100 + 1 přírodních rad na hubnutí

100 + 1 přírodních rad na hubnutí https://www.databazeknih.cz/img/books/62_/62331/prirodnich-rad-na-hubnuti-62331.jpg 4 3 2

Druhý titul z nové ediční řady 100 + 1 přírodních rad. Toužíte zhubnout a dosaženou váhu si udržet natrvalo? Nepotřebujete k tomu žádnou dietu, přísné jídelníčky či zázračné prostředky. Správnou cestou je 100 + 1 přírodních rad a zajímavých podnětů, které změní vaše myšlení a životní styl a otevřou vám dveře k novému a zdravějšímu životu!... celý text

Kontryhelka
15.08.2021 5 z 5

Malá, útlá a přesto velice obsáhlá kniha, která jednoduše a srozumitelně poskytuje informace a pro mně i cenné rady ohledně zdravého stravování, hubnutí a vše okolo životního stylu. Hodně mi knížečka pomohla a dost i otevřela oči.

Joges
14.02.2016 4 z 5

Sebral jsem ji sestře z kabelky během malé rodinné sešlosti, když jsem chtěl ukrátit vleklou nudu. Kniha je malá, útlá, praktická, míry 110 x 155, prostě tak akorát do kapsy. Obsah je výstižný, inspirativní, jsou v ní stručné kapitoly (rady) jak hubnout. Např: I na věku záleží, Radost z hubnutí, Vše se točí kolem jídla, Večer zábava, nikoli jídlo, Nebezpečný svět kalorií, Omezte cukr, Vlákniny – poklad nad poklady, Hubnutí nad šálkem čaje, prostě samý optimismus. Bohužel jsem se dostal asi jen do poloviny knihy. Setstra mi knihu totiž vytrhla z ruky a symbolicky mě s ní praštila po hlavě, prý se to dámám nedělá. Pokud před světem skrýváte nějaké to kilo navíc, tuto příručku či manuál na hubnutí si pořiďte a jdě te do toho, kniha se 101 radami není tak úplně k zahození.