Možnost blokace


nyska-1
nyska-1 26.08.2017 v 08:52

Když je zde možné kohokoli sledovat, tak by tu také mělo být právo to sledování odmítnou a případně i někoho zablokovat.

Hanka_Bohmova
Hanka_Bohmova 26.08.2017 v 11:00

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

nyska-1
nyska-1 26.08.2017 v 11:10

A také by mi snad ten blokovaný nepsal žádné zprávy.

Bohužel tu ale není tolik slušnosti, aby se jeden druhého zeptal, jestli si ho do oblíbených může přidat.

Hanka_Bohmova
Hanka_Bohmova 26.08.2017 v 11:15

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

nyska-1
nyska-1 26.08.2017 v 11:17

Pokud mi ten protějšek nemá co nabídnout, pak ano

nyska-1
nyska-1 26.08.2017 v 12:17

Tak zrovna Vás bych si s velikou radostí zablokovala. Na místo konstruktivní debaty rovnou napadání. Proč bych se měla nechávat sledovat (sledování chápu i jako přátelství) někým, kdo nemá zadané žádné knihy?


R.E.M.
R.E.M. 26.08.2017 v 12:20

nyska-1

To, že si uživatel dá jiného do Oblíbených a sledovaných není nic jiného než že v Aktivitách oblíbených je upozorněn, co čte, jako knihu dočetl atd. Stejného lze dosáhnou obyčejným otevřením profilu i uživatele, který není dán v oblíbených.

Výhodou DK je, že kdo nechce sdělovat soukromé údaje (jméno, věk, bydliště) nemusí. Může tu být zcela anonymně.

Jak už psala Hanka-B.. - i mě potěší pokud čtenáře zaujmou knihy, které čtu atd.

Text příspěvku byl upraven 26.08.17 v 16:56

Hanka_Bohmova
Hanka_Bohmova 26.08.2017 v 12:33

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

siena
siena 26.08.2017 v 13:30

Pamatuji, když si mne přidala do seznamu první paní uživatelka, že mi napsala zprávu. Bylo to moc milé, a kromě asi dvou, tří výjímek, jsem sama postupovala stejně. Buď jsem napsala, nebo to tak nějak vyplynulo ze vzájemného zdejšího debatování. Neberu to jako žádost a povolení, jen mi to nepřijde tak neosobní, jako pouhé zaškrtnutí...Bude to ale tím, že když tato funkce začala, bylo nás tu o hodně méně, více jsme se "znali".

Text příspěvku byl upraven 26.08.17 v 13:49

Eicherik
Eicherik 26.08.2017 v 15:05

siena: muselo to mít něco do sebe, když vás tu bylo jen pár. :-)

Eicherik
Eicherik 26.08.2017 v 15:20

Hanka: taky pravda. :-)

Skallarix
Skallarix 26.08.2017 v 15:39

@nyska-1 - Sledujte novinky na webu. -- https://www.databazeknih.cz/novinky-na-webu


"11. srpna
Do rozepsané zprávy přidáno ozubené kolečko (za přezdívku uživatele), kterým můžete nyní hromadně odstranit všechny zprávy s daným uživatelem, přesunout konverzaci do archivu nebo jej nově zařadit do seznamu blokovaných uživatelů. Pokud vás obtěžoval nevyžádanými zprávami, nebude vám už moci psát."

Snad pochopitelné. Jinak co se týká toho, že vám je nepříjemné, že vás má někdo mezi "oblíbenými uživateli" - zkuste jim napsat. Určitě si to rozmyslí.

nyska-1
nyska-1 26.08.2017 v 20:31

Nevím, jak kdo tady, ale já jsem se sem registrovala hlavně kvůli přehledu knih co mám doma a co jsem četla. Ne pro to, abych všem ukazovala, co mám doma. Tak by opravdu pro ty, co jsem tu ze stejného důvodu nebylo špatné, aby měli možnost si profil nastavit jako neveřejný.

eraserhead
eraserhead 26.08.2017 v 20:55

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

nyska-1
nyska-1 26.08.2017 v 20:59

Pokud najdu jiné stránky, kde si v klidu povedu jen ten seznam přečtených knih a knih v knihovně, tak to tu zruším. Jak tu občas ty diskuze čtu, tak to tu jde stejně od 10 k 5.

