Detoxikuj život

Detoxikuj život https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/483169/detoxikuj-zivot1eiVkr-lTY-.jpeg 4 72 12

Kniha, která vznikala formou blogových článků a zápisků v projektu Detoxikuj život vám otevírá možnost změnit to, co žijete. Mnoho lidí má mylný dojem, že pokud jejich život neprobíhá podle jejich představ, musí to tak zůstat napořád. A tak často spílají osudu za vše, co se jim nelíbí. Nadávají na lidi, kteří jim podrážejí nohy a kritizují situace, které jim komplikují žití. Časem už zcela automaticky fungují v roli oběti. Jenže co když je to jinak? Co když můžete svou realitu změnit nezávisle na tom, co vidíte kolem sebe? Co když můžete vytvořit život podle svých tajných představ, i když vám ostatní tvrdí opak? Co když opravdu máte odpovědnost za vše, co ve vašem životě máte (ano i za to, co vás drtí a trápí) a je nutné to přijmout, abyste mohli od zítřka vědomě vytvořit to, CO CHCETE?... celý text

Samsullka
09.07.2023 5 z 5

Ať si z této knihy vezme každý kdo chce co chce. Ať si každý jde za čím chce. Ale pro lidi, kteří stojí na křižovatce, kteří se rozhodli svůj život změnit, kteří v tom zatím tápou a budou rádi za každou radu, je podle mě tato kniha přesně taková. Inspirující, lehce pochopitelná, a psána z dušičky člověka, který si svými problémy též prošel.

Jihočech427
02.01.2023 2 z 5

Základem autorčina přístupu je Zákon přitažlivosti. Na co myslíš, to ve svém životě vytváříš. Kniha je souhrn příspěvků z blogu a to jí zrovna neprospívá. Celek působí hodně fragmentovaně. Myšlenky se opakuji a opakují, takže dočíst až do konce chce výdrž.

Lutzka
28.10.2022 2 z 5

Byla jsem knihou poměrně zklamaná. Ale je to asi tím, že se jedná o články z webu, ne o knihu, která by měla mít hlavu a patu. Spousta témat, která vydají na samostatnou knihu, ale vše jen tak povrchově...

PosPol
23.08.2022 2 z 5

Knihu odkládám jako nedočtenou. Nevím, kde se stala chyba, ale když Bára mluví, dává mi to mnohem větší smysl, než když píše…. Pro mě kniha byla nezajimává, nesystematická, chaotická a do čtení jsem se nutila. Asi ve 2/3 jsem odložila, protože nutit se do čtení nechci :)

sara2965
20.08.2022 5 z 5

Velmi děkuji, poplakala jsem si

ziriant
07.08.2022 4 z 5

Knižní zpracování tématu by mi nejspíš vyhovovalo v trochu systematičtějším pojetí; občasné chyby působily taky docela rušivě. Nicméně poselství (včetně proložení biografickými pasážemi) vnímám jako velmi silné a nejvíc mě rozsekala pasáž o "mrtvých koních", už jen kvůli ní má smysl knihu přečíst.

Potolu
27.07.2022 2 z 5

Některé pasaze se porad opakovaly (smrt dedy, smrt mamy, smrt kamarádky, sama na dítě). Jako jo, neco bylo fajn, ale ta psana forma mi fakt nesedi (videa od Bary jsou nektery fajn). Navic mi v hlave moc myslenek neutkvelo...

Veve131
06.02.2022 5 z 5

Skvělá kniha, doporučuji přečíst. Zrovna řeším pár životních situací a Bára mi hodně pomohla.

Martica
25.01.2022 3 z 5

Bára Englischová má plnou hlavu dobrých nápadů, bohužel psaný projev trochu pokulhává za tím mluveným. Její videa a workshopy vřele doporučuji, ovšem kniha mi připadá hodně slabá. Dojem z knihy navíc dost kazí vlastní citáty a spousta, spousta chyb.

Veeria
24.01.2022 5 z 5

Autorka knihy nám všem podává pomocnou ruku, stačí se chytit a vykročit na cestu. Ze srdce děkuji, Baru, za tuto knihu.

Eliška680
21.01.2022 5 z 5

Velmi čtivá knížka, ke které se budu vracet. Mnoho témat k zamyšlení. Děkuji

marie2324
30.10.2021 5 z 5

Určitě doporučuji přečíst. Zažijete spoustu Aha momentů. Při čtení jsem měla pocit, že nejsem na vše sama.

rozvoj osobnosti, osobní rozvoj

2021  81%Detoxikuj život