Obesenec přehled

Obesenec https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/385557/bmid_obesenec-MQ6-385557.jpg 4 1732 1732

Inšpektorka Emily Baxterová sa ešte celkom nespamätala z prípadu Handrovej bábiky a zo zmiznutia svojho priateľa Williama „Wolfa“ Fawkesa. Hoci sa zdráha pustiť do vyšetrovania ďalšej strašnej vraždy, pozvú ju na poradu nového americko-britského vyšetrovacieho tímu do New Yorku. Tam jej predložia fotografie zatiaľ poslednej vraždy, ktorej páchateľ sa zjavne inšpiroval Handrovou bábikou. Telo našli skrútené do známej polohy a zavesené nad Brooklynským mostom, so slovom NÁVNADA vyrezaným hlboko do hrude. Tlak médií rastie a Baxterovej prikážu, aby pomáhala pri vyšetrovaní a zúčastnila sa na obhliadke miesta ďalšej vraždy, kde opäť našli obeť, tentoraz s nápisom BÁBKA. Na oboch stranách Atlantiku pribúdajú čoraz senzačnejšie a zvrátenejšie vraždy. Tím vyšetrovateľov neúnavne prenasleduje páchateľa, ale ten je stále o krok pred ním. Baxterová musí zabudnúť na smútok a strach, ktoré ju paralyzujú už celý rok, a zastaviť ďalšieho krutého vraha, skôr než bude neskoro.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Ikar (SK)

Hangman , 2017

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Obesenec. Přihlašte se a napište ho.

Pajulk
14.05.2024 5 z 5

Někdy jsem trochu byla zmatená, ale bavila mě.

Rapeh
04.05.2024 2 z 5

Jestliže jsem nevěděla co si myslet u Hadrového panáka tak tady je to to samé. Bohužel závěr je že jsem četla jak lepší tak i horší knihy. Za přečtení stojí, ale názor si musí udělat každý sám. Dokonce ani v kanclu nemáme stajný názor na celou sérii knih. Jdu na další pokračování.

jirina4159
09.04.2024 4 z 5

Nečetlo se to špatně občas jsem si nebyla jistá jestli jsem nepřeskočila nějaké stránky, občas mí ty přechody opravdu přišly hodně rychlé. Zatím si nejsem jistá jestli budu mít chuť číst další knihu této série.

10 právě čtených knih podle uživatelů (srpen)

15.08.2018

10 právě čtených knih podle uživatelů (červenec)

15.07.2018

Knižní novinky (21.5. - 3.6.)

21.05.2018

Kniha Obesenec v seznamech