Bazar na Databázi knih


Medunkavera
Medunkavera 19.11.2020 v 20:38

Já jsem ale neprozradila ani nick.

reader.007
reader.007 19.11.2020 v 23:06

Medunkavera: to někdy není potřeba, ani já ho tady nechci veřejně ostouzet, ale ten "rukopis" jak píše Koka je příliš čitelný, než abych si třeba já nevzpomněla na jeho přehnaně agresivní chování a nespárovala si takový zážitek s tím tvým.
Mě mimochodem tenkrát vysloveně rozesmálo, když jsem zjistila, že si mě dal do zablokovaných. Jako kdybych nějak prahla si s takovým člověkem posílat láskyplné vzkazy...

Text příspěvku byl upraven 19.11.20 v 23:08

Medunkavera
Medunkavera 20.11.2020 v 09:43

reader.007: To je zajímavé, jak člověk za sebou zanechává určitou stopu, že pak každý pozná, o koho se jedná.
Mě teď mrzí, že jsem to sem napsala a takhle to tu rozdmýchala. Pak jsem to sice smazala, ale z vědomí uživatelů to nesmažu, že? Na to si budu muset dávat pozor: nereagovat hned, když jsem naštvaná.
A naštvaná jsem byla, protože na mě tak grobiánsky vylít. A vlastně na ženu.

reader.007
reader.007 20.11.2020 v 10:11

A považuješ své rozhořčení za neoprávněné? Tak proč nějaká lítost? Nikoho jsi jmenovitě neurazila ani nepohaněla a to že je dotyčný hrubec tak, že je tím přímo typický, není tvoje, ale jeho vina. Těžko se za svou nadutost a aroganci chytne za nos, tak proč jej litovat?

Text příspěvku byl upraven 20.11.20 v 10:11

Medunkavera
Medunkavera 20.11.2020 v 10:33

Já ho nelituju. To néé. Jen jsem napsala, že mě mrzí, že jsem to sem napsala.

reader.007
reader.007 20.11.2020 v 10:38

Moc se v tom vrtáte, pane doktore ;-)


Medunkavera
Medunkavera 20.11.2020 v 11:57

Končíme. Zašijte to. :-)

kollektor
kollektor 02.12.2020 v 17:17

Může mi někdo vysvětlit, proč je dovoleno oje#*@at lidi člověkem, co si říká davepp? Osobně s ním mám dvě příšerné zkušenosti. Jednu vlastní, kdy mi vynadal do blbečků. Chtěl jsem knihu, on ji slíbil a týdny se vymlouval. Po zrušení zájmu mi začal nadávat. Stejné se stalo mé přítelkyni, té vynadal do krav a měl jsem chuť si od něj cokoliv poslat a pak si to s ním osobně vyřídit. Nakonec jsem to neudělal. Ani jeden jsme mu nedali negativ. Rád je oplácí jak je vidět v profilu. Tam je vidět, že nadávky nejsou ničím výjimečným a že svou taktiku úspěšně aplikuje dlouhodobě. Vinu pak hází na nespokojené zájemce. Proč tu je někdo takový trpěn? Píšu úmyslně pod novým nepoužívaným profilem abych se ušetřil další spršky nadávek od tohoto cvoka.

Marthas
Marthas 02.12.2020 v 17:28

To kollektor: Pokud vás uráží, můžete ho dát do blokovaných na svém "obvyklém profilu". Sice předpokládám, že o té možnosit jistě víte a spíše vám jde o reakci admina. Pochybuji, ale že by vám napsal něco jiného než já a nebo, že by byla vůbec nějaká reakce. Pochybuji, že daného uživatele postaví do latě a blokne mu IP. Máte-li s ním tak špatnou zkušenost, mohl byste před ním varovat ostatní vaše známé OZ. Tuším, že zde dojde ze strany admina leda, tak k odstranění vašeho příspěvku.

kollektor
kollektor 02.12.2020 v 17:34

@Marthas
Negativní zkušenosti s ním má vícero lidí. Stačí se podívat na jeho hodnocení. Kolik lidí mu hodnocení nedalo aby on nepřekrucoval se můžeme dohadovat. Vím o dvou. Sobě a přítelkyni. Odstranit můj komentář? Proč? Upozorňuji na člověka, který si evidentně dělá z lidí srandu. Na zasloužené negativy reaguje lhaním a obviňováním druhé strany. Ve zprávách lidem nadává. Důkaz v hodnocení najdete, nejsem sám kdo to říká. Jestli je důvod k odstranění mého příspěvku, je x důvodů k odstranění tohoto člověka z bazaru.

kollektor
kollektor 02.12.2020 v 17:50

Ještě něco. V profilu zmiňuje ostatní uživatele. Varuje před nimi ostatní. Já dělám totéž. Nic víc. On takové věci psát může a já bych nemohl? Je pro tohoto člověka signifikantní, že varuje před uživatelem, se kterým ale sám uzavřel obchod! Profil jiriluk, hodnocení, 11.12.2019. Od davepp. To je důkaz.
Mně jde o jenom o to aby se podle hodnocení prověřilo, jestli tento člověk má se svým přístupem co dělat v bazaru. Nabízí to, co nemá. Po oprávněných negativech překrucuje, lže, nadává, občas šoupne negativ taky. Jestli je to o. k., fajn. Jestli není a nikdo o tom člověku ani pořádně neví, je tu moje upozornění na něj. Pro uživatele. Pro adminy.