Jacck
Jacck 26.08.2017 v 21:07

Nyska ty jsi komik. Jednak nechápu co ti brání vést si seznam knih doma v excel tabulce (myslím že je to i funkce, která umožňuje export do excel tabulky), a taky je legrace, jak v příspěvku výše tvrdíš, že bys chtěla mít možnost neveřejného profilu, a pak si do profilovky napíšeš pomalu celý životopis včetně jména svého syna.

nyska-1
nyska-1 27.08.2017 v 09:41

1. Je věc tvůrců webu jestli tuto nastolenou možnost převedou v praxi, NIKOLI DISKUTUJÍCÍCH.
2. Ta blokace co tu je, je snad sranda?? Když někoho zablokuji, tak snad se vším všudy. Proč to jde na hrách a ne tady. Toto bych si představovala tak, že u dotyčného komentářů uvidím jméno a pod tím --TEXT--
Je to nedotažené

bytost
bytost 27.08.2017 v 14:49

nyska-1.... jejda mane, kdo vám šplápl na kuří oko? Snad se nic tak hrozného nestalo, že si vás dal někdo do oblíbených, proto tolik nářku? Tak mu napište, ať vás vyřadí z oblíbených, já to u jednoho člena také udělala a v pohodě. Vaše hodnocení, že to tu jde od 10-ti k 5-ti je dost smělé a troufám si říci, že opovrhujete prací všech, co tu DK aktivně tvoří.

Tazz1
Tazz1 30.08.2017 v 18:29

@nyska : víš jak někoho zablokuješ a nejvíce to nandáš všem oponentům tady ? Že prostě vypadneš. Také nechci číst tvé slaboduché nářky nad tím, že někdo uvidí co máš za knížku (zřejmě se za to stydíš) v knihovně a musím. A zakládám kvůli tomu vlákno ? Ne...

Marbo
Marbo 31.08.2017 v 01:12

tak a mám dalšího "oblíbeného" uživatele...

encyklopedie
encyklopedie 31.08.2017 v 18:19

...proč se mi pořád objevuje u knih, které si chci koupit tohle :
Ahoj, kdybys mi chtěl(a) náhodou udělat radost nějakým dárkem, můžeš se inspirovat zde: https://www.databazeknih.cz/chci-si-koupit/encyklopedie-131851?idc=1459578958
Jedná se o seznam knih, které bych si přál. Pokud mi některou knihu budeš chtít koupit, klikni u ní na ZAMLUVIT, aby mi pak tu samou nekoupil i někdo jiný. Díky moc.
Co je tohle za kravinu?????? Kdo za mne píše takové cipoviny ? ...moderátoři, at to zmizne, nic takového jsem já nenapsal.... zase jedna pakárna

Text příspěvku byl upraven 31.08.17 v 18:21

Naias
Naias 31.08.2017 v 18:49

To existuje už dlho, Dan 31.1.2013 napísal: „Ten seznam můžeš někomu poslat (dole na stránce Chci si koupit je na to formulář) a když lidem pošleš tu adresu s tím číselným kódem na konci, uvidí tam tu možnost Zamluvit. Takže budeš mít třeba narozeniny, pošleš odkaz třeba bráchovi a on si vybere nějakou knihu, klikne u ní na Zamluvit (aby ti jí někdo další nekoupil také) a koupí ti ji jako dárek.“
Ja to proste ignorujem.

encyklopedie
encyklopedie 31.08.2017 v 18:52

Naias, taková kravina nelze ignorovat.... nepotřebuji po nikom žebrat, nepotřebuji nikoho přes tuto databázi upozorňovat ....
...likviduji seznam - chci si koupit .....a navíc takové nesmyslné hlody, co za mne vymýšlejí jiní, mě pěkně se...

Text příspěvku byl upraven 31.08.17 v 18:57

Hraboshka
Hraboshka 01.09.2017 v 06:54

Klid, vždyť to můžeš vážně jen ignorovat... :D Řekla bych, že to tak dělá každý. Asi je to zbytečná funkce (nebo nevím, nemyslím si, že ji někdo využívá), ale dokud to za mě nikomu neposílá žádný mail, tak je mi to fuk.

Jana283
Jana283 01.09.2017 v 07:10

Objevila jsem DK letos na jaře a docela na ní "ujíždím". Byla a jsem nadšená, že existuje svět stejně postižených knihomolů, které baví sdělovat si své dojmy o čtení a o čteném. Pár lidí jsem si dala do oblíbených, protože se mi líbí jejich komentáře a inspirovaly mne k nákupu již více než desítky knih na DK. Nenapadlo mne, že bych měla někomu sdělovat, že se stal mým "oblíbencem", maje zato, že to zjistí na svém profilu a maximálně ho to může potěšit popř. mu to bude jedno. Proč by to mělo vadit netuším a vůbec nechápu tuto diskusi. Doufám, že DK zůstane tím, čím pro mne doposud byla - oázou pohody bez politických, ideologických a jiných -ických třenic.



Vložit příspěvek