666 ochrancov

666 ochrancov https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/519595/bmid_666-ochrancov-n31-519595.jpg 5 11 3

666 série

< 4. díl

Nepriateľ sa vracia, aby udrel ešte raz. Naposledy. Diabol ani zďaleka nepoľavuje a posiela do boja svoju vernú. Pokojný život sa razom zmení na nočnú moru a Vivien čelí ďalšiemu krutému testu. Aký silný je súper, ktorému musia vzdorovať? Čo všetko budú musieť obetovať, aby sa oslobodili? Je vôbec šanca na záchranu? Karty sú rozdané, hra sa začala. Fenomén 666 pokračuje.... celý text

Bryel
01.03.2024 4 z 5

„Osud vás spojil od začiatku. Čistá duša s temnou. Ako jing a jang. Dve strany jednej mince. Spolu tvoríte rovnováhu.“

Příjemná finální tečka za romantickým příběhem Adriena a Vivien.
Nechybí pozvolná honba za pomstou, boj za rodinu, dost pikantních scén a démonské dominance. Na druhou stranu kniha obsahuje i něžné a roztomilé momenty, nad kterými jsem se doslova rozplývala (nechci spoilerovat).
Jedině, co bych příběhu vytkla, jsou některé opakující se scény, často na úkor plynulosti děje.
Celkově hodnotím celou sérii 666 velmi pozitivně a doporučuju. Nemůžu se zbavit dojmu, že nám epilog něco naznačuje..

TerkinKnižnySve
26.01.2024 5 z 5

Emily D. Beňová - 666 ochrancov

Počet strán: 378
Žáner: #fantasy #erotika
Vydavateľstvo: @emilydbenova

Perfektne ukončenie série.

Vivien , Adrien, Deryona - trojica, ktorá nás sprevádzala vsetky 4 knihy, konečne ukončila svôj ľúbostný trojuholník.

Ako? No to si predsa prečítajte..

Čo ale prezradím je- úžasné napätie, strach, láska, utrpenie, boj a malý zázrak.

Vivien sa stala silnou ženou a stáva sa silnou démonkou.
Adrien , mocný démon, ktorý však padne na dno svojich síl.
Deryona - otravný hmyz, ktorý by som rozplácla novinami keby som mohla.

Tato štvrtá časť bola úžasná, trošku natiahnutá ale to nevadí aspoň som si užila posledné chvíle naplno.

Malé mocné stvorenie si obtočilo i mna kolo prstov a Darius tiež

V knihe bolo veľa silných momentov a najviac vo mne zarezonoval príchod božskej letky - 666 ochrancov, chlpy mi stali na všetkých častiach tela.

Ak váhate či si zakúpiť túto sériu 666 - duši, démonov, anjelov a ochrancov, rozhodne neváhajte, ulahodí všetkým ci už v žánri fantasy, dark fantasy ci erotiky a romantiky a ja ďakujem, že sa mi táto seria dostala pod ruky

Kniha č. 20/2024

A rozhodne dávam do pozornosti a ďalšie fantasy, ktoré Emily napisala a to Temni anjeli a Dva kroky do pekla

#666ochrancov #kniznarecenzia #kniznizavislaci #recenzieTerka #emilydbenova #podporujemeslovenskychautorov #milujemeknihy2 #skbookstagram

Obsah:

#skúška #nepriatelia #démoni #láska #zlo

Nepriateľ sa vracia, aby udrel ešte raz.
Naposledy.
Aký silný je súper, ktorému musia vzdorovať?
Čo všetko budú musieť obetovať, aby sa oslobodili?
Je vôbec šanca na záchranu?
Karty sú rozdané, hra sa začala.

Fenomén 666 pokračuje.

Mon.CouCou
04.10.2023 5 z 5

(SPOILER) Emily D.Beňová pro nás připravila žhavou novinku a zároveň Boží (pardon-ďábelské) zakončení série 666, a to 666 ochráncov.

Jsou knihy, ke kterým se ráda vracím a tato série si našla v mém srdci trvalé místo. Navíc-autorka nechává sérii přeložit do češtiny, takže potěší i ty, kteří krásnou slovenštinu nezvládnou (jsem odchovaná starým režimem a mně toto nevadí. Není se však za co stydět). Kdo sérii nečetl, vyhněte se následujícímu odstavci.

Vivien a Adriena čeká nejtěžší zkouška. Ďábel nepolevuje a nástrahy svých démonů i nejvěrnější mrchy mohou ohrozit úplně všechno. Andrian se tak lstí dostává do meziprostoru, kde se energeticky brzy vyčerpá, aby se zlomil. Totálně vysíleného ho totiž snadno dostanete na scestí a střípky pochybnosti tak dokonávají dílo ke zlomu. Navíc-Vivian je v očekávání a co když za to, co jí Adrian dělal, se pomstila a dítě, které nosí pod srdcem, není jeho? Bude nový potomek s duší andělů, nebo démonů? A jak po konfrontaci se ke všemu postaví ďábel? Jde o lásku pekelnou, nebo nadpozemskou, má vůbec nějakou šanci na věčnost?

Vždycky přemýšlím, jak věty formulovat, abych nepráskla děj, ale jen Vás navnadila ke čtení. Za sebe se tentokrát budu opakovat. Kdyby Emily tuto sérii vydala v Americe, bude okamžitě bestsellerovou autorkou. Opravdu je tato série mimořádně povedená. Čtivá. Dokonale promyšlena. Emily patří nezvratně do TOP5 mých nejoblíbenějších slovenských autorů a mezi TOPKY autorů vůbec už proto, že její knihy si rozhodně znovu přečtu

Rozhodně doporučuji tuto fantasy erotickou sérii všem milovníkům romance a @emilydbenova , děkuju za super čtení, které jsem měla tu čest přečíst v předpremiéře...

romantika

Kniha 666 ochrancov je v