Potřebuji poradit....


Naias
Naias 03.02.2019 v 16:28

Neviem, či je to prepojené, len viem, že ak sa snažím ohodnotiť niekoho, komu som nikdy nepísala, vyhodí mi to hlášku Nelze hodnotit uživatele, se kterým jste neobchodovali. Skúsila by som poslať správu, či to pomôže ukončiť inzerát. Za pokus to stojí.

LooneyCZ
LooneyCZ 03.02.2019 v 16:28

Děkuji, Naias. Už to klaplo ;)

Naias
Naias 03.02.2019 v 16:36

A mimochodom, radila by som na odpoveď na inzerát odpovedať správou čo najskôr, lebo sa to zobrazuje v hodnotení. Teraz tam visí "Na inzeráty odpovídá většinou do čtrnácti dnů."

LooneyCZ
LooneyCZ 03.02.2019 v 19:28

Díky. Netušila jsem, že to funguje takhle.

siena
siena 03.02.2019 v 19:34

Ano, tento údaj se tu před časem objevil. Spolu ještě s dalším, který říkal, kolika uživatelům jsem neodpověděla. Alespoň ten již zmizel. Dle mého to byl údaj zcela zavádějící. A tento? Pouze "nutí" uživatele, aby se přihlašoval denně, nejlépe několikrát, aby se nestal nějak podezřelým, nekomunikujícím.

Naias
Naias 03.02.2019 v 19:51

Netreba sa denne prihlasovať, stačí zaškrtnúť "Pohlídáme to za vás a pošleme vám e-mail: Když vám přijde soukromá zpráva zde na webu." Takže stačí sledovať maily.


siena
siena 03.02.2019 v 19:59

Naias, a není to svým způsobem totéž? Samozřejmě, ať si tu o mne vedou jakékoliv statistiky, těžko s tím nakonec cokoliv udělám. Jen si myslím, že ta "čísla" nejsou o uživateli nijak vypovídající. A už vůbec o tom, jestli je/není nějaký podvodník. Alespoň si myslím já. Jsem ráda, že zmizel údaj o odpovědích. Ten byl mimo zcela. Vždyť, kdo ví, na co konkrétně jsem nereagovala?

Text příspěvku byl upraven 03.02.19 v 20:06

Koka
Koka 03.02.2019 v 20:14

Já zas nechápu, proč když sama mažu vlastní inzerát, povinně musím odpovědět na anketu, která se mi na monitoru objeví, že proč inzerát mažu - jestli jsem knihu prodala prostřednictvím jiného webu, nebo se obchod nezdařil, nebo jestli to a ono ... Jediná možná odpověď, kterou bych chtěla zaškrtnout "co je vám po tom?" se - nepochopitelně - nenabízí.

Naias
Naias 03.02.2019 v 20:15

Siena, ja len vysvetľujem, ako to funguje, nie prečo. To je mimo mojej kompetencie.

Text příspěvku byl upraven 03.02.19 v 20:15

siena
siena 04.02.2019 v 13:47

Naias, já to nijak, vůči tobě, zle nemyslela. Jen jsem s tebou, jak píšeš, nekompetentně klábosila. Také, s kým jiným se dá...

Naias
Naias 04.02.2019 v 13:51

Ja som sa neurazila. Lenže ja nebazárujem, takže s tým, čo o čom vypovedá, nemám skúsenosti. Viem len to, čo som si zo zvedavosti odexperimentovala.

siena
siena 04.02.2019 v 14:10

To jsem ráda.
Já na statistiky moc nejsem, proto mi tento údaj přijde zbytečný a jak jsem napsala, i drobet zavádějící. Rozumím mu tak, po zkušenostech z různých zdejších diskuzí, kdy uživatele "nebaví" číst víc než dva, tři příspěvky zpátky, že se vygeneruje nějaký údaj, jen aby se nemuselo listovat jednotlivým slovním hodnocením. Kde mimochodem bývají zohledněny i "lhůty" reakcí.

