snilek.holka snilek.holka komentáře u knih

To nejlepší v nás To nejlepší v nás Colleen Hoover

Colleen to prostě umí. Některé její knihy jsou možná trochu slabší, ale ještě se mě nestalo aby mě její knihy nudili.
Tenhle příběh pro mě byl dost osobní, protože i já se potýkala s tímto problemem. O to častěji, jsem plakala, smála se a trápila se zároveň s hlavní hrdinkou. Je to nádherný příběh, odehrava se v něm tolik emocí. Určitě nelituji že jsem sáhla opět po této skvěle autorce

06.01.2022 5 z 5

Smlouva s ďáblem Smlouva s ďáblem Elizabeth O´Roark

Tak tohle bylo skvěly ! Vtipná a sarkastická kniha, která vás bude prostě bavit. Moc mě to bavilo číst a určitě patří ke knihám, ke kterým se někdy ještě určitě vrátím

07.02.2024 5 z 5

Manželství pro jednoho Manželství pro jednoho Ella Maise

Krásný příběh. Ani nevím co víc k tomu říct, protože to byla nádhera. A když je něco takhle krásný, tak moc slov není třeba .

12.03.2024 5 z 5

Zrádná touha Zrádná touha Danielle Lori

Naprosto skvělý další díl. Až je mi lito, ze už je konec a já znovu nezažiju svoje poprvé při čtení téhle knihy.

09.03.2024 5 z 5

Zvrhlý král Zvrhlý král Rina Kent

Tak tohle bylo.. zvrhle skvělý?! Aiden je magor, ale to je možná přesně ten důvod, proč vás to nutí číst dal a dal. Takže ja se jdu okamžitě chopit druhého dílu, protože se nemůžu dočkat, jak tohle bude pokračovat. Mám několik teorii tak uvidíme .

08.04.2024 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Hodně lidí o téhle knize básnilo a ještě víc lidí mi jí doporučovalo. Nakonec jsem jí sehnala a vůbec nelituju, že jsem jí měla možnost číst. Byl to krásný, smutný, milostný příběh, při kterém se člověk rozesmál, ale i rozplakal. Zároveň si díky ní uvědomíte, že máte v životě vlastně strašné štěstí.
Will, mě svými poznámkamy častokrát rozesmál a Louise jsem bezprostředně záviděla. To jak umí být veselá, často optimistická a taková prostě svá. Stala se z ní postava, kterou jsem zbožnovala a strašně jí přála jen to nejlepší.
Asi nebudu moc jiného psát, nechci prozradit něco, co by pro případné čtenáře mohlo být zajímavé,ale budu muset poděkovat těm, kteří mě na knihu upozornili.

02.09.2016 4 z 5

Až do dna Až do dna Chloe Neill

Předem se omlouvám , ale ti kdo knihu nečetli, nepokračujte. Zkoušela jsem své dojmy napsat bez prozrazení děje, ale nejde to :) Proto se omlouvám za spoiler.

POZOR SPOILER

Tenhle díl o upírce Merit, mezi mé favority určitě nepatří. Ti kdo četli předchozí díl jistě vědí, že Ethan umřel. Já byla zvědavá, jak se autorka po vystřižení jedné z hlavních postav, popere s dalším dílem. A pokud mám hodnotit čistě sama za sebe, tak jí to moc nešlo. Ethan my tam chyběl a to jejich hašteření taky. A to i přes to, že se to snažila nahradit Jonahem, který se mi nezamlouvá od prvního představení.
Celkem byl podle mě tenhle díl nepovedený. Pokud si dobře vzpomínám tak existenci upíru odhalili všichni, ale jakoby protesty lidí sahali pouze na Cadoganský dum. Ostatní domy jakoby si žili dál bez utlaku lidí, což mi přišlo krapet divné. Navíc byl tenhle díl dost průhledný. Zhruba od poloviny knihy, jsem prostě věděla že Mallory se toho všeho učastní, což podle mě zkazil závěr, který měl být evidentně napínavý. Ale dává to knize určité plusko, protože tenhle vývoj se mi líbí a je zajímavý.
Celá ta kniha na mě působila věčné politické žvatlání a nic z toho. pořád se jen vyšetřovalo,okecávalo, a nikde nic tu nic.
Když už pominu tyhle věci dostanu se k závěru. Nápad s oblohou nebyl špatný, jen bych ho jinak pojala. Co mě ovšem namíchlo ze všeho nejvíc byl konec. Ethan záhadně oživne ??? Co to jako mělo být ?? Chápu, že je to fantasy kniha, ale pokud se z nějakého důvodu rozhodla autorka Ethana zabít, byla podle mě obrovská hloupost ho najednou zase oživit. Ještě k tomu takhle. Působilo to na mě lacině a jako by to autorka dělala jen proto aby přitáhla více pozornosti. Podle mě tedy neměla Ethana vůbec zabíjet, ale třeba jen velice těžce zranit. Přineslo by to stejný efekt.

