Oči dokořán

Oči dokořán https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/165551/bmid_oci-dokoran-4jh-165551.jpg 4 450 57

Aféra Blackstone série

Třetí část série Aféra Blackstone... Společná budoucnost Ethana a Brynne je v ohrožení. Oba musí bojovat o život, aby ji dokázali zachránit... Před Ethana a Brynne staví život samá překvapení. Temné stíny minulosti se pokoušejí zničit vášnivé pouto, které je k sobě váže, a to i přes slib, že je už nic nerozdělí. Zničující ztráta a příslib nové naděje jim otevírá oči a oni si uvědomují, co je pro ně nejdůležitější. Zvládnou oba milenci překonat bolestivou minulost, která je neustále pronásleduje? Dokážou se vypořádat s osobou, která má v plánu postarat se během olympijských her o notné rozptýlení? Brynne a Ethan mohou ztratit všechno. Podaří se jim situaci zvládnout a vybojovat si to nejcennější, po čem touží – společnou budoucnost? S očima dokořán je příběh plný vášně a čisté lásky, jež dokáže přemoci nebezpečí a neštěstí...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Eyes Wide Open , 2011

kik68
12.07.2016 5 z 5

Úžasné. Nejlepší díl.

cukrovka
22.04.2016 5 z 5

Konečně nějaká akce. Rozhodně zatim nejlepší díl. Skvělé bylo střídání pohledu Ethana a Brynne. Tak uvidíme jaký bude ten poslední díl.

Haňulec
14.09.2015 4 z 5

Tato kniha mi přešla velmi zvláštní, zarazilo mě, že to dohromady vypráví jak Ethan, tak i Brynne. Někdy jsem se v tom nemohla zorientovat. Ale pokud chcete vědět, jak příběh pokračuje dál, tak si tuto knihu neváhejte přečíst. :-)

Makyt
30.07.2015 5 z 5

Jo, tak tady bylo od začátku jasné, že díky práškům selže antikoncepce... a Karl jako záporná postava.. opět to obohatilo celý příběh a kniha tak dostává oprávněně 5*.

inuska6280
05.06.2015 5 z 5

Třetí díl zase nezklamal :) Výborný čtení :) Žádný přehánění jako v jiných knížkách ... Btw nemá někdo v pdf 4. díl? Kdyby něco tak napište do zpráv. Děkuji a ostatním jedině doporučím :)

jitka7
10.04.2015 3 z 5

Super, už se těším, až si seženu další díl

Lenka.Vílka
02.02.2015 3 z 5

Tak jsem zrovna docetla treti dil (trochu navikova serie...) a tohle jsou moje bezprostredni reakce: autorka napsala dobry prvni dil, potom ji unesl nejaky psychopat a mezitim, co ji drzel jako rukojmi, napsal za ni druhy dil (jedine vysvetleni, proc byl tak spatny) a kdyz dostal vykupne a autorka se vratila domu, napsala pokracovani (tenhle se mi libil vic nez druhy, asi na urovni prvniho)....jo, byla jsem spokojena...ale ctvrty dil az zitra :-) asi by to na me bylo uz moc najednou...

angelbooks
01.02.2015 5 z 5

Třetí část Aféry Blackstone jsem četla sice pomaleji ( kvůli nedostatku času, a taky jsem měla rozečtené další 2 knihy), ale stálo to zato.
Trochu mě překvapila reakce Brynne na její... dalo by se to popsat tělesný/zdravotní stav? :D omlouvám se, ale pokud nechci prozradit co se stane musím to popsat takhle.
Pak mě docela rozesmutnila část s otcem Brynn.
Ale celkově je kniha zase taková o čem má být :) už se moc těším, až si přečtu 4. díl.

LucyNej
24.01.2015 5 z 5

Jedna z nejlepší sérii jakou jsem četla. 5 hvězdiček má zaslouženě! :)

smejkalova.m
03.12.2014 5 z 5

Docela zvrat, když Karl unesl Brynne. Od něj jsem to opravdu nečekala. Ale čekala jsem, že Brynne bude těhotná, už když jí bylo špatně a zvracela. Líbila se mi, pořád se něco dělo. Těším se na 4. díl !! :-))

barbuskaa
26.10.2014 5 z 5

Tento díl se mi líbil ze všech nejvíce, konečně byl nějaký děj, který mě nutil pořád číst.. :) přečetla jsem za jeden večer.. :)

kacaaba
24.09.2014 4 z 5

Tak tenhle díl byl plný neočekávaných zvratů. Určité události bych víc rozebrala a mrzel mě tak rychlý závěr, ale jinak se mi to líbilo.

Lucka.79
13.09.2014 4 z 5

Kniha se mi líbila více než předchozí díl série, některými událostmi jsem byla i překvapená, konečně se něco dělo. Na celých 5* to nevidím, takže za mě 4 a půl a určitě doporučuji, mě se tahle série celkem líbí ...

petrzel
09.09.2014 3 z 5

Je velké štěstí,že tam byla aspoň ta zápletka s únosem jinak je to už o ničem.

adrianna0305
15.07.2014 1 z 5

Inteligence hrdinek erotických románů klesá prudce dolů. Když ženská nepozná, že je těhotná, je tu naštěstí dokonalý muž, který to vypátrá za ni. Tuhle knihu, jako i předešlé díly, může vaše knihovna klidně postrádat :-)

Beni
15.06.2014 5 z 5

Přečteno jedním dechem... nemám co dodat... chci další díl :-)

Laf
18.04.2014 5 z 5

Musím se přiznat, že tento díl byl ze všech nejlepší. Velmi dobře a rychle se to četlo. Jenom nikdy nebylo řečeno, co zažil hlavní hrdina ve válce. Pokaždé jen náznakem. Ale i přesto stojí za to si tuto sérii přečíst :)

malazluta
17.04.2014 2 z 5

Mě tato série prostě nebavila, doufala jsem v nějaké drama v souvislosti s hlavním záporákem, ale toto v knize tak nějak vyšumnělo do ztracena a autorka celou situaci vyřešila na pár stránkách. Můj dojem z Aféry Blackstone je celkově velmi rozpačitý.

fidáš
18.03.2014 5 z 5

Hezky se četla. Doporučuji.

smaille
18.03.2014 4 z 5

Asi jsem si představovala víc adrenalinu a podrobnější rozzuzlení zápletky, proč tomu tak bylo, kdo jim při únosu pomohl Brynne zachránit, ale jinak příjemné čtení

Raine Miller
americká