Vzácná a drahocenná přehled

Vzácná a drahocenná
https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/217896/mid_vzacna-a-drahocenna-217896.jpg 4 261 261

Aféra Blackstone série

< 4. díl

Čtvrtá část série Aféra Blackstone představuje Ethana a Brynne jako čerstvé novomanžele, kteří si užívají líbánek ve slunné Itálii a připravují se v novém domově na venkově na narození prvního dítěte. Vše se však zkomplikuje, když jim do života vstoupí přízraky z minulosti a začnou znovu ohrožovat samotnou podstatu jejich vztahu. Ethan a Brynne se budou muset temné minulosti postavit čelem a uvědomit si, že ke spokojenému životu potřebují jeden druhého a vzájemnou lásku. Lásku, která je vzácná a drahocenná... Erotická série Aféra Blackstone (4)... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Baronet

Rare and Precious Things , 2014

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vzácná a drahocenná. Přihlašte se a napište ho.

Ála1968
06.05.2024 4 z 5

Poslední díl myslím krásně uzavřel celou sérii.Celá série byla čtivá a moc jsem si ji užila, určitě se k ní po čase vrátím

Afka
18.12.2023 1 z 5

Nemám fakt nic proti erotice v knihách, ale čeho je moc.... Podle mého odhadu zabírají minimálně 90% knihy popisy sexuálních scén, na zbývajících 10% (a to jsem ještě v odhadu, myslím, dost velkorysá) se tísní příběh. Sérii jsem s vypětím sil přečetla celou, jednak mám bohužel ve zvyku dočítat, i když mě knížka nebere, ale hlavně jsem pořád čekala na tu slibovanou aféru Blackstone a doufala, že se s jejím příchodem začne konečně něco dít. Bohužel jsem se nedočkala, pravděpodobně jde jen o chybný překlad slova "affair" v originálním názvu.
Po dalších autorčiných knihách už rozhodně nesáhnu.

Radka1727
14.01.2023 3 z 5

Tak to bylo zakončení "se vším všudy". Jak už to ale u autorek tohoto žánru bývá, po prvotním úspěchu začnou chrlit jeden díl za druhým a vše zbytečně protahujou.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Vzácná a drahocenná v seznamech

v Právě čtených4x
v dalších seznamech4x