Koupit knihy

Tomio Okamura

česká, 1972


Nahrávám...
TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všech 5 knih

Komentáře (5)

vlkodlaq
18.05.2021

Kritika politika nebo autora je jednoduchá, nicméně u některých se pozitiva hledají jen těžko. Pan Okamura sám velmi rád kritizuje druhé, ale vlastními nápady zrovna nehýří a přitom sám kritiku nedokáže přijmout. Znám jeho politické "diskuze", pan Okamura totiž diskuze není schopen. Neustále poučuje, napadá a přitom jeho vlastní vyjádření nedávají smysl. Jeho knihy jsou jen pečlivě populisticky sestavenou agitkou, kterou ani nenapsal sám, byť je uveden jako autor. Je lepší než Babiš jen tím, že jeho moc není zdaleka taková a proto je výrazně méně nebezpečný.

BarryBlack
01.02.2017

Národovec moravsko-japonsko-korejského původu, který byl v mládí šikanován proto, že nevypadá jako Japonec. Chce zakázat prodej kebabů, ale sám propaguje jeho obchod Japa shop:-D

Thrawn89
20.01.2015

Jako podnikatele jsem ho bral poměrně pozitivně, působil sympaticky. Bohužel jeho vstup do politiky byl tragédií jak pro něj, tak tuto zemi (slovo tragédie je nadsazeno, páč jeho vliv je naštěstí minimální).

Ewik
29.11.2011

Jeho první knihu jsem si koupila na knižním veletrhu v Havlíčkově Brodě. Shodou náhod tam měl i autogramiádu, takže mám v knize i milé věnování. Velmi mě překvapilo, jak byl pan Okamura milý a vstřícný. Doufám, že v budoucnu budu mít ještě možnost ho někde potkat. :)

Ewča
06.02.2011

Tento pán nám přednášel na univerzitě na téma cestovní ruch u nás i v zahraničí. A velmi mile překvapil svým vystupováním. Snad budu mít ještě alespoň jednu možnost navštívit jeho přednášku.