WexxAr-ka WexxAr-ka komentáře u knih

Osm Osm Radka Třeštíková

Po celou knihu jsem byla začtená, hltala jsem každý řádek, ale ten konec - celý "Začátek" mi prostě nesedl, proto mínus jedna * :)

17.08.2017 4 z 5

Uprimne - v detstvi jsem precetla pulku prvniho dilu, jakmile Harry prijel do Bradavic, kniha me prestala bavit a nikdy jsem se k ni nevratila... Filmy jsem videla vsechny, ale sama bych si je nepustila. Takze opravdu nepatrim mezi velke fandy teto serie.
Mozna proto mam od ostatnich dilu odstup a hodnotim 4 hvezdami, protoze mi v knize temer nic nechybelo :) jen tedy nejaka "wooow scena", ktera by delala knihu nezapomenutelnou

08.06.2017 4 z 5

Pátá vlna Pátá vlna Rick Yancey

Mam rada tento druh knih. Nejen pribehem, ale i tou nenucenosti, nedela mi problem knihu zavrit a odtrhnout se od deje. Zaroven knihu zase moc rada otevru a pokracuju ve cteni.
Jsem zvedava na dalsi dil, mam plno nejasnosti a otazek, tak jsem zvedava, zda mi nejake dalsi dil zodpovi :)

15.04.2017 5 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Nápad na styl knihy je zajímavý, ale tak nějak mi tam něco chybělo... Asi by mě kniha bavila víc, kdyby byla obsáhlejší - víc by se postavy rozvinuly :)
Jinak to bylo odpočinkové čtení, které opravdu neurazí :)

20.03.2017 4 z 5

Nebezpečná známost Nebezpečná známost A. J. Rich

Musim rict, ze jsem se teto knihy docela bala, kdyz jsem procitala hodnoceni. Nakonec jsem spokojena, mozna je to tim, ze nemam nacteno moc knih tohoto druhu :)
V knize jsem nasla vse, co vzdy potrebuju k prozitku :) jen to vyvrcholeni deje bylo na me nejaky rychle :D

29.08.2016 4 z 5

Šampion Šampion Marie Lu

Skvělý závěr! :) zajímavý, neočekávaný a přitom nenucený a uvěřitelný.
Jedna hvězda šla dolů kvůli June, v posledním díle se ve všem až moc nípala až mě to občas opravdu rozčilovalo :D. V těchto případech jsem přečetla stránku a zjistila jsem, že vlastně nevím co se řešilo.
Celkově moc povedená série, ráda se k ní určitě někdy vrátím :)

08.08.2016 4 z 5

Legenda Legenda Marie Lu

Temer celou knihu jsme precetla jednim dechem, ale na mesic jsem musela prerusit cteni (zkousky) a nemuzu se nejak zacist :/
Po docteni musim rict, ze jsem moc zvedava, jak to bude mezi Dayem a June pokracovat :) pomerne povedene postapokalypticke cteni :)

05.07.2016 4 z 5

A taková to byla láska... A taková to byla láska... Anna Gavalda

Zjistila jsem, že krátké knihy asi nejsou nic pro mě... Když se člověk seznámí s postavami a začne být zvědavý na jejich "život" tak je najednou konec knihy... Neříkám, že by kniha byla špatná, ale bylo toho na mě prostě málo :)

30.06.2016 3 z 5

Pekáč buchet Pekáč buchet Kateřina Petrusová

Od teto knihy jsem necekala vubec nic, objevila jsem ji nahodou, tak jsem se do ni pustila :) musim rict, ze me bavila :) jednoduchy pribeh, ktery nikoho neurazi :) skvele oddychove cteni :)

13.06.2016 4 z 5

Cesta Cesta Cormac McCarthy

Ja Vam nevim, mam z toho takovy zvlastni pocit... Ale kdyz ve Vas kniha neco takoveho vyvola, tak asi nebude zas tak spatna :)

30.05.2016 3 z 5

Pandemonium Pandemonium Lauren Oliver

Pokud jsem někdy řekla, že jsem knihu přečetla jedním dechem, tak to byl kec, protože až dnes jsem knihu přečetla jedním dechem! :)
A ten konec? Nemám slov, už jsem v to ani nedoufala! Ještě že jsem si v knihovně půjčila rovnou i poslední díl... :D

