Brněnské srazy uživatelů DK


horkosladka
horkosladka 08.03.2018 v 19:00

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

LordSnape
LordSnape 08.03.2018 v 19:08

Ok, pražský sraz bych mohl udělat. Snad někdo přijde. :-)

nokid
nokid 08.03.2018 v 23:13

horkosladka: "Vítán buď každý kdo v míru přicházíš" (a nejlépe s knížkou v ruce...)

bagel
bagel 09.03.2018 v 14:32

Moc se omlouvám, ale nakonec nepřijedu. Už jsem myslela, že se mně bacily tuto zimu vyhnou, ale chytlo mě to právě teď a vidím to na víkend v teple domova s čajem, vitamíny a knihou/knihami. Mrzí mě to, těšila jsem se a příště to musí vyjít!

horkosladka
horkosladka 09.03.2018 v 15:01

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

nokid
nokid 09.03.2018 v 16:52

Viz minulá stránka diskuze.


horkosladka
horkosladka 09.03.2018 v 17:11

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

nokid
nokid 09.03.2018 v 17:12

Překvapenííííí....

slunečnice777
slunečnice777 11.03.2018 v 11:13

Děvčata moc děkuji za příjemné setkání. Bylo strašně moc fajn. Ve Vaší společnosti jsem si odpočinul a nabral nové síly. Tak dlouho jsem se od srdce nenasmál. Těším se na příští setkání. Pěknou neděli.

Text příspěvku byl upraven 11.03.18 v 11:15

nokid
nokid 11.03.2018 v 14:34

I my jsme se dobře bavili! Sešlo se nás v bytě u Pavla postupně 6 a hostitel nám předvedl svoji skvělou, mnohadílnou knihovnu... Jednoduchým vynásobením počtu polic s vyrovnanými svazky jsem došel k číslu 3.500 - 4.000 kusů knih!
Když se tak člověk zaboří do pohodlné pohovky a má takovou nádheru kolem sebe, připadá si jak v samotném ráji knihomola.
Takhle se chci mít týden před smrtí.

bagel
bagel 11.03.2018 v 14:36

jak to tady čtu, tak vám závidím... moje nemoc přišla bohužel v nevhodnou dobu

IŠ
11.03.2018 v 14:48

Děkuji Pavlovi za srdečné přijetí v jeho soukromí a ostatním za příjemně strávený čas. Myslím, že se brzy potkáme... Alef, Kamanita, Pavel, Nokid i Jarmila. :)

nokid
nokid 11.03.2018 v 15:40

bagel: Pavel by jistě nebyl proti opakování včerejška... Spíše se zdá, že ne všem pozvaným vyhovovalo prostředí soukromého bytu - třebaže já se cítil spíš jako v nějaké vymazlené literární čajovně s čítárnami (!) ... takže jsme se rozdělili víceméně na 2 skupiny. Ale nevadí, všichni jsme si včerejší setkání dobře užili a co bude příště, zůstává otevřeno.

R.E.M.
R.E.M. 11.03.2018 v 18:33

Velká škoda, že jsem s vámi nemohla pobýt a minulo mě i příjemné překvapení.

Kolik vás bylo celkem?

horkosladka
horkosladka 11.03.2018 v 19:52

Děkuji za příjemné a smíchem dunící setkání, i když nebylo kompletní. Naše skupinka dala přednost čerstvému vzduchu a slunci a pohodové hospůdce, druhá skupinka velké knihovně a návštěvě v soukromí bytu Pavla. Po nakouknutí do zakouřeného Salve clubu s otrhanými sedačkami jsme se opravdu hodně pobavili. Myslím, že každý se bavil dobře a všichni jsme si to báječně užili. Počasí nám krásně vyšlo na jarní procházku a myslím, že povídání bylo velmi přátelské a otevřené, což mám ráda. Bylo mi s vámi skvěle a už dlouho jsem nezažila takový příval endorfinů. Díky moc!

Text příspěvku byl upraven 11.03.18 v 19:53

PAVEL z BRNA
PAVEL z BRNA 12.03.2018 v 10:41

Netradiční setkání dopadlo opravdu netradičně- dle okamžitých potřeb účastníků- rozdělením na dvě komorní skupiny. Proč ne? Hospodu Salve jsem vybíral já a podle toho to taky dopadlo. Setkáni v mém bytě s prohlídkou knihovny bylo parádní a pro zájemce je možné zopakovat, dle domluvy, takže nikdo nemusí litovat, že o něco přišel. Děkuji všem mým hostům, že byli tolerantní k neohrabanému hostiteli a rozvinuli velmi zajímavé filosofické a duchovní dialogy, které bylo radost poslouchat. Na závěr díky nokidovi za poznámku o ráji knihomolů-to si musím někam napsat a opětovně si to připomínat. Jsem zvědav, co nám přinese příští setkání.

horkosladka
horkosladka 12.03.2018 v 10:59

Filosofické debaty miluju, takže se těším, až si všichni zafilosofujeme.

