Brněnské srazy uživatelů DK


immortal-party
immortal-party 23.09.2012 v 15:48

je alespoň v plánu 3. takový sraz? děkuji za odpověď.

pistalka
pistalka 23.09.2012 v 16:34

Je a jeho termín bude oznámen již velmi brzy :)

pistalka
pistalka 25.09.2012 v 16:24

Ahoj,
rozhodli jsme se uspořádat takové menší setkání uživatelů naší databáze :)
Sraz by se uskutečnil v centru Brna 13. října (sobota) v brzkých popoledních hodinách (později bude upřesněn přesnější čas). Podle počasí a zájmu bychom si mohli udělat menší procházku středem města, pak bychom se usadili v čajovně popř. jiném pohodlném a klidném místě, popovídali o všem možné i nemožném. Pro zájemce pravděpodobný přesah do dalšího dne, takže pojízdné domečky a podobné věci vítány!
Napiště, kdo by se přidal :)


Seznam účastníků:
pistalka
paulhunter
Minas
black.susi
sam198
nokid
WEIL
Ruw
Kulajda
immortal-party
R´Hell
nearis

Text příspěvku byl upraven 13.10.12 v 12:17

nokid
nokid 25.09.2012 v 23:54

Vidím, že se vám to v Brně nějak zalíbilo, chlapci! No mně se soboty fakt moc nepasují, ale ještě uvidím co by se s tím dalo dělat.

pistalka
pistalka 26.09.2012 v 01:11

S dovolením tě tedy zapíšu na seznam účastníků, zatím do závorky, s tím, že přijdeš, bude-li se ti to hodit.

WEIL
WEIL 26.09.2012 v 02:26

Já bych se asi taky přidal.
A upřesním to příští týden, kdy bych si zařídil na ten čas bydlení v Brně. Přesněji v Bílovicích na ZŠ, nebo U lišky Bystroušky.
Na ZŠ se ubytovává pouze pokud není škola, což je přes víkend, takže kdo má zájem, tak by to tam šlo i pro další osoby.

Ale aktuální stav neznám, vycházím z minulého roku, letos jsem tam ještě nebydlel.

WEIL


immortal-party
immortal-party 30.09.2012 v 12:30

velmi ráda bych se také účastnila. termín je to ale ještě relativně vzdálený, pokud možno, spadám tedy do formy v závorce.

Text příspěvku byl upraven 30.09.12 v 12:30

pistalka
pistalka 30.09.2012 v 12:53

Připisuju Tě tedy a budeme všichni moc rád, pokud to klapne a přidáš se příští sobotu k nám :)

Yötua
Yötua 30.09.2012 v 14:44

Hoj, blbý termín, tentokrát to nevyjde, škoda. Vloni to bylo docela fajn.

WEIL
WEIL 30.09.2012 v 19:44

Takže už se to blíží, a jde o příští sobotu.

Kdo sem chodí častěji, je z Brna a okolí, tak by se mohl zúčastnit, a za výhodu považuji, že je sraz rovnou ve městě.

Možná, že by stálo za to, když se ten termín přiblížil, tak ještě jednou oslovit ty uživatele, co sem chodí častěji, protože jsou i tací, co se rozhodnou těsně před termínem.

pistalka
pistalka 30.09.2012 v 19:49

Určitě se ještě později se srazem připomeneme, každopádně už teď vypadá počet účastníků nadějně. A jen bych poopravil, že sraz není tuto sobotu, nýbrž popříští :)

Ruw
Ruw 30.09.2012 v 20:39

Zatím si mě hoďte do závorky. Sobota je fajn a mohl bych se po delší době vidět se sestrou, což je o důvod víc pro sraz. Ale jak podotkl WEIL, definitivní ano či ne řeknu tak tři dny před srazem.
Jinak jaký máte program v rámci srazu? Jen někde posedět nebo i něco navíc?

pistalka
pistalka 30.09.2012 v 20:59

Jsi stejně jako všichni ostatní vítán, takže pokud to jen trochu půjde, rádi Tě uvidíme :)
Ono tvořit program pro lidi, kteří se navíc mezi sebou příliš neznají, je docela zapeklité. Hlavně pak takový, aby všechny aspoň trochu bavil. Myslel jsem, že bychom mohli udělat menší procházku (např. na Špilberk, Petrov apod.), ale jen tehdy, bude-li zájem a vhodné počasí. Otevřená je pak ještě návštěva nějakého knihkupectví nebo antikvariátu, s otazníkem. Jinak bych to viděl na posezení a povídání si v nějakém pěkném prostředí, čajovně například. Ono to je na tom stejně nejlepší, uvážíme-li navíc fakt, že spousta lidí kolem sebe nemá nikoho, s kým by si o knížkách popovídala. A toto je výborná příležitost. Abych někoho neodradil, řeč samozřejmě nebude jen o knihách, ale prakticky o všem možném, jak tomu bylo i na ostatních srazech :)

godzilka
godzilka 30.09.2012 v 21:51

škoda, zrovna budu mimo ČR :-(

WEIL
WEIL 01.10.2012 v 04:56

Ano, já jsem napsal příští, a mělo být na druhou sobotu, 13.10.