Marthas
Marthas 02.12.2020 v 18:11

To kollektor: Pokud tu normálně fungujete pod jiným nickem, tak zajisté víte, že já jsem tu řadová uživatelka, radím vám pouze dle svých vlastních zkušeností. A to, že pokud jmenujete daného uživatele bývá/býval často komentář revidován anebo se úplně smaže/smazal.
Ano, i mne se o daném uživateli už něco doneslo. Osobně bych s ním nikdy neobchodovala. Myslím, že je dosti vypovídající, že hned jeho první obchod dostal negáč. Já pouze podotýkám, že admin s tím neudělá nic. V jednom z těch negativů se dokonce píše, že věc byla nahlášena adminovi a dělo se snad něco, dle mého ne. JInak by tu prodávající již nebyl a nebo by si založil jiný čistý nick a prodával pod ním: zde bohužel běžná praktika.

Text příspěvku byl upraven 02.12.20 v 18:21

Skallarix
Skallarix 02.12.2020 v 18:33

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

Marthas
Marthas 03.12.2020 v 22:33

To Skeeve: Vy jste tu stejně dlouho ne -li déle a ještě jste nezažil opravu příspěvku, který obsahoval důvěrné info, v tomto případě jsem nemyslela konto ani plné jméno. Parkrát už jsem zažila, že byl příspěvek smazán nebo upraven, třeba když to postižený uživatel nahlásil adminovi anebo nějaký jeho zvěd.-)) Jako "nevhodný". A ne, není ze mne moderátor, takže mne nestřílejte.

martin.root
martin.root 14.01.2021 v 20:21

Mohu si při prodeji vybrat, komu knihu prodat? Mám spoustu knih z edice Dějiny států a další hledané tituly. Jsou "nepoužité" ale raději bych je prodal někomu, koho zajímají dějiny. Mým úmyslem je prodat zač jsem koupil + cena za dopravu. Možná je to trochu naivní dotaz ale i tak děkuji. Registroval jsem se dnes.

jitule87
jitule87 19.02.2021 v 08:51

Dobrý den, objednala jsem knihu od uživatele Davepp, bohužel od zaplacení nereaguje. Jaké máte zkušenosti? Kniha pro nas byla moc dulezita.

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 19.02.2021 v 09:14

Jitule87: od něj bych si hlavně nic neobjedla, když má tolik červených palců, abych potom nemusela řešit to samé, co teď těšíte vy... :/
Poslední člověk před vámi si stěžoval na stejný nick... :(

Text příspěvku byl upraven 19.02.21 v 09:15

fes
fes 22.03.2021 v 09:30

Musím potvrdit slova dalších zájemců o knihy od překupníka s nickem DAVEPP.
Po mém odsouhlasení ceny poštovného žádná komunikace, po týdnu podstatné zdražení knihy.
Naprosto neseriozní člověk, primitivní chování, nelze doporučit.

bedkniha
bedkniha 22.03.2021 v 09:58

Já raději takové uživatele automaticky blokuji ( a jejich víc )

ditulice
ditulice 22.03.2021 v 14:47

Sháním celou sérii Harry Hole od Jo Nesbo. Nemáte někdo na prodej? Pouze pevnou vazbu, děkuji

siena
siena 23.03.2021 v 10:10

Vím, že je to prkotina, přesto hodně otravná. Mohla by se funkce "upozornění, že si mohu dát poptávkový inzerát na knihu, kterou si chci koupit", alespoň individuálně nastavit, když ne zrušit?

Marthas
Marthas 24.03.2021 v 20:18

To siena: Souhlasím. Přidávám se k žádosti. Sice tento seznam nepoužívám moc často, ale dokážu si představit, jaký to musí být opruz pro ty co ho využívají častěji a rozklikávají každé upozornění.-(

misantroop
misantroop 27.03.2021 v 13:17

To fes: Koukám, ze praktiky pana Palackého aka uzivatele Davepp jsou stále stejné, včetně těch nechutností, které si pak dovolí člověku napsat.
Existuje nějaká možnost, ze databáze knih se začne zabývat těmito věcmi, když umožňuje tento uživatelům se obohacovat za využití jejich (jinak skvělé) platformy? Kupříkladu tenhle pan tady prostě vydělává peníze za použití inzerátů, kde deklaruje jiné podmínky než které pak nabízí v realitě.

sroubek
sroubek 03.05.2021 v 13:18

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

archivářka115
archivářka115 04.08.2021 v 13:39

V Bazaru začínám. Mám spoustu knih " Nejlepší světové čtení". Pokud budu knihy nabízet po jedné, tak to bude trvat hrozně dlouho.
Nedá se nabídnout celý seznam knih najednou ?



Vložit příspěvek