Sraz uživatelů databazeknih.cz


sam198
sam198 03.11.2011 v 00:00

Podle mě není problém - spíš to pomůže v originazaci větší akce - když teď (listopad, prosinec) proběhne něco menšího. Nikdo neříká že nemůžeme realizovat tu chatu na jaře/létě :)

nokid
nokid 03.11.2011 v 23:23

Tomu říkám zájem! Tak jen stručně:
1)Srazů může být do roka více, v létě „grande”
2)Mohu zamluvit salónek v klidném prostředí s možností večeře
3)Přespání si je nutno zajistit individuálně, ale např. s Prahou je spojení domů nonstop...
4)Dlouhé plánování=smrt setkání
5)Vizitky natisknu barevně tomu, kdo mi pošle obrázek se svým nickem na nokid@centrum.cz
6)Začněte se závazně přihlašovat SEM s uvedením termínu, co preferujete

nokid
nokid 07.11.2011 v 13:10

No asi jsem přechválil... Tak přijde vůbec někdo? Nějak to tu vyhaslo.

Text příspěvku byl upraven 07.11.11 v 13:10

sam198
sam198 07.11.2011 v 19:43

To je zájem teda, no taky koukám. Možná místo toho, že to nikoho nezajímá bude i problém v tom, že toho koho by to zajímalo tak o tom neví, protože diskuze nečte.

Andrys
Andrys 07.11.2011 v 20:10

Závazně se můžu přihlásit, až bude konkrétní datum. Zatím se hlásím jako zájemce na příští rok :)

Ruw
Ruw 08.11.2011 v 23:24

Zájem dozajista mám. Ale jestli opravdu dorazím, záleží na konkrétním datumu. Zatím žadný zvlášní plány na víkendy nemám, tak mi je i celkem jedno, kdy by se sraz konal. Ju a chtělo by na tuto debatu upozornit i někde jinde než v diskuzích, třeba na hlavní stránce.


nokid
nokid 09.11.2011 v 17:12

Tak dobře! SRAZ UDĚLÁME v pátek 25.11.2011 od 17 hod, místo upřesním ale mám dobrou zkušenost se Severkou na Tučkově (dobré spojení ze všech směrů, parkování v místě, kuchyně...).
Rezervaci provedu asi tak týden předem, musím znát přibližný počet zájemců, mají velký i malý (cca 12 osob) salónek.
Současně se pokusím spojit s adminem, kvůli umístění oznámení o akci na viditelnějším místě.

Dell
Dell 09.11.2011 v 17:33

Zajímavé datum, že bych se taky přidala? Pouvažuju. Jenom teď z hlavy nevím, kde je Tučkova, ale najdu si to.

Dell
Dell 09.11.2011 v 17:36

I když nevím, abych tam nebyla o generaci nad průměrným věkem ostatních účastníků. :-)

nokid
nokid 09.11.2011 v 17:38

To jsou tedy starosti! Tučkova je v dojezdu 10 min jak od hl.nádraží, tak od nádr.KrPole. A jsem ročník 1964 a nemám s tím vůbec problém, holky!

mineas
mineas 11.11.2011 v 04:13

Zajímavé, na vaši diskusi jsem narazil úplně náhodou. Jestli se někde propagovala, tak jsem přehlédl. Ale třebaže jsem z Prahy, tak v sobotu 26. musím být v Brně, takže bych mohl přijet už 25... přespání předběžně domluvené mám, tak to půjde. Hmmm, to je lákavé :) a k té diskusi o generaci, jsem 85. ^^ Z podniků znám v Brně jen Chajovnu, Za zrcadlem, Probuzeného slona a Hostimil. Prostě čajovny, jelikož nesnáším kouř. Ale v Severce je také nekuřácký salónek, tak to snad půjde. Pokud je v plánu kuřácké prostředí, prosím, zmiňte se předem (to bych nešel).

nokid
nokid 11.11.2011 v 14:13

Představuji restauraci Severka, Tučkova 30. Je to pár minut od tram. č.1, 6 a má tedy dobré spojení jak od hl.nádraží tak od nádraží Kr.Pole, pokud vystoupíte na zastávce Pionýrská, stačí cviknout 10-min lístek za 14,-Kč. Možno i tram. 12 ze Zvonařky, ale jízda je delší, nebo trolejbus. Parkování též možné.
V tomto podniku je široký výběr jak tradičních (a nezdravých) jídel, tak rybích specialit a dokonce i vegetariánské menu. Mj. žabí stehýnka, grilovaný pstruh a další ňamky. K pití pivo, víno, nealko... Bezbariérový přístup, Wi-Fi, nekuřácké salónky. Ceny běžné. Prostě jsem vybral tak, aby po této stránce rozmanitá skupina lidí byla plně uspokojena. I termín je asi nejlepší v PÁ, neboť většinou nevstáváme do práce a kdo jede na chatu, může to o den odložit.
Dá se přijít i později, otevřeno mají tuším do půlnoci.
Co se týče věkového složení, navštěvuji srazy různých skupin v Brně, nejmladší byli 18, nejstarší 79 roků. Nepamatuji, že by s tím měl kdokoli problém!
Ještě dotazy?

dannca
dannca 11.11.2011 v 17:28

no ,ja bych také dosla ,jsem z Brna ,aspon poznam více lidí a ty čtenaře ,kteri si zakoupily mé knihy .Sraz bude určiteě zajímavej. Tak snad bude!dannca

WEIL
WEIL 11.11.2011 v 19:02

V Severce jsem už nebyl roky.
Už jsem myslel, že je zrušená, protože je trochu bokem.
No, pro ty, co to v Brně neznají, tak to nebude možná až tak snadné, i když blízko zastavuje MHD.

