WexxAr-ka WexxAr-ka komentáře u knih

Martin Šonka: Můj let do nebes Martin Šonka: Můj let do nebes Robert Sára

Prijemne cteni, kde Martin vypravi svuj zivotni pribeh. Nekdy ma clovek smulu, nekdy jsou k nemu lidi nefer a jindy se vse zas obrati... Kazdopadne je dulezity jit si za svym snem :)

24.02.2023 5 z 5

Deník jednonožce Deník jednonožce Jiří Švihálek

Tohodle pacholka Pacholka jsem objevila náhodou, bylo to v době kdy na blogu (https://pacholek.com/) měl dopsaný asi týden. Hltala jsem každé písmeno a když jsem zjistila že bude kniha, tak jsem si blog zakázala, abych si vše užila v knižní podobě.

Deník je nejen obsahově bezva, ale i vizuálně - graficky si s tím opravu vyhráli, vřele doporučuju :)

03.07.2020 5 z 5

Báječná léta pod psa Báječná léta pod psa Michal Viewegh

Moje první Vieweghovina a asi i poslední. Nějak jsem tam nenašla přidanou hodnotu, a to je to prý jeho nejlepší knihy...

01.11.2018 1 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Hezký, čtivý, předvídatelný příběh

30.08.2018 4 z 5

Brnox. Průvodce brněnským Bronxem Brnox. Průvodce brněnským Bronxem Aleš Palán

Tak tahle kniha byla fakt utrpení... Nebýt výzvy, tak bych ji odložila po pár stránkách.
Působí to na mě jako "chci dotaci, tak něco slepím"...

11.04.2018 odpad!

Trhlina Trhlina Jozef Karika

Ty jo, tak po tehle knize potrebuju nejake hodne lehke, oddechove cteni. Tohle na me bylo asi trochu moc.

31.03.2018 3 z 5

Láska je poslední most Láska je poslední most Johannes Mario Simmel

Opet skvela kniha od Simmela, jednu hvezdu jsem ubrala za to, ze mi nejaky cas trvalo, nez jsem se opravdu zacetla

18.03.2018 4 z 5

Kosmonaut z Čech Kosmonaut z Čech Jaroslav Kalfař

Vůbec jsem nevěděla, co od knihy čekat. Zaujal mě autor - Čech, který knihu napsal v angličtině a někdo jiný ji pak přeložil.
Nakonec mě kniha zaujala, námět je zajímavý, kdo má rád filozofické pasáže, v knize se určitě najde.

27.02.2018 3 z 5

Žena v okně Žena v okně A.J. Finn (p)

Ty jo, osobne me tahle kniha dostala! Cekala jsem nejakou kulisarnu, ale tuhle jsem neprokoukla :D

10.02.2018

Jídlo na prvním místě Jídlo na prvním místě Melissa Hartwig

... načteno a teď už jen dodržuju jídelníček a čekám co to udělá :)
Řekla bych, že tato kniha má něco do sebe, kdo chce, vezme si rady k srdci, kdo nechce, bude pokračovat v tom na co je zvyklý.

09.01.2018 5 z 5

Čáry života Čáry života Veronica Roth

Váhala jsem mezi 3 a 4 *. Přece jen tato kniha je trošku "něco jiného", takže se to těžce posuzuje :)
Pro mě to byla kniha, která mi nedělala problém odložit a po pár dnech/týdnech se k ní zase vrátit. Ale rozhodně jsem se nenudila, těším se na další díl! :)

29.12.2017 4 z 5

1984 1984 George Orwell (p)

Z této knihy jsem měla strach, veliký strach. Ne kvůli tomu, že by mě měla zklamat, ale že mě zasáhne.
Proto jsem se rozhodla začít poslechnutím - a jsem za to moc ráda, je to úžasná záležitost, určitě si ji ještě přečtu. Ale už teď vím, že to se mnou opět zamává

15.12.2017 5 z 5

Lingvistické pohádky Lingvistické pohádky Petr Nikl

Nektere pohadky byly vazne povedene! :) lehke vecerni cteni

20.11.2017 4 z 5

Ubulená hromádka štěstí Ubulená hromádka štěstí Sarah Andersen

Tak tady jsem se pobavila :D Stručně, jasně, výstižně a člověk se tam opravdu najde, hodně! :D

20.11.2017 5 z 5

Co vám výživoví poradci neříkají? (Protože to nevědí) Co vám výživoví poradci neříkají? (Protože to nevědí) Pavel Walek

Skvěle popsaný základ stravování, hubnutí a kondice

05.11.2017 5 z 5

Postel, hospoda, kostel Postel, hospoda, kostel Zbigniew Czendlik

Pro mě je to první kniha tohoto druhu. Musím říct, že donutí k zamyšlení nad sebou a doufejme že i změní pohled na svět :)

14.10.2017 5 z 5

Ví o tobě Ví o tobě Sarah Pinborough

Konečně! Konečně kniha s opravdovým wooow efektem! :) skvělá, úžasná, napínavá, zajímavá. S četbou opravdu neváhejte! :)

28.09.2017 5 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Úžasná kniha! Smích, smutek, zamyšlení :) po doporučení knihy jsem od knihy čekala hodně, ale získala jsem ještě víc, opravdu skvěle napsaná!

14.09.2017 5 z 5

Netopýr Netopýr Jo Nesbø

Moje první "Nesbovina", sice jsem se chvilkama ztrácela v ději, ale musím říct, že děj uměl upoutat :) Těším se na další knihu.

12.09.2017 4 z 5

Dobře mi tak Dobře mi tak Radka Třeštíková

Asi jsem první, komu se tato kniha líbila víc než ostatní od autorky. Od Radky se mi nelíbí konce knih, nevím čím to je... Ale tady? Zajímavá kniha s "normálním" koncem.
Klobouk dolů ke stylu psaní, nikdy bych neřekla, že taková žena dokáže napsat takový text.

23.08.2017 5 z 5