Brněnské srazy uživatelů DK


nokid
nokid 03.10.2012 v 13:10

Tak jsem našel příjezd vlaku z Ostravy 12:57. Autobusy všechny jsou o hodně pozdější... Praha jezdí docela často, to jsem ani nezjišťoval. Bude dobré si vyměnit tel.čísla abysme se našli. Na Pavla a Sama číslo mám.

Ruw
Ruw 03.10.2012 v 13:57

Ad čas setkání. Mě vlaky z Pardubek jezdí cca po hodině, takže se přizpůsobím ostatním a vážně mi neděla problém být v Brně už třeba v 9:00.
Ad ZOO. Nu byl jen takový nápad o jehož šanci na realizaci jsem sám pochyboval. Když bude, tak fajn a když ne tak se nic neděje.

Ruw
Ruw 03.10.2012 v 14:00

Ashlee7: V domácím léčení často bývají vycházky. Pokud jsi z Brna mohla by ses tudíž na hodinku dvě připojit.

WEIL
WEIL 03.10.2012 v 14:41

No, pokud by bylo pár zájemců o ZOO, tak v dopoledních hodinách, co říkáte?


A pak v ten navrhovaný čas bychom se sešli, tedy v těch 14 hodin.

Určitě by bylo dobré dát si mobilní čísla. Pro operativní kontakty.

Moje je 736 117 623.

Ruw
Ruw 04.10.2012 v 14:33

Weil: Hlasím se jako návštěvník ZOO. Snad nezůstane jen u nás dvou :)
Mobil takhle veřejně dávat nebudu, až příp. do osobní zprávy.

pistalka
pistalka 04.10.2012 v 18:50

Dámy a pánové, právě jsem se vrátil z exkurze po možných místech srazu, kterou jsem absolvoval se Samem. Po zvážení všech pro a proti jsme usoudili, že pravděpodobně nejvhodnějším místem bude restaurace Severka, kde se konal již 1. brněnský sraz.

a) Padl návrh, že by bylo fajn uspořádat setkání v čajovně, ovšem většina je velmi prostorných a jen těžko se v nich dá zamluvit místo pro skupinku okolo deseti lidí. Navíc několik účastníků projevilo zájem najíst se a to může být v čajovně problém.
b) Většina podniků sice disponovala salónkem, ty ovšem byly dost velké a jen těžko bychom v nich zůstali jako skupinka o samotě.
c) Jako nejideálnější kandidát se nám jevila rest. U Kormidla na Kounicově ulici, kde bychom sraz nejspíš uskutečnili, ovšem salónek měli již delší dobu zamluvený.

Severku bych doporučoval, protože:
i) Tamnější salónek je přímo určený pro 10-12 lidí, takže jej zaplníme, aniž by mezi nás přišel někdo jiný, což zaručuje soukromí.
ii) Salónek je rovněž od zbylých prostorů oddělen dvěřmi, což navíc zaručuje klid.
iii) Působí poměrně útulně, je celý ve dřevě a jako místo pro knižní sraz mi přijde ideální.
iv) Jedná se o nekuřácké prostředí, dále je tam možnost objednání jídla apod.

Adresa v Brně: Tučkova 30 a Zahradníkova 9


pistalka
pistalka 04.10.2012 v 19:20

A teď k místu setkání se. To bych viděl někde v úplném centru, asi u Zvonařky (hlavní autobusové nádraží) nebo hlavního vlakového nádraží. Jelikož je nás relativně málo, můžeme zvolit individuální přístup ke každému, každopádně bych to viděl na přibližně druhou hodinu. Už okolo jedné budu v centru s Paulhunterem, Minasem a Black.Susi a bude možné se k nám připojit, přes SZ můžu zaslat na požádání mobilní číslo.
Okolo druhé bychom se tedy sešli všichni a prošli se, bude-li zájem. Samotná cesta od nádraží k Severce trvá asi 15 minut chůze. Bude-li někdo chtít dorazit později (popř. opustit nás dříve) a netrefil by zpátky do centra, samozřejmě doprovodím.

Nyní otevírám diskuzi :D

Text příspěvku byl upraven 04.10.12 v 19:28

paulhunter
paulhunter 04.10.2012 v 19:27

Se Severkou souhlasím, i když jsem tam nikdy nebyl. Zní to dobře a pro účely srazu DK myslím naprosto ideální.

pet-kyval
pet-kyval 04.10.2012 v 23:37

Malá vsuvka od neúčastníka: Jako docela pravidelný návštěvník restaurací v centru Brna bych vám Kormidlo vážně nedoporučila. Alespoň co se jídla týče. Vyskytuje se jim tam občas kuchařský fantom, který zásadně nesolí, s drůbeží pracovat neumí a těstoviny rozváří. :)

pistalka
pistalka 05.10.2012 v 01:17

Děkuji za nedoporučení, beru na vědomí :) Ovšem ten jejich salónek s obrovským akváriem ve zdi byl moc hezký ))

WEIL
WEIL 05.10.2012 v 10:00

Přizpůsobím se většině.

Osobně je mi jedno, kde posedíme.

