Miss antikvariát

DISKUZE » Volná diskuze


TakySimona
TakySimona 06.08.2018 v 13:06

to siena:

Nepovažuju vysvětlování (s jasně definovaným koncem) za zbytečné. jestliže se na DK chceme nějak "mít", je v našem zájmu konfliktům předcházet, resp. je řešit. A já řeším veřejně, o čemž svědčí celý spolek mých...neobdivovatelů. Anebo ještě lépe ty nálepky, které mi byly v soukromých zprávách přibity na čelo.

HOWGH (jehož obecný význam jsem těm, kdo nikdy nečetli Karla Maye vysvětlila jinde)!

:-)

Text příspěvku byl upraven 06.08.18 v 13:27

adramelech
adramelech 06.08.2018 v 13:43

Koukám, že byl smazán příspěvek od Erilenne a zároveň odtud zmizela i Erilenne. Pak jsem si ještě přečetl pár pasáží z vlákna Nono (aneb štrikovna). Tolik zášti a nesnášenlivosti! Vždyť se tady sežereme sami mezi sebou...

TakySimona
TakySimona 06.08.2018 v 14:09

Vítejte ve zlých časech, adramelechu!
:-)
Erilenne mě má/měla v obzvláštní neúctě a zášti. Neopětováno.

A pro vaše zorientování doporučuji ještě:
https://www.databazeknih.cz/pravidla-diskuze

A krásný flame-war v diskusním vlákně https://www.databazeknih.cz/diskuze/napady-na-vylepseni-webu-2/par-napadu-na-vylepseni-webu-593 v čase od 15.06.2018.

To jen na ukázku, kam jste se to dostal!

Richie1
Richie1 06.08.2018 v 15:39

Andramelechu, to je smutná ukázka toho, jaké nevstřícné prostředí na zdejším fóru ve většině případů panuje. Erilenne mi je líto, databáze přišla o kvalitního a inteligentního čtenáře. A to jen proto, že napsala pravdu (že je uživatelka TakySimona zdejší udavačka). Nevím, zda se jí smazal pouze ten příspěvek nebo zda byla smazána úplně z databáze, každopádně mi je jejího odchodu líto.

A je možné, že budu nějak potrestán i já, když se tady takto vyjadřuji. Ale je mi to už celkem jedno, tohle fórum bohužel v posledních letech velký užitek a potěšení nepřináší (snad kromě jednoho jediného pozitivního poddubáckého vlákna).

Koka
Koka 06.08.2018 v 15:46

adramelech - ohrazuji se vůči vašemu podezření, že jsem pseudonymem TakySimona! Mne její počínání nijak nekonvenuje, ale to neznamená, že budu přitakávat tomu, když si našeptávači (o nichž také nic nevíte) vyřizují třeba se Simonou nebo kýmkoliv jiným své vlastní účty přes vás. Z vašeho prvního příspěvku jsem vás hodně přecenila, vypadala to, že dovedete rozeznat, kdo je kdo, že znáte váhu slov .... A vy se přitom necháváte řídit zákulisními machinacemi, pomluvami, ovlivňováním, přičemž rezultáty z nich pak ventilujete veřejně ? - doslova smutné. Pokud tohle má být také představitel antikvární komunity, tak je to s ní tak špatné, jak jsem se domnívala ...

TakySimona
TakySimona 06.08.2018 v 15:47

Ano, část uživatelů mě nazvala udavačkou, protože jsem v jisté vyhrocené situaci požádala provozovatele webu, aby SÁM zhodnotil, zda příspěvky uživatelky bubka/binysek neporušují pravidla tohoto webu. A v souladu se svou životní filosofií to veřejně napsala do diskuse.

Dan souhlasil se mnou, že bubka/binysek napadá jiné uživatele přes četná varování OPAKOVANĚ a obzvláště nečestným způsobem, tj. argumenty ad hominem a zamezil uživatelce bubka psát do Diskuzí.

"Takhle nějak to bylo..." zpívá Karel Plíhal a já s ním.

Ještě, prosím, někdo (Eicherik, Lenka.Vílka, Trissi, soukroma, MedunkaVera,...) vytáhněte mou nátlakovost v případu Nightlybirdova pubu, aby byl nováček andramelech seznámen s mou podlostí širokospektrálně!

Text příspěvku byl upraven 06.08.18 v 16:02


Jacck
Jacck 06.08.2018 v 16:19

@TakySimona, ten adramelech bude nejspíš jen další nick bubky/binýska. Osobně bych taky nevolil tu možnost kontaktovat administrátora ať někoho smaže/zabanuje. K ničemu to nevede. Bubka tu bude pod novým nickem znovu, její názory ze světa nezmizí a ještě si bude hrát na ublíženou. Osobně bych spíš uvítal vytvořit si soukromý blacklist na uživatele, kteří by se mi pak nezobrazovali. Bubku bych tam dal a konec, může provokovat jak chce.

adramelech
adramelech 06.08.2018 v 17:07

Můžete mi někdo poradit, jak si mám smazat profil? Nebo o to musím požádat mailem administrátora? Je mi tu z té atmosféry a z některých uživatelů na blití.