Suma sumárum, na to že je to pátý díl, tak kvalita pěkně klesá, místo aby stoupala. Knihy budu číst dál už jenom proto, že jsem jednou začala a třeba se s dalším dílem zas vyšvihne. Uvidíme....

12.05.2016 3 z 5

Plavba zlých snů Plavba zlých snů L. J. Shen

Tohle byla trefa do černého. Moc mě příběh bavil, postavy jsem si zamilovala, pobavila jsem se a hlavně krásně napsané. Líbily se mi charaktery postav i to jaky měly vývoj. Jediné minus, knírek. Hned jsem ho musela vymazat z hlavy :)

17.03.2024 5 z 5

Šílená posedlost Šílená posedlost Danielle Lori

Když jsem zjistila, že se děj bude táhnout přes několik let, měla jsem strach že to bude nuda. Ale ono ne. Bylo to napsané tak, že to fungovalo skvěle.

Chemie, která tam byla, byla až neuvěřitelná. Navíc když clovek zjišťuje co všechno pro ni dělal .

Navíc naprosto zbožňuju, když chlap mluví jiným jazykem. Ta jeho ruština ! Nikdy bych nevěřila, že zrovna rusky jazyk v podání našeho federála bude tak sexy

09.03.2024 5 z 5

Francouzská lekce Francouzská lekce Natasha Boyd

Nádherný letní příběh. Tady jsem opět nesáhla vedle. Jen se přikláním k názorům, že Xavier tam mohl dostat trošku víc prostoru, aby jsme mu viděly víc do hlavy. Navíc mě možná trochu víc baví, když se hlavní hrdinové oťukávají a čtenář si tak musí počkat než na to skočí :)

22.02.2024

Pád andělů Pád andělů Susan Ee

Tahle kniha je ideálním čtení pro všechny, kteří milují příběhy o mýtických bytostech. Kteří milují, plno akčních scén a vtipu. Asi tak bych tuhle knihu popsala já.
Od téhle knihy jsem moc nečekala, takže jsem nakonec byla příjemně překvapená. Začátek knihy byl možná mírně kostrbatý a místy to mohlo být propracovanější, celkový děj knihy se mi líbil a byl pro mě zajímavý. V podstatě po přečtení pár stran mě to vtáhlo do děje a pohltilo.

Penryn mi padla do oka ve své podstatě už od začátku. Vyprávění z jejího pohledu se mi líbilo. Často mi to něco připomínalo,ale já si nemůžu vzpomenout co. Je to odvážná hrdinka, která si jde za svým cílem i když si je vědoma toho, že to nemusí zvládnout.

A ani tady nechybí hrdina jménem Raff, bez kterého by to nebylo ono. Asi většina knih musí mít svého hrdinu do kterého se čtenář zblázní a užívá si chvíle, kdy se dostane na scénu. Je svým způsobem přidrzlí, umí být krutý a díky němu se člověk dozvídá víc o Andělech všeobecně. Častokrát jsem se pobavila, když byly spolu s Penryn.

