Tweety0207 Tweety0207 komentáře u knih

Krvavá dedička Krvavá dedička Amélie Wen Zhao

Tak toto bolo úplne úžasné. Hlavne postavy boli skvele. Bola tam chémia, láska, akcia, vkuse sa nieco dialo. Nevedela som sa od knihy odtrhnúť. Dokonca som mala slzy na krajíčku . A teraz mam akoze čakať na ďalšiu časť? Ja ju chcem hneď.

09.02.2021 5 z 5

Okřídlená duše Okřídlená duše Amanda Stevens

Na knihu ma nalákala obálka. Síce by som ju neoznačila ako ducharinu. Kniha sa mi páčila. Prečítala som ju doslova jedných dychom. Čítala sa ľahko. Už sa teším na ďalšie časti.

07.02.2021 4 z 5

Obesenec Obesenec Daniel Cole

Kniha sa čítala dobre. Ale prvá polovica knihy bola strašne nudná taka nemasná, neslaná. Keby to nebol Cole tak ju ďalej nečítam. Ale som rada, že som ju dočítala, lebo druhá polovica sa konečne rozbehla, a bola úžasná.

05.02.2021 3 z 5

Kliatba Misty Wayfairovej Kliatba Misty Wayfairovej Jaime Jo Wright

Kniha bola úžasná. Nenazvala by som ju duchárskou, ale cela ta záhada okolo Misty bola tajomná. Kniha sa čítala veľmi ľahko. Prelínanie deja z "minulosti" do "prítomnosti" bolo skvelé. Určite si prečítam aj ďalšie knihy autorky.

28.01.2021 5 z 5

Hlas tvojho srdca Hlas tvojho srdca Kasie West

Kniha sa čítala dobre ale oproti predošlej knihe je to znova trochu slabšie.

06.01.2021 4 z 5

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Do knihy sa mi strasne zle zacitavalo. Kebyže su to dve odlišné knihy boli by super ale ako jedna ma to o dost odradzovalo to dočítať, co by bola fakt škoda lebo je to super napísané.

06.01.2021 3 z 5

Zmizení Sáry Lindertové Zmizení Sáry Lindertové Kateřina Šardická

Kniha bola úžasná. Uplne ma pohltila. Už sa teším na ďalšie knihy autorky.

06.01.2021 5 z 5

Koruna nenávisti Koruna nenávisti Amo Jones

Obálka ako vždy super, no kniha je ani neviem. Stačilo mi prečítať pár kapitol a mala som dosť. Elitný klub bol síce zvrátený ale malo to aspoň hlavu a pätu aj hrdinovia boli "podľa možnosti normálny" ale toto fakt nechápem čo bolo.

05.12.2020 1 z 5

Jeho banán Jeho banán Penelope Bloom

Čítalo sa to dobré, ale len kym sa to čítalo. Strašne predvídateľné, miestami nudné. Takže keď som knihu zavrela nič ma na nej nelákalo ďalej ju otvoriť a čítať.

05.12.2020 2 z 5

Rytmus, já & Malychin Rytmus, já & Malychin Mariana Zapata

Zo začiatku to bolo super. Strasne vtipné. Gaby a jej diablici boli super no asi v polovici uz to zacalo byt nudne a ked sa dali Gaby a Sašenka dohromady už to stagnovalo.

11.11.2020 3 z 5

Černá čarodějka Černá čarodějka Laurie Forest

Úplne úžasné.

28.10.2020 5 z 5

Studie jedu Studie jedu Maria V. Snyder

Úžasná kniha. Prečítané jedným dychom. Už len vydržať na pokračovanie.

21.09.2020 5 z 5

Přízraky domu Carrowů Přízraky domu Carrowů Darcy Coates

Skvele , skvele , skvele. Čítalo sa to úplne samo. Táto kniha bola úplne najlepšia zo všetkých 3. Koniec mi pripadal už ako utopia. Ale dokonale to tam pasovalo.

16.07.2020 5 z 5

Ochránce Ochránce Jodi Ellen Malpas

No 3 * su asi málo skôr 3,5* . Prvá polovica knihy bola úžasná. Ta špička medzi hlavnými postavami bola skvelá. Ale potom to išlo z kopca. Ako vážne na kazdej strane čítať ako si to rozdávajú a ako si ju nezaslúži lebo ma strašne veľké a zlé tajomstvo to sa až čítať nedalo. Dočítala som to len preto, lebo som sa na knihu fakt dlho tešila.

16.07.2020 3 z 5

Bennett Mafia: Zakázaná láska Bennett Mafia: Zakázaná láska Tijan (p)

Kniha bola úžasná. Prečítané jedným dychom. Koniec mal síce trochu rýchly spád, zaslúžilo by si to pár stran navyše( v takom rekordnom čase odpustiť).

16.07.2020 5 z 5

Bentley Bentley Melanie Moreland

Podla anotacie som sa na knihu tešila, no dosť ma sklamala. nedokazala som to ani dočítať ,a to som sa koli aidenovi fakt snažila. Strašna nuda.no hadam bude aiden lepsi.

02.06.2020 1 z 5

Ruckus: Šílená láska Ruckus: Šílená láska L. J. Shen

Také nesladke / neslane. Vicious bol úžasný, defy uslo ale toto... jednoducho nuda.

02.06.2020 1 z 5

Modrá a žltá lokomotíva Modrá a žltá lokomotíva Hayden McAllister

Zdravím. Chcela by som vás poprosiť mam túto knižku len mi chýbajú posledné stránky. Končí 58 stránkou. Ak by sa našiel niekto, kto by mi odfotil zvyšok, budem vám veľmi vďačná. Ďakujem.

17.04.2020

Nezvěstná Nezvěstná Linda S. Howington

Čítalo sa to dobre, autorka vie písať,ale výcvik bol zbytočne zdĺhavý, zápletka zhrnutá par vetami a koniec uponáhľaný. Žiadna sláva.

17.04.2020 3 z 5

Krásny omyl Krásny omyl Vi Keeland