Vzhled stránek DK


SputnikV
SputnikV 06.10.2021 v 09:17

jako že budou předkládány rozličné názory?? protože nejlepší je notovat si unisono?-

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 06.10.2021 v 09:40

Jo, přesně, tohle jsem tím myslela. Že mluvit o různých věcech, které nesouvisí s tématem vlákna, je potom úplně stejné jako kdekoliv jinde, kde bylo již naštěstí zrušeno, ale tady by mě to mrzelo. Myslím, že je tady dost inteligentních uživatelů, i těch, kteří to bravurně předstírají. Takže od koho tahle vtipná otázka vzešla není zase takovým překvapením...

Text příspěvku byl upraven 06.10.21 v 09:40

knih-o-mol
knih-o-mol 06.10.2021 v 09:51

Zapomente na svet, celosvetove reseni nasili prenechavam jinym, stezuju si na obsah stranek DK, ktery promita detem nevhodna nasilna videa a zadam provozovatele aby s tim neco udelal. Deti mohou chodit na bojove sporty, kam chodi i dcera, a kde se deti kultivuji, nikoliv strasi ukazovani zvraceneho chovani.

Text příspěvku byl upraven 06.10.21 v 09:54

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 06.10.2021 v 10:00

Knih-o-mol: ok, ale to jste řešil tři stránky zpátky. A moderátor na vás reagoval. Vždycky tady vznikne diskuse, která sice začne dobře, ale vždycky se to stačí možná ještě k větší nenávisti než byla na začátku, aby mělo víc dětí větší šanci zjistit o co šlo. Co si čtu v diskusích u "problematických knih", je kolikrát horší, než tohle video... :(
Což je můj poslední příspěvek. Snad se tady konečně začne řešit něco lepšího. Co bych poslední dobou dala i za debaty o barvě záložek :(

Text příspěvku byl upraven 06.10.21 v 10:01

SputnikV
SputnikV 06.10.2021 v 12:14

Lenka.Vílka... asi ano, asi je tady dost inteligentních uživatelů - ti mluví o tématu, tedy o možném ohrožení dětí předložením smutné reality světa, jiní, podle vás asi ti ne příliš inteligentní se spokojí s napomínáním a osobními útoky, viďte.

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 06.10.2021 v 12:31

Vzhled stránek DK. I já s mou nízkou inteligencí vím, že psát někomu "chudinka bez argumentů", není hodno inteligentního muže, pokud ohlédnu od všech ostatních nesmyslů, takže jo, s čím se spokojíte vy, Sputniku, tady všichni už víme...
A teď, prosím, šlo by to? Bavit se o vzhledu stránek DK? Asi ne, není to tak zajímavé...
Tak se tady s téma svejma nesmyslama ohledně kravin, který jsou mimo mísu, klidně sežerte mezi sebou. Alespoň bude chvíli klid. To bude fajn.

Ale abych neslibovala pořád: nešlo by něco udělat s tim, aby se mi horní lišta ukazovala stále stejně? Jednou se mi ukáže celá, vidím všechny záložky, druhý den je zase všechno jinak a si musím menu rozkliknout. Je to vždy takové překvapení. Asi se to tam všechno nevejde...tak to takhle divně skáče (?)

Text příspěvku byl upraven 06.10.21 v 12:57


pobijecmuch
pobijecmuch 06.10.2021 v 12:56

Prosím, ukončete toto téma, které možná, ani nepatří do tohoto vlákna. Mění se to opět v napadání a odbočení z daného tématu. Vzájemné napadání a urážení moderátora sem nepatří. Dobře všichni víte jak to potom dopadne.

asam
asam 06.10.2021 v 13:03

Souhlasím s pobijcem-----už mě to otravuje. Toto vlákno má za cíl úplně jiná témata.
Zbytečně blokujete věcné připomínky k VZHLEDU STRÁNEK

siena
siena 06.10.2021 v 15:12

Příspěvek porušil pravidla diskuze, a proto byl odstraněn moderátorem.

Czistoslava
Czistoslava 26.12.2021 v 12:24

Prosím o zredukování počtu reklamních bannerů, nebo zredukování velikosti, či umístění mimo hlavní obsah webu. Databáze knih je web o knihách nebo reklamním serverem?
Děkuji

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 26.12.2021 v 12:31

https://www.databazeknih.cz/novinky-na-webu

Najeďte si na novinku z 27.4

Czistoslava
Czistoslava 26.12.2021 v 13:40

O tom vím, každopádně děkuji za připomínku. Reklamy mě netrápí, ale jejich velikost a umístění ano.

siena
siena 31.12.2021 v 10:41

Vzhledem k osobním zkušenostem, bych si dovolila navrhnout, zda-li by nebylo možné, aby označení, že byl příspěvek smazán v souladu se zdejšími pravidly, bylo "rozděleno". Neb se v poslední době množí mazání příspěvků ne z důvodů taxativně vyjmenovaných v pravidlech, ale, že se někomu "nelíbí", ať už je to nějaký moderátor, či uživatel...

