Technické potíže?


YMM
YMM 15.04.2018 v 13:32

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

Naias
Naias 15.04.2018 v 13:46

Mne to funguje, pod oknom na napísanie správy sa mi objaví predchádzajúca komunikácia a to aj v archíve.
Skúsila si ísť do niečieho profilu a kliknúť na poslat zprávu? Mne sa vtedy tiež otvorí okno na napísanie správy a pod ním je celá konverzácia.

YMM
YMM 15.04.2018 v 13:52

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

Naias
Naias 15.04.2018 v 14:00

Nevymazala si tie správy? Raz tu jedna užívateľka spomínala podobný problém a potom si spomenula, že tie správy, ktoré nevie nájsť, vymazala. Kedysi sa v konverzácii zobrazovali aj vymazané správy, ale to už neplatí.

YMM
YMM 15.04.2018 v 14:10

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

Dan
Dan 15.04.2018 v 17:40

Díky za zprávu, ještě jsem něco ve vyhledávání upravoval, již to zase bude fungovat.


Angrandir
Angrandir 15.04.2018 v 18:12

Vypadá to opraveně, díky moc.

Koka
Koka 15.04.2018 v 21:25

Jenom připojím postřeh, že i když člověk vymažete kompletní komunikaci s někým, tak ten někdo mu nadále zůstává v seznamu zpráv jako jméno, s nímž je vedena konverzace (zprávy zmizí, jméno zůstane).

Naias
Naias 16.04.2018 v 04:26

E. Witerez, ten pozostatok správy sa preberal už viackrát. Jedna užívateľka napísala: „už jsem to probrala s Danem a napsal mi, že s těmi pozůstatky vymazaných zpráv bohužel nesvede nic udělat ani on, takže je radí přesunout do archivu jako do koše.“

Naias
Naias 16.04.2018 v 12:01

Hanka, tá kniha medzeru v názve mala, ale nedala sa nájsť ani podľa „Pod praporem krále nebes“, ani „Pod praporem krále“, ani „Pod praporem“, skúšala som kdečo. Google síce ponúkol ako výsledok hľadania Pod praporem krále nebes(Divadlo v Indii) – teda bez medzery – ale keď na to človek klikol, zobrazila sa kniha v DK s názvom Pod praporem krále nebes (Divadlo v Indii) – čiže s medzerou.
Okrem toho, vyhľadávač nájde knihu aj podľa časti slova, napr. „pod prapo“. Takže chýbajúca medzera by nijak vadiť nemala.

LordSnape
LordSnape 22.04.2018 v 18:44

Mám trochu problém. Mám nastaveno zobrazování komentářů od oblíbených uživatelů, ale dle novinek má být můj jako první, na což jsem se celou dobu těšil, ale není tomu tak. Bývá vždy rámcově tak druhý nebo třetí... Dělá to také někomu?

siena
siena 22.04.2018 v 18:50

LordeS, mně ne, ale nemám mnoho napsaných komentářů. Tedy nemám ani dostatečně reprezentativní ověření...

LordSnape
LordSnape 22.04.2018 v 19:09

Nezáleží kolik jich máš, ale prostě by měl být tvůj vždy jako první. A můj není. Takže mně ta novinka nefunguje. :-(

Text příspěvku byl upraven 22.04.18 v 20:05

siena
siena 22.04.2018 v 19:11

Já jen, aby to nebyla náhoda...znáš to, u dvou, tří to bude fungovat...

Text příspěvku byl upraven 22.04.18 v 19:12

Koka
Koka 22.04.2018 v 19:21

Vyzkoušela jsem to na vzorku tří knihy a opravdu - mezi oblíbenci jsem já, ta sobě nejoblíbenější, až druhá či třetí v pořadí :=) Přičemž se nedá nalézt klíč k tomu, proč ti, kteří jsou přede mnou, jsou přede mnou (termín vložení komentáře, počet přidělených palců a pod.)
Třeba zas sem někdo vlítně a s nadšením mě bude usvědčovat z toho, že zas fňukám a že si opět stěžuji, ale já si nestěžuji, mě je pořadí mého komentáře jedno, já jen potvrzuji slova LS: technicky to nefunguje.
A ještě doplňuji jeden objev, který se ukáže, když si nastavím výchozí filtr "komentáře oblíbených uživatelů": pořadí komenářů u knih, které jsem já ani nikdo z mých oblíbených uživatelů nekomentovali, pak totálně promíchalo, zatím to nemám zjištěné na dostatečně velkém vzorku, ale vypadá to tak, že se seřadily časově: nejstarší jsou nahoře, nejnovější komentáře až pod nimi.