Text příspěvku byl upraven 06.08.18 v 17:09

Trissi
Trissi 06.08.2018 v 17:08

Velice by mě zajímalo, proč byl vymazán příspěvek uživatelky Erilenne. Co na něm bylo tak závadného? Podle mě byl zcela v pořádku. Zdá se, že tu existuje tzv. dvojí metr. Potom se Erilenne nedivím, že se odhlásila. Nakonec tady zůstanou jen naše tři Gracie a Jacck, a to bude to konečné vítězství pravdy a lásky nad lží a nenávistí, kdy cenzura bude moci být zrušena. Ale kdoví...

Eicherik
Eicherik 06.08.2018 v 18:41

Gratuluji zdejším nesnášenlivým osůbkám, že se jim podařilo odsud vyštípat autora, který má na zdejší databázi 26 knih. A tento naprosto pohodový člověk tu nevydržel ani celý týden. :-(

Eicherik
Eicherik 06.08.2018 v 18:43

Za totáče ho vyštípali z Československa komouši a dnes z DK vy milé dámy. :-(

Text příspěvku byl upraven 06.08.18 v 18:50

braunerova
braunerova 06.08.2018 v 19:46

Taky si hodně dovolil, vyhlašovat soutěž Miss a ještě vtipkovat o muslimech, to je pro zdejší aktivistky silná káva. A ještě v těchhle vedrech.

Jacck
Jacck 06.08.2018 v 19:51

Eicherik: "Za totáče ho vyštípali z Československa komouši a dnes z DK vy milé dámy. :-("
---
po přečtení pár jeho komentářů lze jen konstatovat "good riddance". Neboj zachvíli tu bude zpět po jiným nickem, aneb binýsek v.32. Žádný uživatel, který by přišel zcela nově zvenčí, by se tu nechoval tak agresivně jako on.

Eicherik
Eicherik 06.08.2018 v 20:02

Uživatel adramelech zde stačil za svůj zdejší krátký pobyt napsat 13 komentářů ke knihám a 5 článků. Z toho co napsal je poznat, že ví o čem píše a proto si myslím, že jeho odchod je pro DK ztráta.

A to, že by tu už někdy byl pod jiným nickem je tak hloupý názor, že ho nebudu více rozebírat.

Eicherik
Eicherik 06.08.2018 v 20:11

Inu co se dá dělat. Dobří lidé odcházejí, enem my potvory zvostáváme. :-(

Text příspěvku byl upraven 06.08.18 v 20:45

Hanka_Bohmova
Hanka_Bohmova 06.08.2018 v 20:12

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

Jacck
Jacck 06.08.2018 v 20:18

Američani mají pro tyhle typy hezký termín: snowflake anebo sněhová vločka. Vším jsou dotečeni a uraženi, všude samé moralizování, jakmile se dostanou do konfliktu nebo kritiky, tak roztávají. A ten jeho odchod a la drama queen to jen potvrzuje. Jak říkám: good riddance.

Trissi
Trissi 06.08.2018 v 20:19

Jacck prostě vidí binýska všude a snad je přesvědčený, že kromě jeho příznivců jsme všichni zakuklený binýsek, proti kterému je třeba vést nesmiřitelný boj.

siena
siena 06.08.2018 v 20:20

Dovolím si jen podotknout, já potvora, která vyhazuje odtud ty dobré uživatele...projděte si toto vlákno a řekněte prosím, než budete ostře nesouhlasit s čímkoliv a soudit druhé, kdo to byl, kdo první začal zpochybňovat identitu diskutujících? Kdo do tohoto vlákna tento způsob argumentace vnesl? Mimochodem, to byl důvod mého zapojení...

Text příspěvku byl upraven 06.08.18 v 20:39

TakySimona
TakySimona 06.08.2018 v 20:45

to adramelech: Zrušení profilu najdete v menu Nastavení (ikona francouzského klíče ve vodorovném menu), poslední záložka - Zrušení.

to Jacck: já přece nikomu neříkám, že to má dělat tak jako já. Jsme tu dospělé, svéprávné ... identity.

Ani v jednom z konfliktních případů bych se dnes nezachovala jinak. I s vědomím toho odsouzení a odsuzování. Svědomí a karmu mám jen jednu.
:-)

Text příspěvku byl upraven 06.08.18 v 20:45

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 06.08.2018 v 21:14

Pozdě, TakySimona, radíte pozdě, už našel, už vyřešil. Kdo pomohl k touze hledat urputněji, tomu děkujeme. Ať si domyslí sám...



Vložit příspěvek