Greta Thunberg

DISKUZE » O autorech


woodward
woodward 28.09.2020 v 17:11

Dívenka říká věci, který se bafuňářům nelíběj. A spousta mudrlantů to baští těm bafuňářům. "vyrostla v luxusu"... takový kecy! Typicky českej přístup.. Kdo je bohatej, je lump. Když nevědí, co si proti ní vymyslet, začnou jí vyčítat, jak vypadala ve dvou letech. Pak se někdo diví, co tu máme za kreatury v nejvyšších vládních funkcích. Kdo jinej by tu měl vládnout, když voličstvo je banda závistivých vypatlanců?

Eldar80
Eldar80 28.09.2020 v 17:29

Bafuňáři řekli co má Greta říkat. :) Tady přece nikdo neřeší jak vypadala ve dvou letech. :D
Dětí zneužitých v politice bylo víc. Greta je jen další v řadě.

woodward
woodward 28.09.2020 v 18:13

Kdo říká, že jí někdo něco napovídá? Mamlasové posedlí konspiračními teoriemi, těch je za korunu kilo.

Skallarix
Skallarix 28.09.2020 v 18:30

Oveček naslouchajících a věřících všem pohádkám, bych řekl, je zde také dost. :)

Text příspěvku byl upraven 28.09.20 v 18:38

woodward
woodward 28.09.2020 v 18:37

Kdyby to nebyla mladá holka, ale fousatej dědek, tak se nikdo nediví. Mě to vždycky připomene toho Améthea z Čapkovy Knihy apokryfů, kterej nechtěl věřit, že Prométheus vynalezl oheň, protože "kdyby to bylo tak jednoduché, proč by na to nepřišel někdo z nás?"

PanPredseda
PanPredseda 28.09.2020 v 19:12

Woodwarde, mně je vcelku jedno (nebál bych se slovního spojení "u prdele"), jestli Greta vyrostla v luxusu, nebo se narodila na slámě ve chlévě jako Ježíšek. Co mi ale vadí je to, že propaguje takové myšlenky a ideologii, které defakto trestají ty chudší a nakonec z nich dělají ještě chudší. Nerad bych skončil jako chuďas...


woodward
woodward 28.09.2020 v 19:31

Jojo, Greta tě ožebračí... to máš fakt blbý. Ona nepropaguje ideologii. V tom je právě jádro pudla. Místo aby se lidi bavili o možnostech řešení skutečného problému, hádají se o to, kterej partaji prospěje nebo uškodí to, co říká Greta. Místo životního prostředí řešej co je levicovej a pravicovej přístup. Jděte všichni do háje.

alekis
alekis 28.09.2020 v 19:47

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

PanPredseda
PanPredseda 28.09.2020 v 20:18

Příští stanice: Háje.
Mohl bych prosím místo do háje jít do lesa?

PanPredseda
PanPredseda 28.09.2020 v 20:32

Ad woodward:
A co tedy Greta propaguje (nebo hlásá)?

Dudu
Dudu 28.09.2020 v 20:52

Právě západní Evropa a Amerika se musí naučit šetřit. To je nějaká spotřeba energie - každý musí 2× do roka letět na dovolenou, každý musí mít auto a nejlépe také bazén na zahradě. Kdyby takhle žil celý svět, dávno už bychom to zabalili. Neštěstí, že nám sem to také zanesli - tenhle konzumní způsob života.
Tahle doba korony má tedy i svou dobrou stránku, že se toho tolik zbytečně nepropálí.

Eicherik
Eicherik 28.09.2020 v 21:07

Dudu: Slyšel jsem zajímavou myšlenku. Letos létalo málo letadel a bylo více srážek. Ale souvisí to spolu? :-)

PanPredseda
PanPredseda 28.09.2020 v 21:10

Ad Dudu:
Co Čína?
---
Na dovolenou nelétám, natož pak 2x do roka. Bazén na zahradě nemám. Ale auta mám dvě. ;-)

woodward
woodward 28.09.2020 v 21:15

Greta hlásá ledaccos, ale mně se hlavně líbí, že říká těm bohorovným žvanilům "nechte keců a delejte něco."

PanPredseda
PanPredseda 28.09.2020 v 21:19

Tak snad abychom nechali keců zde na diskusi a dělali něco, že?
Ale co?

alekis
alekis 28.09.2020 v 21:20

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

woodward
woodward 28.09.2020 v 21:30

PanPredseda: Já jsem penzista, sotva lezu, tak to nechám spíš na Gretě. ;-p

alekis
alekis 28.09.2020 v 21:44

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

reader.007
reader.007 28.09.2020 v 22:24

woodward: a jsou to právě ti bohorovní žvanilové, kteří Gretě a celému jejímu stádečku věrných tak nadšeně plácají, neboť jsou si vědomí, že pokud ona prosadí ty své "takyekologické" nápady, jich a jejich komfortu se to nedotkne. Proto Greta působí pro některé tak směšně a teatrálně, protože kvůli ní se nezmění vůbec nic. Možná, ale opravdu jen možná, přijdou ke korýtkům nová prasata.

PanPredseda: do lesa jít sice můžeš, ale koukej si pospíšit, než se pod současným koronavirovým pláštíkem stanou zmíněné lesy holými pláněmi a urputně těžené dřevo odveze do Němec. To není můj nápad, kdyby mi chtěl někdo podsouvat zaujatost proti sousedům, já se těch kamioňáků ptala a ty obrovské lány složeného dřeva vedle Žitavy se mi taky nezdály...

alekis
alekis 28.09.2020 v 22:59

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

Dudu
Dudu 29.09.2020 v 06:11

Alekis, jo, příroda je drsná - co jsme si na ní vybojovali, to si zase vezme.
Eicherik, trošku, trošičku, malinko má. Co se vypaří, to zase půjde dolů. Otázkou je kde.
Reader, já věřím na karmu, takže všichni tihle žvanilové, kteří Grétušinu ekoekšn na oko podporují, ovšem ze svého komfortu nesleví, dostanou co jim patří.
K problému dřeva do Německa - teď je bohužel problém ty obrovské zásoby dříví po kůrovci prodat /a to i přesto, že je tak levné, jak už dlouhá léta nebylo/ a tak se to vyváží šmahem do rajchu, kde se ňáké to euro utrží. U nich to nestíhají tak rychle těžit, tak jsem zvědav, co s tím pak budou dělat. Bude to hnít na skládkách, nebo to jednoduše nechají stát nevytěžené.

PanPredseda
PanPredseda 29.09.2020 v 09:36

Ad reader.007: V tom budu mít podle mne pravdu Dudu a těžba není pod koronavirovým pláštíkem, ale důsledek kůrovce.

woodward
woodward 29.09.2020 v 10:00

reader.007: O Gretiny nápady mi nejde - to jsem tady už konečně napsal. Líbí se mi jen to, jak se jí povedlo rozhodit všechny ty rádobyctihodné figury v odpovědných postaveních. Protože faktem zůstává jediné: je sice opravdu nezbytné, aby se všichni začali uskrovňovat, ale jenom politici mají nástroje k tomu, aby to uskrovňování proběhlo v globálním měřítku.

alekis
alekis 29.09.2020 v 10:04

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

PanPredseda
PanPredseda 29.09.2020 v 10:09

Woodward: "Protože faktem zůstává jediné: je sice opravdu nezbytné, aby se všichni začali uskrovňovat, ale jenom politici mají nástroje k tomu, aby to uskrovňování proběhlo v globálním měřítku."
Tak. Oni NÁS uskrovní.



Vložit příspěvek