Medunkavera
Medunkavera 12.03.2018 v 18:10

Jééé, to je hezký...
Já bych Vás také pozvala ke mě domů. Ale.. to byste se sem nevešli.
Mám jen pokoj a kuchyň. Jo! A také předsíň. A taky kočku.
A všude mám knihy. V pokoji, v kuchyni i v té předsíni.

nokid
nokid 12.03.2018 v 23:16

K mojí předřečnici: Kdyby Plzeň nebyla tak z ruky, velmi rád bych využil pozvání... Ale na to, abysme (nejlépe ve skupině) odjeli do západních Čech za knihami - no vážení, držme tu svoji závislost poněkud na uzdě! Je fakt, že u Pavla nás bylo současně max. 5 osob obojího pohlaví, i když kapacitně by se vešlo 2x tolik! Vůbec se divím, že náš laskavý hostitel se tolik podceňuje, např. když si vzpomenu svůj lobbing za to, aby každý přinesl svoji sklenici, tak se až stydím. Pavel je vybaven sklenicemi snad všeho druhu a potřebném množství, překvapil mě i ten počet míst u dlouhého stolu. Stačilo jen dokoupit nějaké ovoce - banány + plody jistého mandarína - a netrpěli jsme hlady ni žízní.
Ne, nejsem pochlebovač. Jen mluvím upřímně. Rád si vše zopakuji, s těmi kdo nepřišli napoprvé.

pavlinda
pavlinda 13.03.2018 v 20:27

I když jsem se pro jistotu na sraz nehlásila,počítala jsem,že mi to vyjde.Ale ta mrcha chřipka mě v pátek dohnala se 37,3 a teď s 39 stupni:-(.Když to tady čtu,tak zase musím litovat.

nokid
nokid 13.03.2018 v 23:14

Tak tady se docela jasně rýsuje další podobné setkání... Přestávám litovat, že Severku zavřeli. A mám i jedno vylepšení: Dáme si sraz na zastávce Kaplického blob! Až se na něj dosyta vynadíváme, zajdeme zase k Pavlovi.
Zde malá ochutnávka:
https://zpravy.idnes.cz/kaplickeho-blob-chobotnice-brno-zastavka-loosova-f7f-/domaci.aspx?c=A110920_153734_brno-zpravy_dmk

Medunkavera
Medunkavera 15.03.2018 v 08:16

nokid: Říkáte jen pět lidí? To by šlo. Kočka zaleze pod vanu a hned tu bude víc místa.
Ona tam stejně zaleze, když někdo přijde.
Stačí, když brnkne pošták, že mi nese knihu a už jí nenajdete..
Ale jak říkáte: ... "Vážení přátelé, kamarádi. Držme tu svoji závislost za uzdu.."
(Když se ale dostanete čirou nááhodou do Plzně, klíďopíďo přijďte.)

kapr
kapr 15.03.2018 v 10:19

Jak Vás tak všechny čtu,tak časem určitě neodolám, zvlášť, až ta doprava bude za těch slibovaných 25%.
- - -
2018 05 01 Dopravu odložili na září.
Po změně zaměstnání navíc ještě ani nejsem schopen dopočítat ve které dny v dalších měsících budu mít určitě volno a kdy ne.
Rozhodnutí - (závazný, nebo přinejmenším závaznější) příslib účasti proto může přijít v podstatě až na poslední chvíli.
- - -
2018 10 13 Sláva, sleva je skutečností.
Jen aby nám vydržela.

Text příspěvku byl upraven 13.10.18 v 10:01

nokid
nokid 15.03.2018 v 20:53

Jistě, z Prahy to sem není daleko. Ostatně myslím, že by za pár týdnů mohl být další v i Praze...

PAVEL z BRNA
PAVEL z BRNA 23.03.2018 v 20:19

Nazdar Brňáci, tak kdy se sejdeme?

Text příspěvku byl upraven 23.03.18 v 20:44



Vložit příspěvek