Pár nápadů na vylepšení webu

Lenka.Vílka22. října v 20:38

Marthas: píšu to dokola už poměrně dlouho v naději, že to třeba jednou vyjde a něco se se s tím udělá. Znáš to, naděje umírá poslední...

EliskaD22. října v 22:38

Přidávám se k tomu, co píše Lenka.Vílka. A navíc by se mi ještě líbila možnost řazení komentářů podle komentářů bez spoilerů a se spoilery (tam kde je třeba řazení podle hodnocení atd.) Mnohdy se mi stane, že i když vidím, že je komentář jako spoiler označen, stejně z něj při procházení komentářů koutkem oka něco nedopatřením zahlédnu. Spoilery bych měla při takovém řazení na posledních stránkách a nemusela se tím vůbec zabývat.

Text příspěvku byl upraven 22. října v 22:42

Marthas22. října v 23:24

To Lenka.Vílka: Ano, znám to. Občas taky něco vytáhnu. Od toho je přeci tohle vlákno.-)
EliskaD: Ano, to je dobrý nápad, ale kam to dát bych případně nechala na adminovi, přes nějž by to muselo projít.
PS: Osobně moc filtrování v komentářích nepoužívám. Sem tam filtruju oblíbené, nic víc.

kapr11. listopadu v 20:17

Čas od času, čistě náhodou narazíte na příspěvek, komentář či prostě názor, který vás zaujme. A někdy vás napadne podívat se co autor rád čte, co a jak hodnotí, a podobně. Jaké jsou v tomto případě možnosti informace zpracovat:
1.) - kliknutím na počet získaných palců se vám zobrazí uživatelovy komentáře seřazené podle počtu získaných palců, první je vždy příspěvek, který nasbíral nejvíce palců, tak získáme přehled, které jeho komentáře byly nejúspěšnější.
2.) - kliknutím na příspěvky se vám zobrazí příspěvky uživatele podle času, první je vždy poslední vložený příspěvek.
3.) - kliknutím na hodnocení se vám zobrazí všechna uživatelova hodnocení podle času, kdy byla udělena, první je vždy poslední hodnocený titul - tato hodnocení si můžete ještě dále vyfiltrovat na hodnocení titulů jejichž název začíná určitým písmenem, nebo na daleko smysluplnější možnost, kdy můžete porovnávat hodnocení titulů určitého autora tímto uživatelem.
Marně hledám vhodnou funkci, když si chci vytáhnout tituly, které konkrétní uživatel hodnotí nejvýše, (tedy pěti, nebo čtyřmi hvězdami,) a které svým způsobem doporučuje. Možná, že existuje, a já jsem slepý. - Poradíte? [podstatně kráceno]

Text příspěvku byl upraven 12. listopadu v 17:52

Lenka.Vílka11. listopadu v 20:28

Kapr: přehlédl jste, to ve filtrování lze...v prečtených...jo, je to jenom podle nejvyššího, ne podle "jenom pětky", "jenom čtyřky", to je pravda...

Text příspěvku byl upraven 11. listopadu v 20:30

kapr12. listopadu v 17:36

Lenka.Vílka: Díky, to jsem zcela přehlédl, a to jsem se jen v této jediné věci hrabal hodně přes půl hodiny, a zkoušel se k tomu dostat mnoha rozdílnými způsoby. Ten svůj příspěvek podle toho samozřejmě přizpůsobím.


mi-nul-o16. listopadu v 21:41

Bylo by možné, když kliknu vlevo nahoře na "profil", moci si zaškrtnout, co tam chci zobrazovat a co ne - např. přečtené, komentáře, bazar.. Už je tam toho dlouuhý sloupeček, tak by bylo fajn trochu to zpřehlednit.
Děkuji za přečtení/případné zvážení.

tittanie23. listopadu v 17:47

Nevím, jestli to někde náhodou nebylo zmíněné, ale přišlo by mi zajímavé, kdyby tu byl žebříček největších čtenářů za aktuální rok.

Terror23. listopadu v 19:19

tittanie: Další o ničem vypovídající žebříček? Spousta lidí si do přečtených dává knihy, které přečetla kdysi a zrovínka teď si na to vzpomněla. A co nově registrovaní? Ti tam naflákají najednou stovky přečtených knih a málokdo upraví datum přečtení. Nevím, nepřijde mi to jako přínosné štafle.

Eicherik23. listopadu v 19:34

Taky mi to přijde zbytečné. :-)

tittanie23. listopadu v 19:40

No, mi by to přišlo zajímavé, ale je pravda, že já to beru poctivě a knížky si přiřazuju k tomu roku, kdy jsem je přečetla.

Lenka.Vílka23. listopadu v 20:02

Zájmavého to je. Ale...já třeba letos na svůj průměr přečetla knih poměrně málo, protože jsem četla víc tlusťochů. A zase třeba mě táhnou ono číslo nahoru komiksy, což je v polovině případů četba na max dvě hodiny. Počet přečtených je podle mě nevypovídající o skoro ničem, navíc když si člověk nedoplňuje datumy. Ostatně, všechno to na profilu uživatele je. Jenom to není všechno separované to tabulky a musí tím druhý uživatel prolézt. To každýho asi nebaví. Ale mě vážně jo :)

LordSnape23. listopadu v 20:29

U mě ty osobní statistiky dobře reflektují moje životní cykly a rozpoložení daného roku. :-))

Lenka.Vílka23. listopadu v 20:46

LS: přesně :)Vložit příspěvek
... 244