Psí cesta přehled

Psí cesta https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/174987/psi-cesta-174987.jpg 5 586 586

Pokračování úspěšné knihy Psí poslání přináší další dobrodružství chundelatého psího kamaráda, který po smrti milovaného páníčka Ethana nachází nový smysl svého bytí po boku jeho vnučky Clarity. Provází ji celým jejím životem jako labrador Buddy, kříženka Molly, miniaturní voříšek Max a nakonec bígl Toby. Je ochráncem, věrným přítelem do nepohody i společníkem ve chvílích nejtěžších. Jeho láska ke Clarity, ale i k ostatním lidem, které na své pouti potkal, je totiž věčná.... celý text

Literatura světová Romány Příběhy
Vydáno: , Ikar (ČR)

A Dog's Journey , 2011

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Psí cesta. Přihlašte se a napište ho.

Květi62
15.04.2024 5 z 5

Nečetla jsem knihu Psí poslání, takže nemůžu srovnávat. Ale tato knížka - Psí cesta- byla úžasná. Psí kamarád, který provází Clarity celý život. A je úplně jedno jestli je to labrador Buddy, kříženka Molly, miniaturní voříšek Max nebo bígl Toby, protože je to hlavně psí kamarád, který svojí bezmeznou láskou Claritě pomáhá na její, ne zrovna lehké, cestě životem. A ano, knížka byla krásná, milá a dojemná. Vyprávěná právě z pohledu hlavního psího hrdiny, byla tak opravdová. Doporučuji všem, kteří, stejně jako já, milují svého psa, a v srdci mají stále lásku ke všem psům, kteří prošli jejich životem.

boeink
19.03.2024 4 z 5

Pěkné, dojemné i vtipné čtení o bezmezné psí lásce. I když máme kočku, jsme přesvědčeni, že se nám v ní vrátila moje psí slečna Daisynka, takže na to jejich převtělení věřím. První díl se mi sice líbil víc, přesto mě i tenhle pohladil po (kočko-psí) duši.

Vivetkav
02.03.2024 3 z 5

Po prvním dílu jsem potřebovala další a byl to zase krásný smutný i veselý příběh, ale krásně plynulý..moc se mi líbil.. přemýšlím co bude následovat ve 3 když na konci se ta psí dušička se všemi setkala, tak se nechám překvapit..

Knižní novinky (23. týden)

02.06.2019

Kniha Psí cesta v seznamech

v Právě čtených20x
v dalších seznamech12x

psi posmrtný život příběhy o psech převtělování

W. Bruce Cameron
americká, 1960