Monument 14

Tvá matka na tebe křičí, že nestihneš autobus. Vidí, jak se blíží ulicí. Nezastavíš se a neobejmeš ji, neřekneš jí, že ji máš rád. Nepoděkuješ jí, že je hodná, laskavá a trpělivá máma. Jistě že ne – jen seběhneš schody a utíkáš na roh ulice. Kdybys ale věděl, že je to naposled, co mámu vidíš, nejspíš by sis přál... celý text

Tvá matka na tebe křičí, že nestihneš autobus. Vidí, jak se blíží ulicí. Nezastavíš se a neobejmeš ji, neřekneš jí, že ji máš rád. Nepoděkuješ jí, že je hodná, laskavá a trpělivá máma. Jistě že ne – jen seběhneš schody a utíkáš na roh ulice.

Kdybys ale věděl, že je to naposled, co mámu vidíš, nejspíš by sis přál, aby ses zastavil a všechny ty věci udělal. Možná i za cenu, že by ti autobus ujel.

Ale autobus se už blížil, tak jsem se rozběhl.

Čtrnáct dětí. Jeden supermarket. A milion věcí, které nabraly špatný směr.

V akcí nabitém debutovém románu Emmy Laybourneové se stal supermarket útočištěm pro čtrnáct dětí – šest středoškoláků (oblíbených i neoblíbených), dva osmáky (z nichž jeden je technický génius) a šest malých dětí. Zní to jako velká zábava, když si můžou dělat, co chtějí, ale ne v případě, že venku zuří jedna katastrofa za druhou, počínaje monstrózním krupobitím a konče použitím chemických zbraní, které svět – jak ho znají – vedou do záhuby. A jediné, na co děti myslí, je věta: Uvidím ještě někdy své rodiče? méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/16_/161559/monument-14-monument-14-DiI-161559.jpg 4.2378
Série:

Monument 14 (1.)

Žánr:
Horory, Sci-fi, Fantasy
Vydáno:, Baronet
více informací...
Nahrávám...

Diskuze o knize (3)

Pusheen
18.06.2016

monita333 jako monument14 ?

Pedros
16.08.2015

Doufámm, že se v dalších dílech dozvím jak o autobusu, tak i o obchoďáku :) A taky o Jakeovi! Vůbec mě nenapadá, proč mohl u té nemocnice jen tak zmizet :-O :)

Adel703
10.05.2015

Tuto knihu jsem měla přečtenou za jeden den.
Nápad, chemikálie co nás ovlivňuje podle krevní skupiny, je vážně mrazivý.
Těším se na další díly, vůbec netuším co přinesou :)