wesulle wesulle komentáře u knih

Spouštěč Spouštěč Wulf Dorn

Naprosto skvěle napsané. Napínavé od začátku až do konce.

08.01.2017 5 z 5

Čas odejít Čas odejít Jodi Picoult

Wow, takhle kniha mě opravdu dostala! Konec mě hodně zaskočil a překvapil - škoda jen, že byl tak "přeslazený", ale to rozhodně nesnižuje kvalitu knihy. Těším se na další knihu od Jodi.

10.03.2016 5 z 5

Letní zahrada Letní zahrada Paullina Simons

Očividná natahovačka. Nemůžu si pomoci, ale kniha mi přišla dost dlouhá a v podstatě o ničem. Dala by se zmenšit na méně než polovinu, ale i tak by to byla pouze nataženina. Dočteno z povinnosti.

10.03.2016 3 z 5

Stalker Stalker Lars Kepler

Já jsem knihu přečetla jedním dechem a nemohla se od toho odtrhnout. Ve skrytu duše jsem už od půlky věděla, kdo je vrah, ale stejně mě děj dokázal překvapit. Určitě stojí za přečtení a já se teším na další díl!

11.10.2015 5 z 5

Miluju staříka a miluju tuhle knížku. Děj je zábavný, neotřelý a moc se mi líbí, jak to má Alan všechno na háku :-)

Netopýr Netopýr Jo Nesbø

První kniha, kterou jsem od Nesba četla. Rozhodně mě nepřesvědčila a dle mého názoru je hodně slabá. Nevzdám to a přečtu si další knihu - snad bude lepší.

11.10.2015 2 z 5

Harry Potter a relikvie smrti Harry Potter a relikvie smrti J. K. Rowling (p)

Opět jsem se nechala zatáhnout do kouzelnického světa Harryho Potter a vůbec toho nelituji. Pouze ten epilog si autorka mohla odpustit...

Nositelé dubového listu Nositelé dubového listu John Flanagan

Další výborný díl. Sice mi chvilku trvalo začíst se, ale nakonec jsem knihu zhltla jedním dechem!

Body Book Body Book Cameron Diaz

Četlo se to skoro samo. Jediné, co mi vadilo, byl překlad a výrazy typu: "milá dámo". Jinak moc fajn oddychovka, při které se člověk i něco dozví.

23.01.2015 4 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Do půlky nebyla kniha nijak zajímavá. Po půlce se však začalo všechno rozehrávat a kniha mě opravdu dostala. Člověk se od ní nemůže odtrhnout a má hodně skličující pocit, že to přece nemůže být všechno pravda. Ale nakonec přijde smíření a on si pak jen řekne: "Wau!".

22.09.2014 5 z 5

Osvětimská knihovnice Osvětimská knihovnice Antonio G. Iturbe

Při četbě této knížky si uvědomíte, že můžete být rádi za to, co máte! Já jsem za to vděčná :)

25.08.2014 5 z 5

Atlas mraků Atlas mraků David Mitchell

Kniha se četla velmi snadno. Líbil se mi i styl psaní (každý příběh byl psán jiným: deník, dopisy, záznamník, apod.) Ráda bych si třeba přečetla samostatnou knihu o Robertu Frobisherovi, jehož příběh jsem si oblíbila.

Moc se mi líbí myšlenka knihy, která není ani tak o převtělování duší jako o postávách, které mají každá svůj příběh a tím tvoří děj celé knihy.

Opravdu vřele doporučuji k přečtení.

10.05.2013 5 z 5

Poštovní úřad Poštovní úřad Charles Bukowski

Velmi podařená kniha, která si na nic nehraje. Četla se jedním dechem.

13.04.2013 5 z 5

Dáma s kaméliemi Dáma s kaméliemi Alexandre Dumas, ml.

Nádherný a chytlavý příběh "nešťastné" lásky. Jedna z mých oblíbených knih.

21.02.2013 5 z 5

Stopařův průvodce Galaxií Stopařův průvodce Galaxií Douglas Adams

Kniha o všem a vlastně o ničem.

05.02.2017 4 z 5

Zelená jako smaragd Zelená jako smaragd Kerstin Gier

Krásná YA kniha o cestování časem. Celou sérii jsem přečetla jedním dechem během asi 3 dní.

Modrá jako safír Modrá jako safír Kerstin Gier

Rudá jako rubín Rudá jako rubín Kerstin Gier

15.01.2017 5 z 5

Příběh pěkný. Mám ráda Jonasovy hrdiny. Jen se mi to zdálo jako přes kopírák.

08.01.2017 4 z 5

Pěna dní Pěna dní Boris Vian

Nevšední kniha plná roztomilých nesmyslů. Dobrá na rozvíjení fantazie.

08.01.2017 3 z 5