Databazeknih jako čtenářský deník


peří
peří 15.05.2020 v 21:18

Když kliknu na svůj profil a na svůj link Příspěvky, vidím tam všechny svoje příspěvky - no to je skoro čtenářský deník. Ještě kdybych si tak mohl některé své příspěvky vyfiltrovat, to by bylo super! Nechci mít ve čten.deníku příspěvky typu "pozor duplicita, kniha je tu 2x".. a podobně.
A někdy - bych si přidal do deníku i příspěvek někoho jiného - ale to chci asi moc.

Co říkáte, ocenil by to i někdo další?
Děkuji, peří

JulianaH.
JulianaH. 16.05.2020 v 03:20

Tahle funkce by byla fajn. Já bych hlavně ocenila, kdyby se u komentáře volitelně zobrazovala i anotace, kde se většinou píše, o čem dotyčná kniha je - proto to logicky člověk nezmiňuje v komentáři.

Text příspěvku byl upraven 16.05.20 v 03:21

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 16.05.2020 v 07:01

A nestačí místo kliknutí na knihu, aby se mi v přehledu ukázala anotace, kliknout na knihu, protože tam ta anotace je? Jelikož se při návratu stránky vrátí na původní místo, ne na její vrchol, v rámci kliků to vyjde nastejno.
Někdo by mohl též podotknout: "Tak si do poznámky okopíruj anotaci, když jí chceš mít hned pod svým komentářem, protože jsi línej jednou pro anotaci kliknout." Ale to by podotknul nějakej upřímnej uživatel, úplně si to dokážu představit...

Text příspěvku byl upraven 16.05.20 v 07:08

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 16.05.2020 v 07:04

Peří: komentář "pozor duplicita, kniha je tu 2x" skutečně nemá co ve čtenářském deníku dělat. Doporučuji se s podobnými věcmi svěřit moderátorům, kteří dělají opravy a až bude vyřešeno, smazat ten příspěvek :)

A ta možnost někoho jiného příspěvek, jde taky vyřešit zkopírováním textu do poznámky. Jednou jsem se s poznámkou dost rozvášnila, takže vím, že se tam vejde poměrně dost znaků :)

Text příspěvku byl upraven 16.05.20 v 07:06

triatlet
triatlet 16.05.2020 v 08:56

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

siena
siena 16.05.2020 v 09:41

triatlet, kdyby jenom tam. Ale pozor, upozorňovat, říkat, že by to tu nemělo být, je nedemokratické, protože Voltaire...

Text příspěvku byl upraven 16.05.20 v 10:06


Skallarix
Skallarix 16.05.2020 v 17:41

@triatlet, @siena - Co si založit vlastní vlákno, kde si poplakat a nezasírat ostatní (a zcela mimo mísu/téma)?

Text příspěvku byl upraven 17.05.20 v 00:09

Adhara
Adhara 16.05.2020 v 23:41

K rozprave o anotáciách – je fajn, ak každý čitateľ zanechávajúci komentár v krátkosti zhrnie, ako dej vidí on. Oficiálna anotácia je marketingová, zavádzajúca, sľubujúca napätie a neočakávane zvraty tam, kde pre väčšinu sčítanejších vlastne nie sú, a pod. Kdežto čitateľ zhrnie, čo z deja najviac utkvelo v hlave jemu, či už v pozitívnom alebo negatívnom duchu. Odpisovať oficiálnu anotáciu nemá zmysel a takéto počínanie sa mi nepáči v recenziách (pokiaľ náhodou autor recenzie neopíše anotáciu len preto, aby komentoval jej nepresnosti).

siena
siena 31.05.2020 v 09:10

Pro všechny zdejší diskutující mám dobrou zprávu... Další, co už tu nebude zasírat nejen toto vlákno... Bohužel další, kterému stálo za to ozvat se a nazvat věci pravými jmény.

Text příspěvku byl upraven 31.05.20 v 09:31

peří
peří 05.06.2020 v 08:29

siena: Je mi to líto, viděl jsem a chápu že jste pro dbKnih udělala hodně a nikdo to neocení a ještě má někdo drzé repliky. Ano, to nepotěší. Jak to bylo s tím Voltairem? Nic jsem od něj nečetl, promiňte mi laskavě tu nevzdělanost, co jste tím myslela? Stojí ten autor ještě dnes za čtení?
Skeeve: neberte to slovo "drzost", prosím, úplně osobně. On odlišný názor vyjádřený takhle naplacato, bývá někdy považován za drzost, zažil jsem to mockrát. Ale někomu ani taková replika nevadí, vyčistí to vzduch. Jo komunikace...

siena
siena 05.06.2020 v 12:10

peří, já nemyslela sebe...

Text příspěvku byl upraven 05.06.20 v 12:38

JulianaH.
JulianaH. 05.06.2020 v 16:46

Peří: S Voltairem to bylo tak, že se mu (mylně) přisuzuje výrok: Nesouhlasím s tím, co říkáte, ale až do smrti budu hájit vaše právo to říkat. Je to takové stručné vyjádření svobody slova a respektu k ní, tedy hodnoty, s níž mají někteří uživatelé bohužel obrovský problém.

peří
peří 11.06.2020 v 18:49

Tak přátelé, abychom to nějak uzavřeli, napíšu vám jak jsem se přizpůsobil.
To co "nemá co ve čtenářském deníku dělat" jsem vyhodil,
radu "napiš moderátorům" budu ignorovat (moderátorům už jsem psal aspoň 5x a vždy neúspěšně. Asi nejsem jejich typ, nevadí..)
A "zkopírování cizího textu do poznámky" je ale výýýborný nápad, Lenko.Vílko, moc děkuji! Vůbec jsem netušil, že je něco jako soukromá poznámka.
Za mě tedy vyřešeno, mám tu čtenářský deník online. I díky vám.
:) peří

Text příspěvku byl upraven 11.06.20 v 18:51



Vložit příspěvek