Tweety0207 Tweety0207 komentáře u knih

Proklej svítání Proklej svítání Karen Chance

Tak toto bola zatiaľ najlepšia čast. Konecne som sa začala orientovať v tom chaose. A zrazu sa dozviem že ďalšie časti niesu. To je fakt smutné. Pritkin bol zlatíčko strašné som si ho obľúbila. A budem sa tváriť že tam Mircea nieje.

05.04.2021 5 z 5

Zabít, nebo milovat Zabít, nebo milovat Kresley Cole

Kniha sa čítala vpodstate sama. Bastiana som si obľúbila hneď od začiatku, úžasný, silný hrdina. Jednu hviezdičku dávam dole kôli závodu. Na môj vkus by si žiadal viac pozornosti.

31.03.2021 4 z 5

Útes Útes Nora Roberts

Prvá časť mi prišla taká nemastna neslana. Tate má hrozne štvala. Štýl písania to ale vyvážil. Druhá a tretia časť už boli o poznanie lepšie. Ako Tate vyspela, už som jej to viac verila. Bola to taká príjemná oddychovka. Veľmi sa mi páčil nápad s podmorským výskumom.

30.03.2021 4 z 5

Přiveď mě zpátky Přiveď mě zpátky B. A. Paris (p)

Túto autorku mám veľmi rada. Kniha sa mi zdala slabšia ako predchádzajúce, ale tento štýl písania mne prosté sedí a tým pádom sa kniha čítala v podstate sama. Prišlo mi síce trošku nereálne že by nevedel s kým žije.

26.03.2021 4 z 5

Dotkni se temnoty Dotkni se temnoty Karen Chance

čítalo sa to dobre. Ale tie omáčky okolo... ,tých bolo veľa. Pri tom siahodlhom opisovaní miestnosti som musela oči prevracat. A pri tom to je fakt zaujímavá kniha. Som zvedavá na ďalšiu časť.

18.03.2021 3 z 5

Oko za oko Oko za oko Laura Griffin

Žáner je síce predvídateľný, ale autorka ho zvládla skvelé. Bola to taká oddychovka. Hoci popis naznačuje akčnejšie prostredie. Postavy boli zaujímavé, na môj vkus trochu dokonalá romantická linka. Určite siahnem aj po ďalšej knihe od tejto autorky.

16.03.2021 4 z 5

Vražedný rozsudek Vražedný rozsudek Andreas Gruber

Kniha bola skvelá. Premyslená, originálna, konečne niečo iné v tomto žánri. Žiaden predvídateľný dej. Sneijder bol prosté skvelý. Úplne som si ho obľúbila. Jednu hviezdičku dávam dole kôli Sabine, prvú časť som síce nečítala, ale prišla mi taká nemastna - neslana. Koniec knihy naznačuje veľmi zaujímavé pokračovanie série. Na ktoré sa už teraz teším.

16.03.2021 4 z 5

Nemilosrdný král Nemilosrdný král Meghan March

Kniha sa čítala dobre, kapitoly neboli nijako dlhe. Síce, keby som prečítala nejaké hodnotenia, vôbec by som do nej nešla. Čakala som od toho trochu viac. Jedine co na tom bolo fakt zaujimave bol koniec. A najhorsie tie posledné vety. Normalne ma clovek chuť čítať aj pokračovanie.

11.03.2021 3 z 5

Kosti Mraza Kosti Mraza Alžběta Bílková

Kniha bola úžasná. Postavy boli skvele. Velmi som si ich obľúbila. Je to jedna z mála knih, kde som držala palce aj zápornej postave, aby mala šťastný koniec. Prečítané jedným dychom. A ten koniec... Ešte aj slza mi vypadla.

08.03.2021 5 z 5

E-maily Coco Pinchardovej E-maily Coco Pinchardovej Robert Bryndza

Bola to prvá kniha od tohto autora. Veľmi sa mi páčila. Bolo to vtipné. Dosť som sa aj nasmiala. Úplná oddychovka.

04.03.2021 5 z 5

River Wild River Wild Samantha Towle

Kniha bola skvelá. Čítala sa ľahko. Postavy som si dosť rýchlo obľúbila. Len mi ta zápletka prišla prirýchlo ukončená. Zhruba na dvoch stranách. A zrazu koniec knihu.

04.03.2021 4 z 5

Nikdy nelži Nikdy nelži Hallie Ephron

Kniha bola úžasná. Čítala sa velmi ľahko. Dej postupne gradoval. Nemohla som knihu odložiť. Hoci mi koniec prišiel trochu divný a nevedela som sa rozhodnúť či mám byť na Davida nahnevaná alebo nie.

28.02.2021 5 z 5

Mlčící pacientka Mlčící pacientka Alex Michaelides

Úžasný a napínavý príbeh. Kniha sa čítala ľahko a rýchlo. Od prvej strany to gradovalo. A to "vysvetlenie" bolo úžasné. Uplne ma to prekvapilo.

27.02.2021 5 z 5

Talent na smrť Talent na smrť M. J. Arlidge

Úžasné, skvele , fantastické. Knihu jednoducho nešlo ani odložiť. Vkuse sa niečo dialo, slova som doslova hltala. Arlidge je môj najobľúbenejší autor. Jeho knihy nikdy nesklamú.

25.02.2021 5 z 5

Kroniky prachu Kroniky prachu Lin Rina

Kniha bola úžasná. Prečítala som ju za den a pol a vôbec som ju nemohla odložiť. Postavy boli skvele úplne každá jedna. Jedine co mi na knihe vadilo bol strasne unáhlený koniec. Jednoducho mi tak ešte nejake zakončenie chybalo .

25.02.2021 5 z 5

Království Království Amanda Stevens

Prvá polovica knihy sa dosť natahovala a mala som problém sa začítať. Ale keď sa to konečne rozbehlo bolo to úžasné.

23.02.2021 4 z 5

Ledová krev Ledová krev Elly Blake

Kniha bola úžasná. Strašne ľahko sa čítala. Ruby a Arcusa som si obľúbila. Bolo to síce trošku klišé a z nejakého dôvodu mi to pripomenulo falesny polibek. Ale bolo to úžasné.

14.02.2021 5 z 5

Aiden Aiden Melanie Moreland

Knihu som dlhšiu dobu odkladala, lebo som sa strašne bála čo to bude, keďže Bentley bola strašne nudná nedokázala som ju vôbec ani dočítať. Ale na Cami som bola strašne zvedavá. Cami a Aiden mi boli strašne sympatický. Bolo to zaujímavé a svižne. prečítala som ju jedným dychom Zápletka síce predvídateľná ale bavila ma. No koniec bol zbytočne roztahany, presladeny až nudný. Napriek tomu hodnotím dosť pozitívne.

13.02.2021 4 z 5

V kleci V kleci Ellison Cooper

Úžasné, napínavé. Prečítané jedným dychom. Síce sa mi zdala trochu slabšia oproti druhej časti, ale to bolo asi len tým, že som ju čítala skor a tym pádom som vedela kto je vrah.

12.02.2021 5 z 5

Pohřbení Pohřbení Ellison Cooper

Tak toto bola úplná pecka. Knihu som nedokázala vôbec odložiť. A vôbec mi nevadilo, ze som prvú časť nečítala. Ale keďže sayer bola skvelá, hneď to musím napraviť.

10.02.2021 5 z 5