Vzhled stránek DK

DISKUZE » Nápady na vylepšení webu


ddkk
ddkk 08.05.2019 v 09:28

vezír: No, ono to s těmi "stejnými 10 nadávajícími nespokojenci", jak píšeš, tak úplně pravda není. Nejsem tu sice tak dlouho jako ty, ale to, jak se stránky v poslední době změnily, vadí mnohem více lidem, než kteří jsou ochotni zde diskutovat - právě proto, jak diskuse vypadá...V rámci SZ jsem se už dověděla, že si DK bere příklad z ČSFD, kde jsou také reklamy, ale bohužel, celková úroveň stránek ČSFD je úplně někde jinde. Včetně toho, jak jsou právě na nich reklamy řešeny....Takže tak. Toť vše k diskusi. Krásný den.

siena
siena 08.05.2019 v 09:29

vezir, a jak tedy je měřena ta spokojenost/nespokojenost? To všichni ostatní, kromě vašich "těch stejnejch 10 lidí co tu nadává na všechno dokola a denně" píší soukromé, nadšené zprávy?

elfos, nezlobte se, opravdu je to tak, že vysvětlovat cosi uživatelům, je nějaká milost? Nechci znovu opakovat, že tyto stránky byly tvořeny, jsou tvořeny, resp. jejich obsah, samotnými uživateli. Tak snad by mohlo být alespoň s těmito uživateli diskutováno. Či snad ne?
Než jsem stihla sama napsat, jiní již napsali a lépe.
Jen ještě k těm poptávkám. Zde došlo k velké nesymetrii. A reakce na ní je, že mi nyní nemůže být odpovězeno? Proč, co je v plánu? To je myslím legitimní námitka a dotaz.

Text příspěvku byl upraven 08.05.19 v 15:42

elfos
elfos 08.05.2019 v 09:33

Lectore, nejsem ničí tisková mluvčí, napsala jsem jen svůj názor.

K vršení dalších urážek: Dan NENÍ nepřítel.

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 08.05.2019 v 09:35

S poslední změnou nic nezmizelo. Nic nám nikdo neukradl. Jenom se to přesunulo. Tak proč by to měl někdo s někým rozebírat?! Škoda, že tady dnes nemohu být :( mám ale tušení, že se při čtení vlákna večer dobře zasměju :o
(A ten váš furt dokola blitej bazar začíná bejt už trapnej! A pořádně smrdí!)

vezír
vezír 08.05.2019 v 09:37

Čsfd znám velmi dobře, tam provozovatel do diskuze nenapsal snad nikdy a je to snad nejvíc zaplevelenej web reklamama v Česku

vezír
vezír 08.05.2019 v 09:41

Přijde mi to jako kdyby někdo vlastnil velkou louku tam začal pěstovat maliny,, jahody,, broskve.. a dál..., a dal by tam ceduli BERTE SI A KLIDNĚ TAKY ZASAĎTE COKOLIV po čase by louka byla populární tak by tam bylo několik billboardů s reklamou aby se mohl louce věnovat víc a možná si i přividělat no a jednoho dne by ten majitel louky část louky zoral a dal tam brambory a ty lidi by začali nadávat jak je to možný co si to dovoluje a proč s nima nemluví a tak že oni maj radši maliny,, přitom by tam na ty brambory taky chodila velká část lidí


ddkk
ddkk 08.05.2019 v 09:41

vezír: Tak jo - upřímně se tedy přiznávám, že mi vlastně reklamy ani zde ani na ČSFD (ač stále trvám na tom, že ČSFD je technicky, obsahově, vizuálně, atd. na úplně jiné úrovni) už nevadí - řešení je pro každého nasnadě....a tím dnes definitivně končím.

Text příspěvku byl upraven 08.05.19 v 09:44

Lector
Lector 08.05.2019 v 09:44

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

encyklopedie
encyklopedie 08.05.2019 v 10:01

Lector....přesně kvůli tomu jsem v roce 2016 "ukončil" svou funkci moderátora a zlikvidoval svůj první nick ....
......a předevčírem jsem jedné uživatelce odpověděl: "nebuj, naše milé moderátorky určitě tyhle nové změny podpoří do posledního bodíku....a budou nadšené....."
Velká chvála, že "moderátoři a moderátorky" věnují svůj volný čas opravám bludů na této databázi a správnému uspořádání a katalogizace knih .....jinak by tu měli být pro uživatele, a to očividně nejsou.....

LordSnape
LordSnape 08.05.2019 v 12:06

@encyklopedie Ach tak. Jsi byl i moderátor. Tak to jo. :-)

@elfos Pořád ta samá písnička. Fakt se bavím. :-D

@vezír A když na té louce budete mít lidi, kteří vám s pěstováním zadarmo pomáhají a vy je prakticky sobecky vyštvete, že to je celé jen vaše zásluha, tak se taky budou trochu bouřit. Srovnáváš, obhajuješ a argumentuješ naprosto mimo mísu...

