Dotkni se temnoty přehled

Dotkni se temnoty https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/127569/mid_dotkni-se-temnoty-yLu-127569.jpg 3 190 190

Cassandra Palmerová série

Cassandra Palmerová dokáže vidět budoucnost a komunikovat s duchy — což je vlastnost, díky níž po ní touží mrtví i nemrtví. Duchové mrtvých obvykle nebezpeční nejsou; ti si jenom rádi povídají... pořád. Zato nemrtví, to je jiná kapitola. Stejně jako každá jiná rozumná dívka se i Cassie snaží upírům vyhýbat. Když však krvežíznivý mafioso, od něhož před třemi lety utekla, Cassii znovu našel a jde mu jen o pomstu, musí o pomoc požádat Senát upírů. Nemrtví senátoři jí však nechtějí pomoci zadarmo – a tak Cassie musí spolupracovat s jedním z jejich nejmocnějších členů, nebezpečně svůdným upírským mistrem — a cena, kterou požaduje, může být vyšší, než jakou je Cassie ochotna zaplatit...... celý text

Horory Romány Fantasy
Vydáno: , Baronet

Touch the Dark , 2010

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dotkni se temnoty. Přihlašte se a napište ho.

brankaemka
02.02.2022 2 z 5

Obálka zaujala, ale za mňa príbeh sa mi páčil ale to odbočovanie opis vždy medzi dejom na niekolko strán si mohla autorka odpustiť. Mňa to odradilo od dalšej časti čítať pokračovanie tejto knihy.

Finskej
24.04.2021 3 z 5

Cassandra Palmer je zajímavé čtení a celkem pravidelně se objevuje na různých stránkách ve výčtech toho nejlepšího ze současné angloamerické UF. Ale... Je to také nejednoduché čtení a jeden si na autorčin styl musí zvyknout. Jak peripetie plynou a hlavní hrdinka se vyvíjí, různé „přeskakování“ mezi liniemi a časoprostory je stále častější a komplikovanější. Skutečně jde o věc zvyku a přizpůsobení se a kdo k tomu tak přistupovat nehodlá, bude zklamán. A je i pravda, že autorka se také vyvíjela, postupně se naučila psát lépe a pozdější díly jsou stravitelnější než ty počáteční. Alespoň v některých místech.

Tweety0207
18.03.2021 3 z 5

čítalo sa to dobre. Ale tie omáčky okolo... ,tých bolo veľa. Pri tom siahodlhom opisovaní miestnosti som musela oči prevracat. A pri tom to je fakt zaujímavá kniha. Som zvedavá na ďalšiu časť.

Knižní novinky (11. - 17. 9.)

10.09.2012

Kniha Dotkni se temnoty v seznamech

v Právě čtených3x
v dalších seznamech4x

upíři duchové a přízraky městská (urban) fantasy vize

Karen Chance
americká