FirstDaw8ID
FirstDaw8ID 27.11.2022 v 21:01

Tmavý režim bych rozhodně uvítal! Není to v řešení, například v rámci příštího roku?

jatox
jatox 28.11.2022 v 14:23

Tahle databáze je šíleně nepřehledná..... fakt jsem musela jednu knížku hodně milovat, aby mi to stálo za těch dvacet minut hledání, jak doprčic prachobyčejně - PŘIDAT KNIHU...proč to je proboha tak složitý? to je jako naschvál, aby to nepřidávali lidi, který tady neserfujou rok? a i když sem chodim už dlouho, než jsem v diskuzích našla ten kouzelnej návod "jak přidat knihu", a než jsem ve změtí rušivejch reklam zahlídla u profilu autora to nevinný šedivý skoro neviditelný "upravit autora", tak jsem skoro vystála důlek......

Text příspěvku byl upraven 28.11.22 v 14:28

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 28.11.2022 v 14:59

Jatox: zkuste to přes knihy autora. Tam je velký červený pole, který nejde přehlédnout...

jatox
jatox 28.11.2022 v 15:23

Lenka: díky, já už na to přišla, ale oproti čbdb, resp. teď už Booxy, kde to je vidět hned na hlavní stránce, mi to tady přijde opravdu zybtečně překombinovaný..jen jedna z poznámek k přehlednosti webu:)

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 28.11.2022 v 15:45

Jatox: jo? Super :) Ano, dřívější cesta byla lepší. To bylo vlastně taky hned na ráně. Ale asi to bylo moc jednoduché, tak pryč s tím ;)

Text příspěvku byl upraven 28.11.22 v 15:46

Marthas
Marthas 28.11.2022 v 16:54

To jatox: Na přidání knihy tu máme návod, zde: https://www.databazeknih.cz/napoveda
podčlánek 4 a méně přehledné tu to je pro začátečníky asi proto, že tu máme více funkcí než ČBDB, což bychom měli zaklepat, než se admin po vašem příspěvku rozhodne nějakou ubrat. Máte ale pravdu v tom, že je to špatně vidět, stačila by přitom drobná úprava - změna fontu, aby to nebylo průsvitné. Jak jsme to navrhovali s uživatelem kapr před lety.
Místo toho nám letos zmodral název knihy. Proč?

To Lenka.V. Opravdu tu máme 3 způsoby, jak to přidat, super, ne? A upřímně o tom způsobu, cos jmenovala jsem dodnes nevěděla a nepoužívala ho. Já za sebe používám to u upravit autora a nebo u upravit knihu. To bude tím, že už jsem tu dlouho, tak vím, co mám kde hledat, pokud to tedy admin nepřehodí nebo nezruší. :(
Jo, dřív toho bylo lepšího víc.

Text příspěvku byl upraven 28.11.22 v 17:08

jatox
jatox 28.11.2022 v 20:39

pro Marthas: jojo, já právě to našla posléze přes nápovědu, jinak bych to teda nedala vůbec.

no je to světle šedý, a hlavně já nevim jak vy, ale já to mám přesně pod rámečkem s reklamou, kam zásadně nekoukám, fakt jsem hledala dost dlouho, než jsem si toho vůbec všimla, mně to s tou reklamou jakoby splynulo úplně.

Marthas
Marthas 30.11.2022 v 18:53

To jatox: Ano, od toho je. Přesně je to světle šedé a hrozně malé. Takže kdo neví, kde to je, to může jen stěží najít. A já s uživatelem kapr jsme právě nadhazovali, že pro ty co hůře vidí a nejen pro ně, by byla vhodná úprava fontu nebo barvy písma, aby to bylo viditelné a nikoliv "neviditelné". A podle toho, že jsme to nadhazovali už pár let před covidem a je to tak stále, si můžeš odvodit, jak jsme s touto prosbou uspěli. Koneckonců není nic horšího než, když potřebná funkce přebíjí reklamu. :D

Dakarianna
Dakarianna 05.12.2022 v 18:40

Souhlas, tmavý režim by byl super :))

Pelapania
Pelapania 05.12.2022 v 20:46

Temnoty mám dost v životě takže dávám přednost nynějšímu světlému vzhledu vebu. :)

FirstDaw8ID
FirstDaw8ID 05.12.2022 v 20:55

Z mé strany to samozřejmě není myšleno jako redesign celého webu do tmavého vzhledu, ale jenom nějaký šikovný přepínač mezi oba vzhledy či položka někde v nastavení, zkrátka, jak to má už spousta webů.

Aly
Aly 06.12.2022 v 04:35

Uživatel svůj příspěvek odstranil.



Vložit příspěvek