I když se kniha nevyhnula klasickým klišé, kdy se do sebe zamilují dva lidé ( dvě bytosti), bez toho by to asi nebylo ono a ačkoliv si to přiznáme nebo ne, nejspíš na to stejně všichni čekáme. :) Co mě potěšilo, že to nebylo vyloženě přeslazené,ale chvilkové scény, kdy se čtenář těší, že něco bude, střídaly akční scény a občas to zavánělo mírným hororem. Asi pro toho kdo má tak bujnou fantazii jako já, která jsem si každou scénu předtavovala velmi živě. Takže jste v podstatě neměli chvilku oddychu a pořád se něco dělo.

07.08.2016 4 z 5

Na druhý pokus Na druhý pokus T. L. Swan

Ze začátku jsem byla dost rozpačita. Docela se mi to táhlo, ale nakonec jsem chytla druhý dech a pak už to slo ráz na ráz. I když možná místy trochu přitažené za vlasy, tak nejvíc mě bavilo každé setkání s dětmi. Někdy úsměvné, jindy dojemné a nakonec si mě tím kniha opravdu získala.

28.04.2024 5 z 5

Nádherně krutý Nádherně krutý J. T. Geissinger

Ani nevím jak se to stalo, že už je konec. Naprosto skvělý!

27.04.2024 5 z 5

Zvrácené království Zvrácené království Rina Kent

Bylo to skvělý! Jediné co mě opravdu zklamalo, je epilog. Nejde o to ze to skončilo dobře s tím jsem už tak nějak počítala, ale o to co z Aidena udělaly. Jako bych četla o úplně někom jiném .

12.04.2024 5 z 5

Ocelová princezna Ocelová princezna Rina Kent

Uf . Tohle je proste jízda. Veškeré moje teorie vyletěl z okna.
Je fajn, ze tady máme i par kapitol z pohledu Aidena, dík kterým je pohled na nej zase o kousek jasnější.
Jediné malé minus je Elsa, která se porad dokola šťoura v pocitech ohledně Aidena. V jednu chvílku ho strašně nenávidí a vzápětí je z nej zase paf. Číst to celou knihu je trochu únavné.
Konec se opět nese v duchu předchozího dílu, což znamená, ze já se okamžitě vrham na třetí díl, plna očekávání jak to bude dal .

10.04.2024 5 z 5

Neonoví bohové Neonoví bohové Katee Robert

Nalákal me popis, ale to co jsem dostala bylo úplně něco jiného. Abych byla upřímná moc nechapu proč se příběh opírá o řeckou mytologii ve finále by to fungovalo i bez ni a čtenáře by to akorát méně matlo.
Ale pokud clovek od tohohle upustí, tak to vlastně nebylo vůbec špatné a vlastně se i těším na další díl

16.03.2024 4 z 5

Jedna noc s ním Jedna noc s ním Elle Kennedy

Tohle je taková ta jednohubka, která se příjemné čte. Přesně víte, co se stane a jak to skončí, ale vůbec to nevadí. Čte se to samo

15.03.2024 4 z 5

Twisted Hate: Nenávist na ostří nože Twisted Hate: Nenávist na ostří nože Ana Huang

Bylo to skvělý, stejně jako předchozí knihy a já už se nemůžu dočkat dalšího dílu. Na ten jsem obzvlášť zvědavá

09.03.2024 4 z 5

Troufalá vášeň Troufalá vášeň Penelope Douglas

Nakonec mě kniha bavila o hodně víc , než jsem si myslela že bude.
Moc se mi do knížky nechtělo, můj morální kompas mi říkal, ze to nebude nic pro mě. Ale nakonec to bylo naopak. Bylo to napsané tak, ze jsem jim ještě fandila. Připomnělo mi to, ze často soudíme i když nemáme absolutně ponětí, co všechno za příběhem stojí. Vlastně se nakonec kniha řadí do mého seznamu knih, ke kterým se ještě někdy v budoucnu určitě vrátím!

02.03.2024 5 z 5

Twisted Love: Láska na ostří nože Twisted Love: Láska na ostří nože Ana Huang

Tohle je to co jsem teď potřebovala číst. Nic složitého, možná trochu nereálného, ale za to s dobrým koncem :)

07.02.2024 4 z 5