Mignard
Mignard 11.11.2011 v 21:19

Je to velmi dobrý nápad, ale pro mne nerealizovatelný. Jsem z druhé strany republiky a vzhledem k profesi nemohu odjet déla jak na jeden den. Tah snad až někde blíž.
Mignard

nokid
nokid 12.11.2011 v 19:58

Takže jestli můžeme počítat s uživateli Ruw, Dell, mineas, Samem198, danncou a se mnou? Říkám to správně, nebo se přidá ještě někdo? Admina jsem pozval taky, jako čestného hosta, ale zřejmě mu to nevyjde... Alespoň umístil odkaz k nám na hlavní stranu.
Jinak nejsem za sebe vůbec proti tomu, aby srazy byly putovní, celkem znám Jihlavu, Pardubice a samozřejmě Prahu, takže můžem přitom i trochu cestovat, ale organizaci si musejí pak vzít do rukou místní.

strougy
strougy 14.11.2011 v 13:12

Zatím ještě nevím, jak mi to vyjde s časem a penězma. Byl by problém, kdybych účast (ne)potvrdil až během příštího týdne?

Lenka
Lenka 14.11.2011 v 15:45

Zdravím.. tak jsem se zde dočetla o nějakém srazu pro uživatele..:-) Myslím, že Brno je super, ale bohužel mne nepasuje termín. Pracuji na směny, na porodním sále, a bohužel už jsou napsaný a nemám volno. Mě by taky spíš pasovalo jaro. Potřebovala bych znát termín tak měsíc a půl dopředu.
A zrovna toho 25.listopadu má navíc seminář..:-(..škoda. Pokud by se plánoval ale další srázek na tom jaře, určitě bych jela a zúčastnila se ho.

nokid
nokid 14.11.2011 v 16:13

Myslím, že další srazy určitě budou, založil jsem už více skupin a jedna funguje dokonce i poté, co jsem ji sám opustil...
Asi ve středu nebo v pátek budu muset zarezervovat místa v salónku, na to potřebuji znát alespoň rámcově POČET zúčastněných. Pozdější potvrzení mi už není co platné, ale celkem to vypadá na těch 6 osob, někdo se třeba rozhodne na poslední chvíli přijít, jiný zas místo něj vypadne...
Lenko - tak dlouho dopředu se dá plánovat jen sraz GRANDE, jak by měl být v létě...

Mayanea
Mayanea 15.11.2011 v 22:47

Tyjo, to je škoda, že se tam nedostanu. Je to pro mě docela dálka a stejně se mi to zrovna nehodí. :-( Bylo by fajn někoho z vás všech vidět. Nu což, užijte si to.

Dell
Dell 16.11.2011 v 13:01

Bohužel nám onemocněl synek, takže v pátek nebudu v Brně.
Obecně ale musím říct, že mi vyhovuje takovéhle rychlé domlouvání akcí pár dní, max. týdnů dopředu, půl roku předem netuším, co se bude dít. Nebýt téhle nečekané záležitosti, přijela bych určitě. Ale snad příště.
Nokide, ještě k tomu věku, vím, že moje vtipy nejsou vždycky zrovna vtipné, ujišťuji tě, že s věkovými rozdíly nemám žádný problém. Je ale fakt, že mi nejvíc vyhovuje, když je ve společnosti v tomto ohledu určitý rozptyl. Stejně tak nemusím uzavřené spolky typu pánská jízda, dámská jízda. Ale to už pitvám úplně zbytečně něco, o co teď nejde.
Všichni si to dobře užijte a pokud se někomu bude chtít napsat, jak to dopadlo, ráda si počtu.

nokid
nokid 16.11.2011 v 14:53

Takže dnes večer domluvím malý salónek asi pro 5 lidí. Jinak je tam 12 míst, takže klidně přijďte i "bez registrace".
Mám i témata pro talk show a přinesu nějaké knihy "do burzy".

Corehead
Corehead 16.11.2011 v 21:41

Přeju vám ten sraz.Ať je v pohodě...taky bych přijel,.ale takhle narychlo z Plzně...No závidím vám všem.A přeju.

Alix
Alix 16.11.2011 v 23:18

Taky vám přeji hezké zážitky, ale je to pro mne daleko, jsem z Karviné a budu v práci.

Minas
Minas 17.11.2011 v 19:26

Alix: Tak to pak vymyslíme i nějaký ten sraz v Ostravě :)) Ale hrnul bych se do toho až tak spíše na jaře :)



Vložit příspěvek