wildprincess wildprincess komentáře u knih

Hana Hana Alena Mornštajnová

velmi....velmi silná kniha.

20.08.2020 5 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Velmi čtivá kniha a krásný příběh, druhá kniha od této autorky a těším se na další.

29.05.2020 5 z 5

Netopýr Netopýr Jo Nesbø

Moje prvni kniha od Nesba a teda velke zklamani...nuda nuda nuda....ja vlastne prvni pulku knihy nebyla ani zvedava, kdo je vrah. Kniha me vubec nevtahla do deje...absolutne ji chybelo napeti. No budu se muset trochu premoct, abych Nesbovi dala jeste sanci :-( a pritom jsem se na neho taak tesila...no...budu doufat,ze dalsi knihy jsou ctivejsi

18.01.2023 2 z 5

Tma Tma Bernard Minier

Nemohla jsem se od knihy odtrhnout....tentokrát tedy Martin trochu v pozadí, ale příběh napínavý a konec velmi překvapivý. Těším se na další.

12.06.2020 5 z 5

Hrozny hněvu Hrozny hněvu John Steinbeck

Naprosto úžasná a přitom tak strašná kniha. Mistrovské dílo a strhující příběh, bohužel pravdivý.
Musím se přiznat, že prvních asi 50 stran jsem přemýšlela, jestli knihu vůbec dočtu, trvalo mi než jsem si zvykla na jazyk a styl psaní...ale rychle jsem si zvykla a nechala se strhnout dějem. Rozhodně nelituji, že jsem knihu nevzdala a naopak doporučuji si jí přečíst. Určitě si od tohoto autora přečtu další knihu.

12.02.2016 5 z 5

Hrad ve Skotsku Hrad ve Skotsku Julie Caplin

No takhle kniha byla mirne pritazena za vlasy. Na Izzyinu matku jsem byla temer alergicka...dejova linka taky slabsi...i kdyz ano, knizky od Caplinove se ctou proste dobre,takova oddychovka.

28.03.2023 3 z 5

Noc Noc Bernard Minier

čtvrtá kniha ze série a za mě nejslabší, přesto se to četlo dobře, jen mi to přišlo trochu nelogické...ale i tak se těším na další díl Sestry :)

25.07.2020 4 z 5

Hotýlek Hotýlek Alena Mornštajnová

příjemné pohodové čtení, krásně popsané všechny postavy.

10.05.2020 4 z 5

Dívka, již jsi tu zanechal Dívka, již jsi tu zanechal Jojo Moyes

Pěkné, milé a pohodové čtení...ale to je asi tak všechno. Jako baví mě číst od Jojo, ale tuto kniho pokládám z jejích knih za slabší...i když byla pěkná a líbila se mě....jen to prostě nebylo až tak strhující. Ale ok, za mě pořád 4 hvězdy :)

03.08.2016 4 z 5

1984 1984 George Orwell (p)

Kniha je asi opravdu dobrá, ale mě prostě nebavila...nemohla jsem se do ní začíst, začátek byl pro mě vyloženě nudnej, kdy jsem dokonce přemýšlela, že knihu odložím...pak jsem se začetla a bylo to lepší....ale jelikož jde politika mimo mě, tak tato kniha bohužel taky....Tato kniha je asi opravdu výborná, jen to není prostě nic pro mě....

05.05.2016 3 z 5

Farma zvířat Farma zvířat George Orwell (p)

Velice pravdivé....nic víc asi nemusím dodávat.

19.04.2016 4 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Naprosto úžasná a strhující kniha, která mě naprosto pohltila, přečetla jsem jí jedním dechem a rozhodně si od této autorky přečtu i další knihu.

07.09.2015 5 z 5

Lov Lov Bernard Minier

Zklamani....bohuzel....dost casto jsem se vylozene nudila....na coz nejsem u Miniera zvykla. Rozhodne nejslabsi kniha serie, ostatni knihy me strasne bavily, byla jsem napnuta az do konce ...ale tohle byla opravdu nuda...skoda.

22.07.2022 2 z 5

Zakázané ovoce Zakázané ovoce Jojo Moyes

Slabší kniha od této autorky, začátek jsem se vyloženě nudila, pak to nebylo špatné. Ale od této autorky jsem četla mnoho lepších knih. Přesto špatné to nebylo, takové pohodové čtení...

28.10.2019 3 z 5

Psí cesta Psí cesta W. Bruce Cameron

První díl se mi líbil o špetku víc, přesto 2.díl rozhodně nezklamal. Příjemné milé čtení, místy opravdu dojemné :) Pro všechny milovníky pejsků :)

29.05.2018 5 z 5

Jeden plus jedna Jeden plus jedna Jojo Moyes

Další kniha od Jojo přečtena jedním dechem, takové pohodové milé čtení, moc pěkné, líbilo se, knihy Jojo mám ráda :)

09.10.2017 4 z 5

Zamilovaná hypnotizérka Zamilovaná hypnotizérka Liane Moriarty

V pořadí druhá kniha od této autorky. Kniha se mi četla moc dobře, prostě mi vyhovuje styl psaní Liane Moriarty. I když tady děj nebyl nijak zvlášť zvratový, přesto se mi líbí jak Liane dokáže popsat postavy a hlavně jejich pocity a chování, člověk se v nich často najde. Určitě si přečtu její další knihy.

26.04.2017 4 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Přečteno jedním dechem, nemohla jsem se od knihy odtrhnout. Líbila se mi od začátku až do konce, děj i styl psaní. Jsem zvědavá i na film...ale kniha je vždy lepší :)

10.02.2017 5 z 5

P.S. P.S. Aňa Geislerová (p)

velice pohodové a příjemné čtení.....někdy je prostě potřeba si přečíst tento styl knihy. Nad některými úryvky jsem se docela dobře bavila :)

04.12.2016 4 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Taková slaďárna :) ale i přesto boží....je to taková romantická pohádka, ale čte se to samo a jako oddychovka parádní :) a ta obálka je prostě dokonalá :) Těším se na druhý díl :)

29.09.2016 5 z 5