Tweety0207 Tweety0207 komentáře u knih

Rozhodnutie Rozhodnutie Michaela Zamari (p)

Neviem. Kniha bola zaujímavá. Velmi dobre sa čítala a nevedela som ju pustiť z ruky. Ale. Pripadalo mi to akokeby sa autorka nevedela rozhodnúť ci necha zaporneho hrdinu zomriet alebo ho zachráni.

15.04.2020 4 z 5

Chci tě Chci tě Jen Frederick

Kniha sa mi strašne páčila. Prečítané jedných dychom. Sem tam ma síce Bit rozčuľovala, ale dokonale to k nej patrilo. Dej mal hĺbku,nejedna sa len o klišé kde chlapec stretne dievča a šup sem šup tam. Určite odporúčam

02.03.2020 5 z 5

Plameň v hmle Plameň v hmle Renée Ahdieh

Jednoducho uzasne. Nieje co ine dodat.

26.02.2020 5 z 5

Tajemství sídla Craven Manor Tajemství sídla Craven Manor Darcy Coates

Kniha sa mi vcelku páčila , neoznacila by som to za ducharinu aspoň podľa môjho meritka to nemalo žiadne grády, prvá časť bola v tomto lepšia. Ale bolo to pútavé a originálne.

17.02.2020 4 z 5

Milostná aféra Milostná aféra S. J. Hooks

Neviem asi ani nemozem napisat komentar. Vobec som to nedocitala. A to zvyčajne dočítam aj to co sa mi nepaci.

20.09.2019 2 z 5

Zrádce trůnu Zrádce trůnu Alwyn Hamilton

Ako vazne chcem pokračovanie.

20.09.2019 5 z 5

Pravidla dohazovačů Pravidla dohazovačů Rachel Van Dyken

Bolo to veľmi "čtive" , zábavné. V podstate ma to velmi bavilo. Styl pisania mi sadol aj to že to bolo z pohladu hlavneho hrdiny. A ani neviem preco davam jednu hviezdu dole ale proste nieco tam bolo co ma nutilo dat ju dole. A dost sa tesim na lexe a gabs.

29.04.2019 4 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Nemohla som ani zavriet knihu. Musela som čítať a čítať a ked som ju precitala normálne som mala chut začať odznova lebo uz bol koniec.

12.04.2019 5 z 5

Obsidián - Nie sú ako my... Obsidián - Nie sú ako my... Jennifer L. Armentrout

Co k tomu dodať? Sem tam ma to neskutočne rozculovalo ale jednoducho to nejde odlozit .Ako chcem dalsiu cast. Ktora kniha ide po opale? Nutne potrebujem vediet ako to dopadne.

01.04.2019 5 z 5