WEIL
WEIL 01.10.2012 v 04:59

Přesně tak,jelikož se osobně neznáme, tak se nějak sladíme. A nakouknout - když bude počasí - na Petrov, či není špatné posedět třeba chvilku i v kavárně vedle sv. Jakuba, tam jak se hraje divadlo, je tam piano, a působí to tam tak zvláštně domácky, tedy jestli je ještě v provozu...Třeba.

Osobně se podřídím ostatním.

nokid
nokid 01.10.2012 v 14:42

Spojuje nás všechny zájem o knihy - a to je hlavní. Po výletě na Špilas by se mohla udělat procházka na Kounicovu až k "chrámu moudrosti", tedy knihovně MZK, odtud je to jen pár kroků k rest.Severce, kde jsme byli vloni. Výborná kuchyně (bývala i veget.) a všechny druhy nápojů... V tom případě by se ale šikla rezervace salónku, kterou bude třeba udělat alespoň týden předem, tentokrát jej zaplníme!

Ruw
Ruw 01.10.2012 v 22:17

pistalka: Herdek, já si už několikátý rok slibuji, že se mrknu do brněnský ZOO a pořád mi to nevychází. Sice je to trochu odvážná myšlenka, ale což takhle ji prubnout? Ale program, co jsi nastínil nezní taky marně a klidně se s ním ztotožním :)

pistalka
pistalka 01.10.2012 v 22:29

Do ZOO na vlky? :) Mně by to nevadilo, mám zvířátka rád, ale nevím, jak ostatní :) Zase bych nerad nutil ostatní do něčeho, čemu moc naklonění nejsou :)

paulhunter
paulhunter 01.10.2012 v 22:45

Zoo mám taky rád, ale v tomto případě nevím, zda-li je to úplně vhodné. Hlavně jde o to, že se asi všichni nesejdeme ve stejný čas a také Zoo nemají v oblibě všichni. Navíc návštěva se v nich dost prodlouží a je rovněž vázána na pěkné počasí. Opravdu bych to viděl jen na nějakou kratší procházku a poté "pobyt" v nějaké kavárně, hospospůdce či čajovně.

WEIL
WEIL 02.10.2012 v 11:41

Možná jsem to přehlédl, ale už jste domlouvali čas srazu na toho 13.10?

black.susi
black.susi 02.10.2012 v 11:58

čas by mě taky zajimal docela :-)
a co se tyka zoo, ja mam zoo rada a v brněnske jsem ještě nebyla, takže mě by to nevadilo

pistalka
pistalka 02.10.2012 v 12:06

Ohledně času srazu: já bydlím přímo v centru Brna, takže se můžu dostavit kdykoliv. Spíš bych ho určil podle ostatních, kteří přijedou zdaleka, aby nemuseli čekat. Ale kolem druhé mi to přijde ideální, hm?

Ashlee7
Ashlee7 02.10.2012 v 23:38

No k tomu můžu říct jediné - blbej klidovej režim, který mám nařízen..dnes jsem se vrátila z nemocnice..Aaach jo.. Tak snad jindy. (= Nikoho tu neznám a tak by se mi hodlo, trochu vás taky poznat.. No co, tak snad příště.. (=

nokid
nokid 03.10.2012 v 13:01

Paulhunter má pravdu s tou zoo... V Brně je poměrně velká, zabere to klidně celé odpoledne a navíc cesta tam něco trvá.
Viděl bych to takhle: Dejte si první sraz buď na roli (hl.vlakové nádr.) nebo Zvonařce (autobusové nádr.) v závislosti na tom, jak přijede poslední účastník (z Ostravy nebo odjinud?) Pak se vydejte za poznáním Brna a až budete ušlí, tak kolem 4-5 hod bych tipoval, zapadlo by se někam kde nám bude dobře. V tomhle čase by se mohli eventuelně připojit opozdilci (jako já) a společně bysme uhasili žízeň i hlad.
Ale tak mě napadá, jestli se nás fakt sejde tolik, abych vymyslel nová debatní témata a snad donesl i malé překvapení...něco co jste ještě zaručeně neviděli.



Vložit příspěvek