LenulKne
LenulKne 04.02.2019 v 14:52

Dobrý den všem,
je tu někdo, kdo by mi doporučil nějaký kvalitní historický román?
Děkuji

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 04.02.2019 v 14:55

LenulKne: kdyby jste byla trochu přesnější, bylo by to lepší :) ale...
Rozhodně knihy: https://www.databazeknih.cz/autori/edward-rutherfurd-4056
Když jsem četla, jako bych tam byla ;)

pavlinda
pavlinda 04.02.2019 v 16:59

LenulKne-zkus se zeptat Richie1-ten toho má z historie načteného hodně.

siena
LenulKne
LenulKne 09.02.2019 v 12:40

Lenka.Vílka, Siena: Děkuji :)

siena
siena 09.02.2019 v 18:28

LenulKne, není zač. A přeji šťastnou ruku ve výběru a potěšení ze čtení...

haniska144
haniska144 18.02.2019 v 10:09

Dobrý den, hledám knížku a už nevím kam jinam se obrátit. Mamky přítel viděl ( zřejmě v časopise ale není si jistý) knihu, která by měla být novinka prosinec 2018, ale nevíme to jistě, stejně jako si nejsme jistí autorem který je asi Rus a mělo by to být o 2. sv. válce. Víc informací bohužel nevím a i toto málo nevíme jistě. Prý ji pozná podle obalu. Kdyby někoho něco napadlo co by to mohlo být, budu moc vděčná, děkuji

Mirka2778
Mirka2778 18.02.2019 v 11:07

Co zkusit záložku novinky. Tam jsou uveřejněné podle týdne.

PetraaMatouš
PetraaMatouš 04.03.2019 v 14:19

Zdravím! Nevím jestli jsem tu správně.
Mám dítko ve 3 třídě ZŠ. Na tento školní rok dostali dětska novou učitelku. Zarazilo mě, že mají ČJ, nemají žádné čtení. Prostě ve škole nečtou, nemají čítanky a nevedou čtenářské denníky. Když sem se na to ptala učitelky bylo mi zděleno, že číst s dětmi je povinností rodičů a že ona musí dohánět ČJ s dětmi které jsou pozadu, nebo hůř chápou.
Má otázka je: Máte někdo podobnou zkušenost? Nebo je to ve třetí třídě normální? Nerada bych učitelce dělala nějak zle. Nebo to bylo za nás jinak? Prostě mi to přijde divný.

Hanka_Bohmova
Hanka_Bohmova 04.03.2019 v 14:44

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

reader.007
reader.007 04.03.2019 v 18:07

Neřekla bych, že je to na ZŠ normální.
Dneska je sice celkem složité děti přesvědčit aby se do čtení pustily, ale po pravdě jde o první mně známý případ, kdy by se na to škola úplně vydlábla. Určitě bych kontaktovala ředitele/lku a minimálně vyjádřila podiv - pokud máte podporu i ostatních rodičů, tím lépe. Někdy se vyplatí jít proti proudu.

A zvlášť v současnosti mě takový přístup překvapuje
https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/test-skola-zaci-vedomosti-gramatika-cteni-porozumeni-textu-cesky-jazyk.A190225_230421_domaci_pmk

Liondande
Liondande 16.05.2019 v 14:25

Zdravím,
Ať klepu na stránce, kam chci, nezobrazuje se mi moje profilové menu (Přečtené, Chci si koupit,...). Jsem na mobilu, takže jsem myslela, že to vyřeším stažením aplikace, jenže ta mi při přihlašování padá.
Děkuji za odpověď

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 16.05.2019 v 14:51

A jste "normálně" přes telefon nebo v nastavení "stránky pro počítač"? V první variantě jsou na profilu u vašeho nicku při čárky, tam se vám rozroluje menu. Není to ono?



Vložit příspěvek