Smlouva s ďáblem

Smlouva s ďáblem https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/515262/bmid_smlouva-s-dablem-SPJ-515262.jpg 5 231 46

Možná není ďábel, ale pracovat pod ním je pro mě peklo. I když je to jen na šest týdnů. Hayes Flynn je arogantní blbec známý především svou zálibou ve skotské a ženách, přičemž si s žádnou neužije víc než jednou. Je to ten poslední člověk, pro kterého bych chtěla pracovat, jenže má tvář, od níž nedokážu odtrhnout oči, a čím déle jsme spolu, tím těžší je ho nenávidět. Pod tím samolibým zevnějškem se totiž skrývá zraněné srdce. Jedna moje část mu ho chce zahojit… Ale dokážu to, aniž bych si přitom zlomila to své?... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Ikar (ČR)

A Deal with the Devil , 2021

Janulkaxxx
16.04.2024 5 z 5

Předvídatelný příběh, ale vůbec mi to nevadilo a bavilo mě to. Kniha se čte velmi dobře.

Lofda
04.04.2024 4 z 5

Ano, bavila jsem se, ona ho nešetřila a on měl ego velikosti Eiffelovky.. Na druhou stranu už asi potřebuji oddech a přečíst si zase něco jiného, už mě všechny příběhy "šéf a jeho asistentka" začínají splývat v jeden. Nicméně další díl série si časem ráda přečtu ;-)

Katie88
12.03.2024 3 z 5

Jestli se vám líbila Smlouva s ďáblem - počkejte si na další díla autorky :) Já mám tuto sérií mezi oblíbenými a musím říct, že konkrétně první díl je nejslabší... Nemám ráda notorické holkaře, takže asi nemusím vysvětlovat, proč zrovna Smlouva s ďáblem nemá u mě nejvyšší hodnocení :-)

Njangu
25.02.2024 4 z 5

Bavilo mně to.

jeny-v
21.02.2024 5 z 5

Když jsem si včera náhodně vybrala tento první díl nové série o ďáblech, zpanikařila jsem myšlenkou, že se jedná o další "porno" literaturu. Po několika kapitolách jsem zjistila, jak moc jsem se mýlila. Pikantní příběh od zatím u nás neznámé spisovatelky se postupně vyvinul v podařený projekt s obsahem zakázané lásky, postupném získávání důvěry a v závěru i adekvátním partnerským sexem. Pětadvacetiletá Tali vypráví o svém umírněném životě, bývalém příteli a dočasném působení asistentky u plastického chirurga Hayese Flynna, muže s bulvární historii a vysokým sebevědomím.
Příjemné story, jenž by se opravdu dalo v Santa Monice prožít....

Laf
18.02.2024 5 z 5

Na to, jak jsem se bála do knihy pustit, teď jen lituji, že jsem ji tak dlouho odkládala. Hned mne chytla a čtení mne opravdu bavilo. A nechybělo ani mnoho sarkastických a vtipných hlášek, že jsem neměla ani čas se u knihy začít nudit a jednotlivé stránky jsem úplně hltala. Za mne musím říci, že kniha se vážně povedla. Vřele doporučuji :)

snilek.holka
07.02.2024 5 z 5

Tak tohle bylo skvěly ! Vtipná a sarkastická kniha, která vás bude prostě bavit. Moc mě to bavilo číst a určitě patří ke knihám, ke kterým se někdy ještě určitě vrátím

Zuzanka45
04.02.2024 5 z 5

Takovou vtipnou a sarkastickou knihu jsem dlouho nečetla. Tali byla milá, vtipná, neměla jednoduchý život. Hayes typický bad boy, který to jen hraje a ve skutečnosti je mnohem lepší. Sice bylo už od začátku jasné, jak příběh dopadne, ale i tak mě čtení bavilo. Kniha obsahovala bonusovou novelu, která byla úžasnou třešničkou na dortu.

bezzink
31.01.2024 5 z 5

Uzasna knizka. Tak uzasna, ze prehlednu i naprosto silene spojeni - podrbat svrbeni. To je ale asi vazne jedina moje vytka. Jinak za me dokonalost. Tenhle rypavy humor a slovni prestrelky naprosto zboznuju.
Bonusova kapitola z pohledu Hayese - ach. :)

majavcelicka
27.01.2024 5 z 5

Vřele doporučuji. Četla se moc dobře, mile mě překvapila.