10.04.2016 5 z 5

Delirium Delirium Lauren Oliver

Rozhodovala jsem se, jestli 4 nebo 5 hvězdiček. Proč? Protože začátek knihy byl trošku delší, takové to, než se začne něco dít. Po každé kapitole jsem knihu odložila a vrátila se k ní, když byl čas. Pak ale nastal zlom a nemohla jsem knihu pustit z ruky a četla jedním dechem :)
Konec byl z mého pohledu zajímavý a jsem moc zvědavá, jak se se vším popere... Víc prozrazovat nemá cenu ;)

03.04.2016 5 z 5

Nevěděla jsem, jestli dát 3 nebo 4 hvězdy... Kniha to byla fajn, ale asi bych si jí dokázala představit o 200 stran kratší, občas jsem se nudila :/...
Humor autora je opravdu skvělý! :) pár citací si budu dlouho pamatovat :D
A co se týče příběhu, obdivuji spisovatele, kteří se do příběhu nezamotají, protože to je opravdu zajímavý spletenec všemožných náhod a osudů :)
Věřím, že se k této knize za čas vrátím

13.03.2016 3 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Velice čtivá kniha, nemohla jsem se od ní odtrhnout. Postupně se odhalovala veškerá tajemství a já byla čím dál víc zvědavá jak to všechno ve skutečnosti je :).
Megan je sice trošku blázen, ale... :) ne vždy je v tom člověk sám

01.02.2016 4 z 5

Planoucí hvězda Planoucí hvězda Moira Young

Maximální spokojenost! :)

Musím uznat, že takové zakončení jsem nečekala (a to že je většina knih předvídatelných). Pro mě byl poslední díl dost náročný, hodně jsem u něj přemýšlela a vracela se zpátky... A vlastně to všechno dává smysl :)

Nejspíš budu potřebovat ještě pár dní na zpracování, něco to ve mě zanechalo :)

28.01.2016 5 z 5

Pět jazyků omluvy Pět jazyků omluvy Gary Chapman

Z této knihy mám smíšené pocity. Řekla bych, že má určité poselství, ale na mě je až příliš mnoho věcí připisováno Bohu. Zároveň je tam až moc často zmiňován.

Na druhou stranu - měla jsem možnost zamyslet se nad omluvami a odpuštěním, což nikdy není na škodu.

20.01.2016 3 z 5

Marťan Marťan Andy Weir

Skvělá, skvělá, skvělá! :) Nikdy bych neřekla, že by mě taková kniha mohla nadchnout, je skvěle psaná, vtipy jsou trefné (někdy jsem si připadala jako blázen, když jsem četla například ve vlaku :D). Kam se hrabe nějaký film! :) Opravdu mě štve, že ve filmu jsou některé věci překroucené a nelogické, kniha je vymakaná :)

02.01.2016 5 z 5

Pustina Pustina Moira Young

Skvělý vývoj postav! :) občas bych nějaké postavy nakopala do jakýchsi míst :D ale to k tomu patří :), musím uznat, že jsem očekávala trošku jiný vývoj, a miluju knihy, které mě dokážou překvapit :)
Styl psaní mi opravdu sedl, ve chvílích napětí se mi ty krátké věty prostě hodí! :)

09.12.2015 5 z 5

Krvavá cesta Krvavá cesta Moira Young

Skvělá, skvělá, skvělá :)

Nejdříve jsem se bála, byla jsem poměrně skeptická k této knize, možná že i to začtení nebylo tak rychlé jako u jiných knih, ale jsem ráda, že jsem knihu přečetla celou, vlastně ani nevím, kdy nastal ten zlom. Jsem opravdu zvědavá na další díl, líbí se mi, že kniha byla dokončená a přitom vlastně ne.

Krátké věty. Zajímavý styl psaní. Opravdu mě zaujal. :) :D

20.11.2015 5 z 5

Nenasytná Nenasytná Sylvia Day

Tuhle serii mam proste rada! :) i kdyz je to jednoduche cteni, ma neco do sebe :)

15.11.2015 5 z 5