Veronika.C Veronika.C komentáře u knih

Svedená Svedená Kathryn Taylor

Moc hezký druhý díl. Strašně jsem si Sophii i Mattea oblíbila a boudou mi chybět. Také mě potěšilo že se zde objevili další postavy z předešlých dílů a mohla jsem vidět jak jejich životy pokračují. Zkrátka krásná série se zajímavým dějem ke které se budu ráda vracet a doufám že ještě nějaký díl vyjde ;-)

25.12.2014 5 z 5

Roštěnka Roštěnka Alice Clayton

Hezké pokračovaní Nabíječe, na které jsem se moc těšila :-) a líbilo se mi. První díl byl určitě lepší a více jsem se u něj nasmála ale jsem ráda, že jsem mohla vidět jak pokračuje vztah hlavních hrdinů i ostatních

17.12.2014 4 z 5

Manželská smlouva Manželská smlouva Jennifer Probst

Příjemné oddychové čtení ... kniha se mi líbila, ale mohla být trochu delší a děj propracovanější. Líbil se mi hrabě Conte takže se těším na druhý díl :)

04.12.2014 4 z 5

Dýchání pod vodou Dýchání pod vodou Alex Flinn

Kniha nebyla špatná ... bylo zajímavé poznat chování takového člověka a jeho uvažování, jak vše vypadá z jeho pohledu

03.12.2014 3 z 5

Zapletený Zapletený Emma Chase

Opravdu úžasná kniha. Z žánru erotických románů bude patřit mezi mé nejoblíbenější protože se mi moc líbil pohled ze strany muže, jeho hlášky a rady, opravdu jsem se u toho dobře bavila a nasmála. Ten konec byl už trochu moc, ten mi moc neseděl ale za skvělé vtipné komentáře musím dát plný počet. Doporučuji

27.11.2014 5 z 5

Slza Slza Lauren Kate

Námět nebyl špatný, kniha se mi líbila, dobře se četla. Druhý díl si určitě přečtu, abych věděla jak vše dopadne ale mezi mé nějvětší favority tato série patřit nebude.

24.11.2014 3 z 5

Co s láskou Co s láskou Nicholas Sparks

Další úžasná kniha od tohoto auta ... nádherný příběh od kterého jsem se nemohla odtrhnout. Ke konci bylo jasné jak to dopadne ale i tak mě příběh dostal a myslela jsem na něj ještě dlouho poté :-). Doporučuji!

20.11.2014 5 z 5

Svůdné nebezpečí Svůdné nebezpečí Wendy Higgins

Na druhý díl této série jsem se hrozně těšila a nezklamal mě. Líbilo se mi jak příběh pokračuje, co vše se v tomto díle odehrálo. Tato série patří k mým nejoblíbenějším a už se nemůžu dočkat až vyjde 3. díl. Jediný problém je, že asi nevydržím to čekání :-D. Doporučuji!

03.11.2014 5 z 5

Manžel na objednávku Manžel na objednávku Catherine McKenzie

Zajímavý námět, příjemná oddychovka :)

20.10.2014 4 z 5

Pekáč buchet Pekáč buchet Kateřina Petrusová

Další super knížka, tato autorka nikdy nezklame :-) ... možná jediná věc, že byla knížka příliš krátká, příště bych brala delší příběh ... ale za mě určitě 5 hvězdiček, doporučuji :)

17.10.2014 5 z 5

Hostitel Hostitel Stephenie Meyer

Tuto knihu jsem měla doma hodně dlouho. Po přečtění pár stránek jsem ji s nezaujetím odložila a vrátila se k ní asi půl roce a musím říct že mě nakonec tak nadchla, že jsem ji měla přečtenou za 3 dny a nemohla se od ní odtrhnout. Moc se mi líbila a rozhodně ji doporučuji!

07.10.2014 5 z 5

Nejdelší jízda Nejdelší jízda Nicholas Sparks

Krásná kniha, oba příběhy se mi moc líbily a to pro propojení na konci, paráda. I pár slziček ukáplo

04.10.2014 5 z 5

Labyrint: Útěk Labyrint: Útěk James Dashner

Úžasná napínavá kniha, nemohla jsem se od ní odtrhnout a už se nemůžu dočkat 2. dílu. A teď jdu ještě zkouknout film, snad se jim taky povedl ;-)

24.09.2014 5 z 5

Poslední dopis od tvé lásky Poslední dopis od tvé lásky Jojo Moyes

Tuto knihu jsem měla dlouho doma než jsem odhodlala k jejímu přečtění a když jsem začala tak jsem se od ní nemohla odtrhnout. Nádherný příběh opravdové lásky. Ikdyž celý život prožili jeden bez druhého tak jejich láska přetrvala a proto jsem ráda, že to skončilo happyendem a nakonec se i po takové době sešli. Tato kniha mě dostala, skutečně stojí za přečtění a určitě se k ní ještě vrátím :-)

18.09.2014 5 z 5

Já a pan Darcy Já a pan Darcy Alexandra Potter

Knížky této autorky jsou velmi čtivé a mám je ráda, ale zrovna tato mě úplně nenadchla

10.09.2014 2 z 5

Božský hráč Božský hráč Christina Lauren

Knížka není špatná ale zdá se mi neslabší z této série ... první díl byl rozhodně nejlepší

05.09.2014 4 z 5

Odhalená Odhalená Richelle Mead

Tuhle serii miluju, úžasné a poslední díl byl nejlepší. Hrozně se mi líbilo jak bylo vše provazané a všechno do sebe zapadlo, krásně zakončený příběh. Je mi líto že je již konec. Hrozně jsem si Georginu oblíbila a hlavně mě bavil Carter, má oblíbená postava. A taky jsem měla ráda Romana, toho mi bylo opravdu líto. Zkrátka jedna z nejlepších sérií co jsem četla, určitě se k ní ráda vrátím :-)

24.08.2014 5 z 5

Stíny Stíny Richelle Mead

Tahle série se mi opravdu moc líbí a tento díl je zatím nejlepší :-)

22.08.2014 5 z 5

Žár Žár Richelle Mead

Co na to říct? Další úžasný díl

21.08.2014 5 z 5

Sny Sny Richelle Mead