Sraz bych ale spíše navrhoval třeba v restauraci na Hlavním vlakovém nádraží. Tam trefí snad každý, kdo ne, tak by se doptal. Jsou tam dvě, takže myslím tu větší, kde nebývá nikdy moc lidí, na rozdíl od té menší, a lépe se tam čeká.

(Každý by si tam měl objednat sklenici vody, což by byl symbol pro ostatní, kde se většina nalézá).

Někdo mi pak pošlete do pošty své mobilní číslo, abych se aktuálně spojil, ale to má čas i příští týden.

V Brně budu PA, SO, NE.
pokud by někdo měl potíže s přespáním, tak mu mohu nabídnout celou jednu budovu ZŠ. Jen tam nesmí dělat čurbes.

pistalka
pistalka 05.10.2012 v 13:21

Já bych místo už neměnil, osobně se mi sraz přímo na brněnském vlakovém nádraží, které upřímně naprosto nesnáším, příliš nezamlouvá, o nějakém klidu tam pak snad ani nemůže být řeč :)

Jak to bylo myšleno s tou sklenicí vody? :))

WEIL
WEIL 05.10.2012 v 13:58

Sklenice vody - jako fór.

No, tak navrhněte jiné. Třeba v kostele Máří Magdaleny, ten je blízko nádraží.

Nebo jinde.

valentýna
valentýna 05.10.2012 v 14:06

Ještě nevím jestli se budu moct zúčastnit, tradičně bych brněnské setkání spojila s návštěvou u příbuzných... Co se týče místa srazu navrhovala bych - místo nádraží na Zvonařce, kde je to dost nepřehledné - setkat se u hotelu Grand, který je téměř před hlavním vlakovým nádražím a ke kterému vás nasměruje skoro každý, provoz tu není velký a snadno bychom se našli... přes ulici je i autobusové nádraží, kde staví dálkové autobusy.

Text příspěvku byl upraven 05.10.12 v 14:30

nokid
nokid 05.10.2012 v 14:37

Fajn, s pistalkou souhlasím prakticky ve všech bodech (tohle se mi často nestává :-)) a jen doplním ohledně rest. U kormidla: v červnu jsme tam byli, rezervace pro 15 lidí a přesto nebyl salónek náš, pojme cca 40 lidí. Stále tam pobíhaly děcka + psi, vrchol byl když mamina přímo na lavici začala přebalovat dítě, takže jsem dopil kafe a odešel. (Jste myslím z většiny svobodní a bezdětní, takže mě asi pochopíte...) Kuchyni nemohu posoudit, neboť pstruha kterého jsem si původně chtěl objednat, jsem si raději odřekl.
V Severce se nám to stát nemůže!
Cestou do ní míjíme antikvariát na Kounicově, nevím sice do kolika má v SO otevřeno, ale za výkladem bývají ty nejlepší tisky, občas i hóóódně staré (a drahé). Mimobrněnským nezapomeňte ukázat chloubu Brna - budovu MZK.
Jestli někomu vadí ruch v restauraci a kvůli nestálému počasí nejde první sraz udělat POD HODINAMI jako na tradičním místě (Praha má zase koně pod Vaškem), tak ještě je možnost INTERNET café vedle Grandu, nonstop provoz, wi-fi + PC, poseděníčko, pokecáníčko. Ale díky mobilům, myslím se nemineme...!

Yunnan
Yunnan 06.10.2012 v 00:44

Chjo, a já jsem zrovna zase v práci... :o((. No, budu na vás aspoň myslet :o).

valentýna
valentýna 09.10.2012 v 19:29

Ahoj, mrzí mě to, ale bohužel se tentokrát setkání nezúčastním, přeju vám hezké počasí, pohodu a spoustu nových zážitků. Mějte se zkrátka hezky, měla jsem již možnost poznat některé organizátory i účastníky a tak vím, že to bude prima setkání. Brnu zdar a někdy příště ahoj

nokid
nokid 10.10.2012 v 16:41

Škoda, Valentýno. Možná bys mohla uvažovat o organizaci srazů v Praze...?

Ruw
Ruw 10.10.2012 v 22:44

Takže potvrzuji svou účast na sobotním srazu. Pokud nebude Paulhunter a spol. proti, rád se k nim připojím v tu jednu. Mobil poskytnu přes os. poštu.

paulhunter
paulhunter 10.10.2012 v 23:02

Samozřejmě, že nebudeme proti. Právě naopak. Pošlu ti číslo přes SZ.

pistalka
pistalka 11.10.2012 v 00:26

Zatím to vypadá na rekordní účast, super! ))

immortal-party
immortal-party 11.10.2012 v 07:33

potvrzuji svoji účast

maphiosso
maphiosso 11.10.2012 v 09:54

Já se bohužel musím ze srazu omluvit. I když v Brně bydlím, tak v sobotu mám muzikantské povinnosti v Olomouci :-( Snad příště..

R´Hell
R´Hell 11.10.2012 v 21:32

Ahoj, přidám se k vám :) Bydlím kousek od Brna, můžu dojet kdykoliv a je mi docela jedno, kde to bude. Jen to tu prosím na konci diskuze napište, nebo pošlete do pošty, vidím, že ještě tak docela nebylo rozhodnuto.

Minas
Minas 11.10.2012 v 21:55

Rozhodnuto určitě je, a to restaurace Severka ;-)



Vložit příspěvek