Pár nápadů na vylepšení webu


reader.007
reader.007 24.04.2021 v 11:55

ijcro: na to je určena diskuze a když chceš komentovat určitý příspěvek, musíš holt uvést i jeho přezdívku. Ale stejně to asi nemá smysl, neb pochybuji, že by si někdo, kdo komentuje knihu v oddílu komentáře, zároveň zaškrtl ke sledování i diskuze a tím pádem se o reakcích na nějaké moudro ve svém komentáři ani nedozví.

PanPredseda
PanPredseda 24.04.2021 v 16:03

Nebo to na hulváta narvat do komentářů a ono se to časem do diskuse dostane. Ale nic jsem neřek. O:-)

Hana H.
Hana H. 24.04.2021 v 16:46

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

Marthas
Marthas 28.04.2021 v 20:54

Nevím, kam jinam to dát, ale taky vám přišlo toto do upozornění? https://www.databazeknih.cz/databaze-bez-reklam
Zajímavé.-I

Skallarix
Skallarix 28.04.2021 v 20:56

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

baxz
baxz 28.04.2021 v 20:56

Marthas mám a je to výborné.


Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 28.04.2021 v 21:06

Takže dostanou za jednu reklamu zaplaceno dvakrát? Nemám tušení, co teď bliká za reklamy. Ale pochybuju, že na knihy :/

Marthas
Marthas 28.04.2021 v 21:06

To Skeeve a baxz: Přijde mi to jako shůdné řešení, aby se vlk nažral a koza zůstala celá, ale zárověň nevím, jak dlouho se to dá udržet dvě verze placená a neplacená, aby to nebyl potom problém jako sedění na dvou židlích. Mě by přitom stačilo, aby zde byly pouze statické reklamy. Po pravdě ty už ani nevnímám, takže mi nevadí. Ty pohyblivé hrozně zatěžují můj krám.-)

Marthas
Marthas 28.04.2021 v 21:11

To Lenka.Vílka: No teď na Alzu, někdy na chlast, nanuky, respirátory atd. Na knihy jsem tu reklamu ještě neviděla. Leda v Novinkách, ale to jak všichni ví, je placená inzerce.
No opravdu nevím, kolikrát dostanou zaplaceno. Krčím rameny.

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 28.04.2021 v 21:13

Marthas: pokud to není předkrok k tomu, aby se bez zaplacení nedostal člověk ke všem funkcem brala bych to jako logické řešení. Ale když to jde bez reklam i zadarmo, tak proč to platit? Já to chápu, momentálně tady není žádná konkurence, ale...
(Snad nebudu opět obviněna ze separace uživatelů, ale zvládnul to počítačovej blbštajn jako jsem já, určitě to zvládne i průměrná osůbka, která sem chodí...)

Text příspěvku byl upraven 28.04.21 v 21:15

Marthas
Marthas 28.04.2021 v 21:40

To Lenka.Vílka: Taky mne to napadlo a opravdu nevím, co bude za pár let neřku-li měsíců. Taky bude asi záležet, kdo všechno by byl ochotný tu ccca. 100 ročně dát. No, nevím. Pár lidí si přece stěžovalo, že ta rušička reklam už nefunguje jak má, a jiný prohlížeč, vím, jak funguje, ale to tam pak nestahuje ani fotky, ne? Jako knižní báze? Fakt žádná?

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 28.04.2021 v 21:55

Marthas: nestahuje fotky? U mě dobrý. Momentálně nelze stahovat fotky jenom z dobrovského a martinusu, jinde mi to problém nedělá. Ale to nemá spojitost s tímhle. Teď jsem otevřela chrome a stáhlo se mi s příponou webp. Což vyjde stejně. A tam nemám reklamy vypnutý. Taky ho nepoužívám...

Jo, stěžovalo. Já adblock nemám a nikdy jsem neměla. A jo, asi někdo změnil nastavení v databázi, takže se to změnilo na straně uživatele. Všechno se mění. Takže i toto ...

