Plagiátorství?


Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 31.07.2021 v 17:43

Lucy Sun: Ne, mrtvola bylo po půl roce rozkladu vykopána vámi...

Naias
Naias 31.07.2021 v 17:45

Lucy Sun, PanPredseda sa naváža do Roberta Pocha a vy sa navážate do neho. Tie tvrdenia, že jeho lekár vám prezradil, akou duševnou chorobou PanPredseda trpí, sú trápne.

PanPredseda
PanPredseda 31.07.2021 v 17:47

Ad encyklopedie:
Obáváte-li se, že by se v některém mém příspěvku mohlo ještě objevit jméno Roberta Pocha, tak je prostě nečtěte. Ve chvíli, kdy nahoře v příspěvku uvidíte PanPredseda, tak ho přeskočte, co kdyby zrovna z něj vykoukl Poch.
---
Ad Lucy Sun:
"Pan předseda se tu neustále naváží do p. Pocha."
---
https://www.databazeknih.cz/recenze-knihy/mrtvi-se-prichazeji-nekdy-rozloucit-robert-poch-79552#cmts
"Lucy Sun 19.12.2020
že je pan předseda duševně nemocný je mezi sousedy známá věc. on se ani nesnaží své onemocnění skrývat. lékař tyto informace nesděluje, pouze je potvrdil, což není nic proti zákonu ani dobrým mravům. že je pan predseda také hospitalizováný v psychiatrické nemocnici není nic tajného, je to veřejným tajemstvím."
---
Milá Lucy, Vy mi chcete tvrdit, že já se tu do někoho navážím?
Každopádně, Robertu Pochovi jsem nabídl možnost, kdy se do něj přestanu "navážet". On ví jakou.

encyklopedie
encyklopedie 31.07.2021 v 17:51

Předsedo...už jsem dal Nesledovat

Lucy Sun
Lucy Sun 31.07.2021 v 17:56

A kdo tohle vlákno založil já? Vy se do p. Pocha neustále navážíte a to nejenom tady ale všude po internetu kde má p. Poch knížky. Jste trapnej. Tak si počkejte až bude mít autorské čtení ve vašem městě a můžete si s ním promluvit. Myslíte si že je opravdu normální co tady předvádíte? Myslíte si že tohle dělá zdravá osoba?

Lucy Sun
Lucy Sun 31.07.2021 v 18:02

pan předseda se do p. Pocha neustále naváží a to nejenom tady ale všude po internetu kde má p. Poch knížky. Tak si počkejte až bude mít autorské čtení ve vašem městě a můžete si s ním promluvit. Myslíte si že je opravdu normální co tady předvádíte? Myslíte si že tohle dělá zdravá osoba?


Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 31.07.2021 v 18:04

Prosím vlákno buď smazat nebo sloučit s vláknem Plagiátorství?. Dík

Text příspěvku byl upraven 31.07.21 v 18:05

PanPredseda
PanPredseda 31.07.2021 v 18:06

Ad Lucy Sun:
Nejprve se zeptám: Myslíte si, že je morální vykrádat povídky již zesnulých spisovatelů a tyto plagiáty vydávat za vlastní díla? Myslíte si, že to může udělat osoba slušná a čestná?
Kdysi jsem panu Pochovi napověděl, kam bych mohl na jeho autorské čtení dorazit. Teď to napíšu ještě otevřeněji. Až bude mít autorské čtení někde v Ústeckém kraji, ať mi dá vědět (klidně zde na DK přes Vás, Lucy) a pokud to bude jen trochu možné, dorazím.
A nakonec odpovím na Vaše otázky. Ano, myslím si, že je normální poukázat na neetické chování, myslím si, že je normální napsat o braku, že jde o nekvalitní literární dílo. A je jedno, jestli takové věci tvrdí osoba zdravá (kupříkladu já), či nemocná, důležitá je pravda.

Lucy Sun
Lucy Sun 31.07.2021 v 18:09

Právě že ne. Tohle vlákno nechat a tamto smazat anebo sloučit pod tímhle názvem

Text příspěvku byl upraven 31.07.21 v 18:10

Lucy Sun
Lucy Sun 31.07.2021 v 18:14

Problém je že vy jste svou pravdu již řekl a neustále dokola ji všude píšete. Nevím proč to děláte. Není normální neustále dokola dělat co děláte. Takhle to vypadá že máte nějaký problém a ventilujete si ho přes p. Pocha. A až p. Poch bude mít autorské čtení v krajské knihovně tak tam si můžete popovídat.

Text příspěvku byl upraven 31.07.21 v 18:16

PanPredseda
PanPredseda 31.07.2021 v 20:39

Ad Lucy Sun:
Čekám, až pravdu řekne Robert Poch.

Lucy Sun
Lucy Sun 31.07.2021 v 21:34

Pak se s ním setkejte osobně a vysvětlete mu oč vám jde. Na internetu nic nevyřešíte. Můžete si tu psát své pravdy do aleluja ale když se s ním nesetkáte a nepopovídáte si tak si myslím že se načekáte marně.

Text příspěvku byl upraven 31.07.21 v 21:38

PanPredseda
PanPredseda 01.08.2021 v 20:39

Lucy, vysvětlete mi prosím, proč se domníváte, že k tomu, aby Robert Poch kápnul božskou, nutně potřebuje osobní setkání se mnou.
(Admirál Ackbar z Hvězdných válek by ke zmíněnému osobnímu setkání mohl pronést svou nejznámější repliku: "It's a trap!")

Lucy Sun
Lucy Sun 01.08.2021 v 21:00

Já to jen navrhla.
tak mu zavolejte a anebo napište a můžete se pobavit
https://robert-poch.webnode.cz/kontakt/

PanPredseda
PanPredseda 31.05.2023 v 08:33

Kdopak nám to píše o plagiátorství?
https://medium.seznam.cz/clanek/suscitator-plagiatorstvi-je-tvurci-sebevrazda-9534

Adhara
Adhara 31.05.2023 v 12:33

PanPredseda: Mňa by skôr zaujímalo, ktorého autora (autorov) mal na mysli. Momentálne si neviem spomenúť na žiadneho autora, ktorý by na sklonku kariéry vykrádal niekoho iného, než sám seba. Vykrádanie samého seba je bežné, vykrádať iných je bežné v začiatkoch tvorby, s tým súhlasím, ale riešiť takto tvorivý blok? A samotný autorský blok vidí autor článku dosť jednostranne.

PanPredseda
PanPredseda 31.05.2023 v 12:59

Mne napadlo, jestli se nesnaží narážet na aféru kolem paní Mornštajnové. Ale možná se mýlím, protože leckteré myšlenkové pochody pana Pocha mi (naštěstí) zůstávají záhadou.

Naias
Naias 31.05.2023 v 13:43

Keďže autor článku je hrdinsky neadresný, ťažko povedať.



Vložit příspěvek