Karel vs Miloš


pistalka
pistalka 26.01.2013 v 12:55

kní: To není ani tak věštba, prostě si myslím, že měl pravdu Klaus, tvrdil-li, že prezidenta vyberou média.

Lomax
Lomax 26.01.2013 v 12:58

pistalka:

Máš naprostou pravdu. Ostatně, KNÍ je toho sama příkladem :-)

paulhunter
paulhunter 26.01.2013 v 13:02

Tome, řekl bych, že jsi výraz "marketingový produkt" použil naprosto přesně. Alespoň mi to tak přijde. Nechtěl jsem sem nic psát, protože mi už tahle prezidentská volba leze trochu krkem, už je toho všude moc. Trochu mě taky překvapuje všude vyskutující se propagace KS a nejrůznější průvody s fajfkami a motýlky. Pokud jste se jich někdo zúčastnil, tak nic proti vám, ale přijde mi to už trochu přehnané. Ještě nedávno se o KS mluvilo v souvislosti s jeho spícími aférami a teď je to super cool pán, jehož placky s pankáčem nosí kde kdo. A když jsem jel nedávno MHD a dvě zhruba sedmileté holčičky si povídali o KS jako o super pánovi a že Zemanovi by dali nejradši do huby..

Marwin
Marwin 26.01.2013 v 15:18

Lomax : Moje inteligence je možná nedostatečná, to nemohu sám objektivně zhodnotit.
Podporuji kní a její způsob boje za Karla .Navíc patří mezi moje oblíbené uživatele a tudíž cítím samozřejmě nutnost se svých, snad mohu říci přátel zastat.
Galarmanův příspěvek byl výsměšný a urážlivý a já na své reakci trvám .

kní
kní 26.01.2013 v 15:38

Tak - hotovo. Smutné, nikoli však překvapivé. Připíjím na zdraví Karlu Schwarzenbergovi. Voličům Miloše Zemana a těm, kteří se voleb nezúčastnili Zemana jako prezidenta přeju.

MartyMcFly
MartyMcFly 26.01.2013 v 15:46

Jako Plzeňák mi přijde zajímavé, jak je to opět Plzeň-Praha, kde zvítězila jakoby "tahle" část politického spektra, takové ostrůvky v záplavě Zemanova moře.

Uvidíme jak naše společnost dopadne/půjde dál, na všem špatném se dá najít něco dobrého a na všem dobrém něco špatného ... skoro všem (na zhoubné rakovině těžko)


elfos
elfos 26.01.2013 v 16:22

Už je to tady - můj poslední příspěvek v této diskusi a k volbě prezidenta. K tomu, že lež a nenávist zvítězila nad pravdou a slušností (jak to ostatně většinou bývá), těžko něco dodat. Krušno bude.
A ač bych toho mohla říct mnohem víc, neřeknu. Ale gratuluji Karlu Schwarzenbergovi, zhostil se volby prezidenta se ctí.

kní
kní 26.01.2013 v 16:28

já tedy, na rozdíl od elfos, nemohu zaručit, že už sem na politické téma nic nenapíšu, s tím se, milí kolezi uživatelé, kterým tím jdu na nervy, rovnou smiřte; jediná možnost (a ještě ne zaručená), jak mě umlčet, je, že už sem nebude psát nikdo jiný kromě mě; druhá možnost je, že mi v pokračování zabrání provozovatelé databazeknih.cz - což je samozřejmě jejich právo, proti kterému nebudu nic namítat

kní
Lomax
Lomax 26.01.2013 v 16:32

Díky KNÍ. Vítez nejsi ty jako volič KS ani já jako volič MZ.
Tato republika se za vlády pravice a levice dostala do srabu a pochybuji, že to dnešní volby nějak změní.
Platíme za vše a mnohdy platíme nesmyslně. Ti, kteří kradou nejvíce se dnes bohužel v naší republice mají nejlépe.

Doporučuji všem ukončit příspěvky v této diskuzi a vrátit se do starých vod . . .

KNÍ: Už prosím ne. Nech to plavat. Pojď si s námi povídat o knihách a hnusnou politiku vynech.
Prosím . . .

Text příspěvku byl upraven 26.01.13 v 16:35

kní
kní 26.01.2013 v 16:50

Lomaxíčku, nezlob se, ale já zůstávám. Politika mě vždycky totiž zajímala a dokud bude kdokoli ochoten si o ní povídat, budu i já. Ale o knihách si budu povídat taky, když se mi v hlavě vylíhne nějaká obohacující nebo zábavná myšlenka, nebudu ji tajit...

Tahle republika je na tom proti stavu za časů ČSSR výborně a levice nebo pravice? - tohle zajetí škatulkama už myslím hodně vybledlo - rozhodující jsou jiné hodnoty, na "levici" i na "pravici" jsou taky dobří, čestní, chytří a moudří lidi, ano, dokonce i mezi politiky, ale proti všelijakým vyčůránkům a maskovanejm zmetkům to mají těžký. Slušnej člověk totiž moc neumí pořvávat a používat lokty.