Nechci na nějakou databázi, kde mohou být kraviny, knihy, které nikdy nevyjdou, knihy v zahraničním vydání, prostě moje klasický zaprděný konzervový pindy...a co jsem si všimla, že některé informace na jiných databázích jsou na mě působící, že ani neví, co se kolem ve světě knih děje. No, o trochu víc, než občas tady :D

Text příspěvku byl upraven 28.04.21 v 22:00

Marthas
Marthas 28.04.2021 v 22:30

To Lenka.V: Jsem se upsala, chtěla jsem říct, že nezobrazuje, kurnik.
No na Chrome taky prdím.-) Já samo taky ne. No, taky, aby ne, přece si nenechají utíkat zisky.
A kdyby jen tohle,že jo. Navíc mi tam celkově nevyhovuje design, naprogramování, nedá se totiž vracet zpět atd. - myslím u konkurence. To je smutný,-)

Ps: Abysme to tu neplevelili, tak potlach kdyžtak přes OZ.-)

Text příspěvku byl upraven 28.04.21 v 22:32

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 28.04.2021 v 22:38

Marthas: a co jako? Tak tady klidně zasejeme celý fotbalový hřiště! :D

uzivatel5319
uzivatel5319 29.04.2021 v 00:06

Jo a na nekoho cekat hodku a pul je asi normalni viď. Můžeš jit k certu

PanPredseda
PanPredseda 29.04.2021 v 08:35

Já jsem zaplatil. Beru to tak, že na dobrou věc je vhodné přispět.

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 29.04.2021 v 08:39

PanPredseda: to vás šlechtí. Já na dobrou věc zaplatím ráda tomu, kdo to potřebuje víc. A tady ať si o mě klidně dál myslí, že jsem hnusná megera ;)

Text příspěvku byl upraven 29.04.21 v 08:41

PanPredseda
PanPredseda 29.04.2021 v 08:49

V pohodě. Každý ať uzná za vhodné, na co chce přispět.
(Když se nad tím zamyslím, tak přispívám na dosti nesourodou skupinu dobrých věcí.)

Marthas
Marthas 29.04.2021 v 22:40

To Lenka.V: Tak plevelení hřistě, jo ty jsi ale zlá, zlá holka, Leni, víš to,-)

Endy17
Endy17 30.04.2021 v 09:12

Databáze bez reklam je pro mě vymodlený krok. Díky, díky za něj!! Navíc je částka spíše symbolická, tak jsem nadšený hned dvakrát.

sf1
sf1 30.04.2021 v 09:27

Zahltit web reklamou a pak si říct o peníze na verzi bez reklam (a připojit k tomu fňukot o děsně drahém provozu) mi přijde ubohé.

PanPredseda
PanPredseda 30.04.2021 v 18:51

Nedalo by se nějak strojově ohlídat, aby se diakritika psaná přes samostatné znaky pro čárku a háček kódování Unicode, která se zde zobrazuje špatně "Štěstí si vás občas najde samo, je k tomu potřeba jen jedna věc. Nebýt svině...", převedla do diakritiky "normální"?

Marthas
Marthas 30.04.2021 v 21:44

Expres zpráva pro uživatele/lku uživatel 5319: Jdi si tam sám či sama, drahá/ý vezire.-) Někdo píše jako hotentot a někdo má holt dysku, tak mu to trvá dýl.

Kozel
Kozel 01.05.2021 v 20:27

Nebylo by možno nějak oddělit tištěné knihy a audioknihy? Vím, že je možnost najít si ve vydání. Z nějakého důvodu je mi celkem otravné, uznávám, že možná jenom mně, nacházet v komentářích u tištěných knih komentáře k audioverzím=o) skoro jako číst "viděl jsem film/seriál podle předlohy. Dalo se"=o) Ruční moderování by byla olbřímí činnost. Jen se mi zdá, že za poslední dobu se podobné komentáře hromadí a časem by to mohlo být značně chaotické, když si někdo bude chtít přečíst názory na knihu

Text příspěvku byl upraven 01.05.21 v 20:31

siena
siena 01.05.2021 v 20:28

Kozel, audioknihy na DK nejsou vkládány, takže je nelze ani oddělit.



Vložit příspěvek