Veve131 Veve131 komentáře u knih

Další skvělá kniha od tohoto autora. Dostala jsem darem kurz kryjemevamzada, kde Marek Dvořák vše krásně vysvětluje společně s Nikol Leitgeb a moc jsem se těšila až si knihu přečtu. Je opravdu skvělá!

21.04.2024 5 z 5

Nůž Nůž Jo Nesbø

Další skvělý příběh HH. Několikrát jsem měla pocit, že už je to vyřešené a vrah je jasný. Opět bylo vše jinak.

20.02.2024 5 z 5

Policie Policie Jo Nesbø

HH mně nikdy nezklame, napínavé od začátku do konce.

20.02.2024 5 z 5

Posilování stresem: Cesta k odolnosti Posilování stresem: Cesta k odolnosti Pavel Kolář

Zajímavá kniha, plná odborných výrazů jak funguje naše tělo jako celek. Rozhodně stojí za přečtení.

03.12.2023 5 z 5

Výživná kniha o jídle Výživná kniha o jídle Karolína Fourová

Skvělá kniha, vše je srozumitelně vysvětleno. Hodně receptů jsme doma vyzkoušeli a jídlo je vynikající. Všem doporučuji si ji přečíst.

03.12.2023 5 z 5

Lekce chemie Lekce chemie Bonnie Garmus

Kniha se mi líbila. Pěkné odpočinkové čtení.

03.04.2023 5 z 5

Čert Pepiáš, kouzelníci a čarodějové Čert Pepiáš, kouzelníci a čarodějové Jan Sobotka

Čtení vnoučatům. Kniha je moc pěkná, stejně jako první díl. Doporučuji!

11.01.2023 5 z 5

Zajímavě vysvětlené základy zdravé výživy. Kniha je pěkně zpracovaná a dobře se čte. Už se těším na druhý díl, který jsem dostala jako dárek.

01.01.2023 5 z 5

Jak být milejší: Zdravé emoce prakticky a jednoduše Jak být milejší: Zdravé emoce prakticky a jednoduše Karel Nešpor

Další skvělá kniha pana Nešpora.

01.01.2023 5 z 5

O čertu Pepiášovi O čertu Pepiášovi Jan Sobotka

Četla jsem vnoučatům, moc pěkné. Vrátila jsem do dětství. Už se těším na další příběhy s čertíkem.

29.12.2022 5 z 5

Kniha byla dárek pod stromeček a je skvělá, přečetla jsem ji jedním dechem. Kdo má rád české kriminálky určitě nebude zklamán.

28.12.2022 5 z 5

Prázdniny v Česku Prázdniny v Česku Ladislav Zibura

Je to moje první kniha od autora a četla jsem ji hodně dlouho. Podle nadšení dcery a komentářů jsem čekala více. Připomenula jsem si místa, která jsem navštívila a mám pár inspirací kam se podívat.

21.08.2022 2 z 5

Usmát se a poodstoupit Usmát se a poodstoupit Karel Nešpor

Kniha se mi dostala do ruky náhodou a rozhodně mě nezklamala. Humor pana Nešpora se mi líbí.

11.07.2022 5 z 5

Labyrint pohybu Labyrint pohybu Pavel Kolář

Skvělá kniha!!! Doporučuji každému přečíst. Po přečtení jsem rozhodla řešit zdravotní problémy.

15.05.2022 5 z 5

Osobní receptář pro zdraví a pohodu Osobní receptář pro zdraví a pohodu Margit Slimáková

Mně se kniha moc líbila. Margit mám ráda a dlouho ji sleduji.

15.05.2022

Detoxikuj život Detoxikuj život Barbora Englischová

Skvělá kniha, doporučuji přečíst. Zrovna řeším pár životních situací a Bára mi hodně pomohla.

06.02.2022 5 z 5

Člověk Gabriel Člověk Gabriel Kateřina Dubská

Kniha se mi dostala do ruky náhodou a přečetla ji jedním dechem. Skvělý příběh!!!

30.01.2022

Rozhodni se být zdráv Rozhodni se být zdráv Jan Vojáček

Kniha se mi moc líbila, stejně jako první díl. Zajímavá byla i druhá část. Těším se na další díl.

23.01.2022 5 z 5

Žárlivost a jiné povídky Žárlivost a jiné povídky Jo Nesbø

Od Nesba jsem četla jenom detektivky, ale i tyto povídky se mi líbily.

23.01.2022 5 z 5

Kaštánek Kaštánek Søren Sveistrup

Kniha se mi moc líbila. Napínavé od začátku do konce. Doporučuji.

26.12.2021 5 z 5