Politika není primárně hnusná. To z ní dělají hnusní lidi, co se do ní vždycky - a všude na světě - budou chtít prodrat.

Text příspěvku byl upraven 26.01.13 v 16:53

knedlik
knedlik 26.01.2013 v 17:15

Je mi z toho smutno...

eraserhead
eraserhead 26.01.2013 v 17:17

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

kní
kní 26.01.2013 v 17:20

Jestli je ti, knedlik, smutno, že Karel není prezidentem, zkus se na to podívat jinak - dobře, že není prezident - představ si, jak by na něj zemanovci neustále útočili, a to těmi nejpodlejšími prostředky - teď toho bude, zaplaťbůh, ušetřen, bude v klidu dál naším nejlepším ministrem zahraničních věcí a bude oporou TOP 09 - protože ODS se rozpadá a ČSSD pošle postupně do kytek nový prezident, nějakej Zeman...

kní
kní 26.01.2013 v 17:22

čoveče, eraserhead, jak se tak koukám, těmi fujtajblovými slovíčky se tu oháníš tak nějak sám...

eraserhead
eraserhead 26.01.2013 v 17:29

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

eraserhead
eraserhead 26.01.2013 v 17:33

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

Ruw
Ruw 26.01.2013 v 17:33

kní: Neboj. Do žádné politické ani jiné debaty se nenechám zatáhnout víc, než sám uznám za vhodné.
A moje příliš rychlé rozhodnutí? Už od dob kdy se zavedla přímá volba prezidenta, jsem tajně doufal, že Zeman vyleze ze své jezevčí nory a bude kandidovat na post nejvyšší. Pana Zemana si pamatuji ještě z dob, než opustil politickou scénu a byl mi blízky již tehdy. Nicméně uznávám, že se nevyžívám v pročítání politických článků, neboť nemám potřebu hrabat se ve špíně, jíž politika je, víc než je nutné.

kurcatovium
kurcatovium 26.01.2013 v 17:37

Tak mise je splněna a jsem zvědavý, jestli se tu galarman ještě někdy objeví. Hahahaha.

Ruw: Zeman si za svými názory stojí opravdu pevně. Bohužel však jen tak dlouho, jak se to jemu hodí.

kní
kní 26.01.2013 v 17:41

Ruw: tvá neinformovanost je tedy pochopitelná, bohužel ale ne omluvitelná - ale nejsi sám, je vás 2.717.405. Zemana vám přeju a musím se přiznat, že trochu zlomyslně.

galarman
galarman 26.01.2013 v 17:47

kurcatovium

Ty jsi opravdu v . . .

Ruw
Ruw 26.01.2013 v 18:12

kní: Já Zemana sám sobě přeju. Nezlob se, ale že se v politice já nebo kdokoliv jiný nevyžívá tolik jako ty, ze mě automaticky nedělá někoho méně informovaného. Tímto tuto debatu s tebou končím, nemám zapotřebí aby jsi ze mě dělala něco, co nejsem.
Ju a abych se zastal galarmana, byla jsi to, kní, která založila tuhle debatu. Navíc nemám dojem, že by se galarman snažil někoho urážet, ale pouze vyjádřil svůj názor jako ostatní entity zde. Jinými slovy. Jestli se má někdo uklidnit jsi to ty a kurcatovium, který tu vznáší nepodložená obvinění. Jen na okraj galarman se registroval 13.1. a tato debata se založila až devátenáctého - takový dar vidět do budoucnosti chci taky mít. Měj se a třeba někdy hodíme řeč o něčem smysluplnějším a příjemnějším než o politice.

Text příspěvku byl upraven 26.01.13 v 18:29

kní
kní 26.01.2013 v 18:16

Miloš Zeman - muž, který se na Hrad prolhal

Text příspěvku byl upraven 27.01.13 v 18:25

Lomax
Lomax 26.01.2013 v 18:19

Žádám admina, aby tuto diskuzi, která naplnila své poslání ukončil.
Diskuze Karel vs Miloš byla naplněna. Výsledek voleb je znám, tak opravdu nemá cenu pokračovat. Ani nemám chuť při návštěvě DK vidět hned v úvodu další příspěvky do této diskuze. V opačném případě jsem na DK naposled.

Danielson

Cožpak spíš? To nevidíš, že tento směr nikam nevede a jen DK poškozuje?

Text příspěvku byl upraven 26.01.13 v 18:22

pajonek
pajonek 26.01.2013 v 19:34

.....pár slušných, pár vhodných příspěvků....ten nejlepší od nicku Paulhunter!
Pavel mluví z duše....nejtrapnější je "opisovač" z webu - nick kní
DANE, celé to smaž, tohle na Databazi knih nepatří !!!!!!

Tato diskuze byla uzavřena a není možno do ní vkládat nové příspěvky.