Text příspěvku byl upraven 08.05.19 v 12:21

vezír
vezír 08.05.2019 v 12:13

Lordsnape - mě to příde naopak jako přesný přirovnání,, to sem psal že tam bude cedule vemte si a taky klidně zasaďte,,, ten majitel louky stejně jako tu nikoho nevyštval jen se rozhodl část louky využít jinak na což má plný právo a nikde nikdo nerozporoval zásluhu druhejch ale konečný rozhodnutí je prostě na majiteli to je potřeba chápat ne?? a když jedna promile lidí na louce budou nespokojený neznamená to že je s loukou něco špatně

R.E.M.
R.E.M. 08.05.2019 v 12:18

Vezír: pokud bychom vzali paralelu zahrady, tak aktivní uživatelé si nesázeli jednorázově zeleninu, ale zpočátku velmi malou zahrádku natrvalo rozšířili o mnoho metrů úrodné půdy (tj. vložené informace - knihy, autory atd.). Dnes je ze zahrádky několikanásobně větší zahrada, nezanedbatelný podíl na tom zvětšení pozemku mají kromě majitele i desítky aktivních, minulých i současných, uživatelů.
Jedna stránka webu je technická a organizační, další neméně důležitá je sama databáze - informace.

Rozhodnutí je na majiteli, ale proč by se k takto vytvořenému webu nemohli vyjádřit uživatelé?

Text příspěvku byl upraven 08.05.19 v 12:20

encyklopedie
encyklopedie 08.05.2019 v 12:19

.....jenže to jedno promile je právě to, co touto databází denně "točí" ....mě nezajímají ti, kteří jsou pasívní ...ti si mohou myslet co chtějí ....
...memám už co k tématu "Vzhled......" dodat

LordSnape
LordSnape 08.05.2019 v 12:22

@vezír Asi nemám chuť diskutovat s někým, kdo má na profilu uvedeno, že je žena a mluví v mužském rodě a kdo nechápe základní principy kooperace.

Text příspěvku byl upraven 08.05.19 v 12:22

cérka
cérka 10.05.2019 v 09:42

Dobrý den, proč už nejsou na titulní straně webu zobrazeny čerstvé komentáře? Díky nim jsem vždy objevila spoustu zajímavých knih a podobně naladěných čtenářů. Za mě teda palec dolů, velká škoda!

Naias
Naias 10.05.2019 v 09:45

Cérka, teraz sú inde. Treba kliknúť na Komunita a potom na Nové komentáře.

cérka
cérka 10.05.2019 v 09:52

Naias, děkuji za bleskovou odpověď.

jarabr
jarabr 10.05.2019 v 10:36

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

LordSnape
LordSnape 10.05.2019 v 10:48

@jarabr Nemít v seznamech tolik knih a tak málo času na jejich "přenos" do jiné databáze, určitě jdu také už jinam...

jarabr
jarabr 11.05.2019 v 01:25

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

LordSnape
LordSnape 11.05.2019 v 09:30

@jarabr Problém je, že Cbdb do toho před lety začala míchat i anglické knihy, což mi nevyhovuje a Goodreads je pro mě děsně nepřehledný. A rád čtu komentáře v češtině i když těm anglickým rozumím.

hannah2000
hannah2000 11.05.2019 v 10:30

Nový vzhled stránek DK mi přijde přehlednější než po předchozích zásadních úpravách. Ale mám jednu připomínku - návrh. Recenze by si zasloužily, dle mého názoru, větší viditelnost. Já bych je umístila na hlavní lištu hned za Knihy a nebo bych je alespoň přidala do druhé lišty pod Knihy - místo tam na další odkaz ještě je. Vím, že pod Knihami jsou schované v sekci Ostatní, ale to už není ono, už jsou moc skryté pro ty, co sem zabrousí jen občas. Je to knižní web, tak by bylo fajn, aby byly Recenze čtenářů víc na očích.

A chválím přidání odkazů na E-knihy ke stažení zdarma jak do sekce knihy, tak přímo k příslušné knize.

Text příspěvku byl upraven 11.05.19 v 11:19

LordSnape
LordSnape 11.05.2019 v 11:09

Jj, recenze a e-knihy zdarma by mohly být někde vedle sebe na hl. straně. To bych taky očekával u literárního/knižního webu.

Monnyska
Monnyska 12.05.2019 v 10:28

Dobrý den, já vůbec zdejší diskuze nesleduji, ale po pár přečtených příspěvcích si myslím, že je to tady asi někdy masakr. Jen mám takovou malou prosbičku, zmizely z hlavní stránky Nejnovější komentáře, které mi opravdu ale opravdu moc chybí.. vždycky jsem podle toho nalezla nějaký tip na novou knihu, ale teď mám na hlavní stránce pořád ty samé knihy dokola a vůbec mě to nebaví :/ nešlo by s tím něco udělat? Nebo mi alespoň poradit, kde bych ty nejnovější komentáře mohla najít?

Moc děkuji :)
Monnyska

Naias
Naias 12.05.2019 v 11:09

Monnyska, na to som už odpovedala cérke, mrkni sa o kúsok vyššie.



Vložit příspěvek