Veronika33 Veronika33 komentáře u knih

Misery Misery Stephen King

Táto kniha patrí k najobľúbenejším od S.Kinga. Prostredie a námet knihy sú neskutočne zaujímavé a pútavé, samozrejme nechýba napätie a vyšinutá ženská. Spolu s filmovým spracovaním je to Kingovo dielo ku ktorému sa vždy rada vrátim.

Cujo Cujo Stephen King

Klasický King - napätie, ktoré vás udrží počas celého príbehu v strehu.Túto knihu som už čítala veľakrát, ale stále si ju rovnako užijem. Odporúčam!!!

Kniha o tebe Kniha o tebe Claire Kendal

Táto kniha mi fakt nesadla, tak ako som sa na ňu neskutočne tešila, tak ma sklamala. Príbeh sa tiahol, veľa hluchých nudných miest, kniha ma fakt nebavila. Hlavná hrdinka bola prehnane paranoidná.

06.09.2017 2 z 5

Niekto sa díva Niekto sa díva Joy Fielding

Ku knihe nemám čo dodať, klasická Joy Fieldingová. Perfektný dej, zápletka, gradovanie príbehu proste výborná kniha. Odporúčam všetky autorkine knihy!!!

První láska První láska James Patterson

Kniha mi pripadal ako knihy Amy a Roger na cestě a Na vine sú hviezdy dokopy. Až na to, že to bolo veľmi chaoticky, povrchne písané a pre mňa nezaujímavo. Kniha sama o sebe by nebola zlá, ale keďže je určená mladším čitateľom, som ju skôr pretrpela. Najviac mi vadili nereálne scény ala všetko je brnkačka.

06.09.2017 2 z 5

V pasti V pasti Michael Northrop

Ajaja......anotácia sľubuje veľa, ale samotná kniha je v podstate o ničom. Myslela som si, že to bude napínavá kniha plná zvratov, ale opak je pravdou v knihe sa v podstate nič nedialo. Koniec bol, neurčitý a veľmi slabý. Táto kniha bola krok vedľa, slabota.

03.09.2017 2 z 5

Prozření Prozření Anna Godbersen

Posledný diel série Luxus bol opäť veľmi pútavý, dej však už nebol taký zaujímavý ako predchádzajúce diely, niečo tomu chýbalo. Napriek tomu celú sériu odporúčam, je to veľmi jednoduchá oddychová literatúra, pri ktorej vypnete a užijete si ju.

03.09.2017 4 z 5

Závist Závist Anna Godbersen

Kniha stále v podobnom duchu ako predchádzajúce diely, veľmi pútavá so zaujímavou dejovou linkou. V tejto časti mi niečo chýbalo, ale stále sa to neskutočne dobre čítalo. Teším sa na záverečný diel tejto tetralógie.

03.09.2017 4 z 5

Intriky Intriky Anna Godbersen

Druhý diel som si užila snáď ešte viac ako prvý. Táto séria ma fakt baví, vrelo odporúčam. Určite ju nebudem čítať iba raz.

Luxus Luxus Anna Godbersen

Kniha ma neskutočne pohltila, po dlhej dobe som čítala knihu z tohto obdobia a zistila, že ma to veľmi a veľmi baví. Príbeh bol zaujímavý, pútavý. Dej plynul neskutočnou rýchlosťou a teším sa na ďalšie diely. Som neskutočne rada, že sa mi ešte podarilo zohnať všetky diely, čo bolo trochu problém.

Tampa Tampa Alissa Nutting

Knihu som si kúpila a chcela prečítať v domnení, že to bude pikantná obrátená verzia Lolity. Príbeh ma však neskutočne sklamal, nebavil ma a zdal sa mi až prehnane vulgárny. Na to, že kniha je tenká som ju čítala dlho a do čítania som sa fakt nútila. Cele zlé.

03.09.2017 2 z 5

Šepoty a lži Šepoty a lži Joy Fielding

Kniha od J.Fielding opäť nesklamala, spisovateľka píše veľmi pútavo. Príbeh sa veľmi dobre čítal bez hluchých nudných častí. Koniec ma prekvapil. Odporúčam aj ostatné knihy autorky, zatiaľ som nenašla knihu, ktorá by ma od nej nebavila.

Temné diery Temné diery Carrie Ryan

Tento diel bol opäť veľmi pútavý, hltala som stránku za stránkou. Trošku sa mi nepáčilo prostredie kde sa dej odohrával, ale to nič nemenilo na tom, že to bola perfektná kniha zombie žánru. Milujem túto sériu, určite si ju ešte niekedy prečítam. Odporúčam zombie nadšencom.

29.08.2017 4 z 5

Pobrežie hrôzy Pobrežie hrôzy Carrie Ryan

Kniha bola o trošku slabšia ako predchádzajúca a trošku som sa nevedela zorientovať v tom kto je vlastne hlavná hrdinka a akú má súvislosť s prvým dielom. Napriek tomu som si ju užila a netrpezlivo čakám na ďalší a záverečný diel.

29.08.2017

Les kostí Les kostí Carrie Ryan

Kniha ma veľmi bavila, bola pútavá a tento žáner fakt môžem. Námet mi trošku pripomínal film Vesnice (obľúbený). Teším sa na ďalšie diely, spracovanie slovenskej verzie knihy je fakt pekný.

29.08.2017

Ty Ty Caroline Kepnes

Kniha ma neskutočne bavila a veľmi som si ju užila. Pravda je, že miestami bola trošku úchylná, ale to jej dodávalo tú pravú šťavu. Teším sa na pokračovanie (už ma čaká na poličke). Odporúčam všetkým, ktorím sa páči tento štýl (kniha fakt nie je pre každého, moja mama z nej nadšená nebola :-) ).

29.08.2017 5 z 5

Solitaire Solitaire Alice Oseman

Kniha sa dobre čítala, ale nejako ma neuchvátila, najskôr preto, že nie som cieľová skupina pre ktorú je určená. Ako oddychovka cez leto je OK. Taký priemer.

29.08.2017 3 z 5

Parazit Parazit Ruth Newman

Napriek tomu, že na začiatku som mala problém sa v knihe zorientovať (veľa postáv už na začiatku rozbehnutom deji) bola to fakt pútavo napísaná kniha. V príbehu bolo viacero zvratov, ktoré ma fakt prekvapili. Knihu som si fakt užila a preto plný počet bodov pri hodnotení. Veľmi odporúčam!!!

29.08.2017 5 z 5

Lunapark Lunapark Stephen King

Po dlhej dobe som si opäť prečítala ďalšiu knihu od môjho kedysi veľmi obľúbeného autora. Kniha bola celkom pútavá, dobre sa čítala. Koniec sa mi zdal však taký nijaký, myslím, že King má aj lepšie diela. Prostredie kde sa príbeh odohrával ma však veľmi zaujalo a bavilo.

20.08.2017 4 z 5

Psí poslání Psí poslání W. Bruce Cameron

Kniha ma zo začiatku vôbec nebavila, pôsobila veľmi detsky. Do deju ma vtiahla až ku koncu príbehu o Bailey čo bolo cca 2/3 knihy, preto knihu hodnotím priemerne. Kniha možno stojí za prečítanie, ale nemyslím, že je to taká úžasná kniha ako je všade prezentovaná. Do druhého dielu sa zatiaľ nepustím.

20.08.2017 3 z 5