A celou sérii prostě zbožňuji, proto nemohu jinak než plným počtem hvězdiček ;-)

Ivy
30.08.2014 4 z 5

Když jsem dočítala třetí díl přála jsem si další. No kdy jsem se ho dočkala a konečně ho přečetla tak z něj nejsem nadšená jak jsem očekávala. Jistě líbil se mi, ale cosi tomu chybělo - proto jsem se jím 'prokousávala tak dlouho, a trvalo mi přečíst ji téměř osm dní (což na mé tempo při čtení je opravdu dlouho). Ze začátku knihy mi vadilo jak měli oba dva tendenci pořád vytahovat Ethana jako dominantního muže. Jistěže nenechá si do toho kecat a máte to rádi tvrdě - pochopily jsme. Jenže to bylo všechno tak sladce romantický (něco pro mě), že bych na všechny chyby skoro zapomněla.