Text příspěvku byl upraven 22.04.18 v 19:33

kapr
kapr 23.04.2018 v 04:50

Cituji:

"když si nastavím výchozí filtr "komentáře oblíbených uživatelů""

Nějak mi uniká kde se dá něco takového nastavovat. Teď jsem projel Aktivitu i Oblíbené a nikde nic.

Naias
Naias 23.04.2018 v 07:28

Kapr, pri knihe, záložka Komentáře.

LordSnape
LordSnape 24.04.2018 v 23:04

Nerad bych tady hrotil, co kde ten či onen nemůže najít... Spíše mě zajímá, proč to nefunguje. Teď jsem to zkoušel znovu a pořád k ničemu. :-(

Naias
Naias 25.04.2018 v 07:37

Keď si človek nechá zoradiť komentáre podľa obľúbených, aj ostatné sa zoradia inak. Zaujímalo by ma, podľa čoho. Dátum to nie je, hodnotenie to nie je, ani podľa abecedy či počtu palcov to nie je...

R.E.M.
R.E.M. 01.05.2018 v 17:43

Zmizelo mi jedno ze sledovaných diskuzních vláken. Najednou zmizelo "zaškrtnutí" sledování. Stalo se vám to už někdy?

A když už píšu o diskuzi, často se mi v nových diskuzích objeví vlákno, založené třeba před 5 lety.

siena
siena 01.05.2018 v 18:29

R.E.M., že by mi zmizelo u vláken "zaškrtnutí", jsem ještě nezaregistrovala. Alespoň u mých "oblíbených" se mi to ještě nestalo. Ale druhého zmiňovaného úkazu jsem si už všimla. Zajímalo by mne, jestli jsou tato vlákna nějak náhodně generována, či jsou záměrně připomínána...

R.E.M.
R.E.M. 01.05.2018 v 18:38

Siena: děkuji za reakci.
Asi to bude záměr - připomínat oprášené diskuze, kde se po dlouhé době objeví nový příspěvek.

siena
siena 01.05.2018 v 18:45

R.E.M., pak by možná stálo za to, kdyby byla připomínána vlákna nezávisle na novém příspěvku. Už jsem tu docela dlouho a mohu říci, že byla témata, která by možná zajímala i nové uživatele...

Text příspěvku byl upraven 01.05.18 v 18:53

Koka
Koka 01.05.2018 v 19:37

Myslím, že je to zcela jinak, že nejde o žádnou aktualizační připomínku starších vláken, ale pouze o to, že ve onom vláknu došlo ke změnám. Ohlašuje se to jakoby přibyl nový příspěvek, ale obyčejně žádný nový nepřibyde, ale některé starší ubydou. Obyčejně proto, že někdo zruší svůj profil resp. smaže své minulé, dávné příspěvky. Nebo se někdy stane, že nějaký nováček nově založí vlákno, které tady tematicky již dávno bylo, a tak to nové některý moderátor začlení do toho staršího - to se nám pak také ohlašuje jako nový příspěvek ve starém vláknu.

MartinezZ
MartinezZ 05.05.2018 v 16:33

Zdravím. Kde naleznu svoje soukromé poznámky? Nevidím nikde žádný proklik? Chtěl jsem si něco připsat a koukám, že nemohu Poznámky nikde nalézt.

Žádnou možnost nevidím ani ve svém profilu (https://www.databazeknih.cz/diskuze/napady-na-vylepseni-webu-2/soukrome-poznamky-302/str-1) ani v profilu knihy.



Vložit příspěvek