Misa_ctenarka
25.01.2024 5 z 5

Moc pěkná knížka, hezký příběh. Malinko mi tam chyběl pohled z Hayesovy strany. Mám ráda když se tam pohledy střídají. Ale jinak se to četlo samo a moc se mi to líbilo.

alzbeta4340
22.01.2024 5 z 5

Jeden z romantických příběhů naplňující šablonu šéf (plastický chirurg) a asistentka (začínající spisovatelka). Začátek spíše lehce nadprůměrný, čtivý, zajímavý a humorný. Konec byl klasicky přeslazený, tady bych se ráda zasmála trochu víc. V rámci žánru ale pěkné čtení, k vyčištění hlavy ideální.

maluck
21.01.2024 4 z 5

Čekala jsem jen další z mnoha romantických příběhů - šéf a jeho podřízená. Ale toto zpracování se opravdu povedlo. Vše do sebe skvěle zapadá, žádné na sílu vyhrocené situace, a Hayese i Tali nebylo těžké si zamilovat. Styl autorky mě zaujal a další díl určitě nevynechám.

Ála1968
19.01.2024 5 z 5

Nádherné,to zas jednou byl krásný příběh. Přečteno na jeden zátah a jedno odpoledne.Jsem hodně dojatá z toho epilogu.A těším se na další díl.

Tess61
18.01.2024 5 z 5

Super kniha opravdu velmi čtivá, humorná.

LenkaNovotna32
16.01.2024 4 z 5

Velni pekná oddychová kniha. Iskrenie medzi hlavnými postavami je uzasne no najviac som si uzila jej šialený slovnik, myslienkove pochody, drzosť a obetovanie rodine...Len ta obalka sa vobec nehodi k pribehu. Chapem ze autorka chcela zaujať obálkou ale toto nie.

Lucie.285
11.01.2024 5 z 5

Nádherná romantická knížka, které nemohu vytknout vůbec nic. Krásně se četla a mezi hlavními hrdiny to jiskří od začátku. Prvních cca 50 stran pro mě bylo trochu těžší číst o všech Hayesovo dostaveníčkách, ale hlavní hrdinka to brala všechno s hlavou vzhůru a její pusa bez filtru neměla chybu. Máme zde chirurga Hayse, který se po nešťastné zkušenosti rozhodné dělat plastickou chirurgii místo pediatrie, navíc si nese nehezkou zkušenost s bývalou přítelkyní. Ale po celou dobu člověk ví, že je to dobrák, protože i v momentě, kdy se hádají, ukazuje drobná gesta ze kterých to lze poznat. Pak tu máme Tali, která musela opustit všechny své sny, aby se postarala o rodinu. Takže, když dostane nabídku pracovat jako Haysovo asistentka za nemalé peníze, je rozhodnuto. Máme tu slow-burn, hate to love, šéf-zaměstnankyně. Erotických scén akorát a epilog neměl chybu. Ráda se ke knize vrátím. Moc doporučuji.

Elize
11.01.2024 4 z 5

Moc pěkná knížka, četlo se to samo, mezi hlavními hrdiny to od samotného začátku jiskří a čtenář se těší na každou jejich interakci, zároveň se jejich vztah hezky pomalu vyvíjí. Do obou hrdinů se člověk snadno vžije a rozumí jim. Jen problémy s Talinou rodinou se za mě trochu rychle a snadno vyřešily, ale jinak super. Romantická linka neměla chybu. Opravdu dobře napsané, určitě se pak pustím do dalšího dílu.

Dellphi
02.01.2024 5 z 5

Nádhera, vlastně to je možná i slabé slovo. Takhle kniha má všechno, co jsem od knihy vyžadovala a v tuto chvíli potřebovala – skvělý příběh, romantiku, vtip, žhavé momenty, a nakonec i dojetí. Jsem z knihy nadšená! Hayese i Tali (mimochodem to jméno se mi fakt líbí) jsem si zamilovala, byli úžasní samostatně ale ještě lepší spolu, jejich dialogy byly vtipné, originální a já se u četby opravdu skvěle bavila! Navíc bych si teda dost ráda přečetla i knihu o vílím světě – to bylo super oživení. V knize nebylo jediné místo, u kterého bych se nudila a musela se nutit do čtení. Naopak, děj byl originální a Talino rodinné drama tomu přidalo na vážnosti. Jsem naprosto spokojení i s tím, jak tohle autorka vyřešila. Doporučuji všemi deseti a kdyby byla možnost hodnotím rozhodně i deseti hvězdami.

astra3
01.01.2024 5 z 5

Tak to bylo milé, slaďoučké, čtivé.

sex erotika vášeň

2023  90%Smlouva s ďáblem
2024  88%S ďáblem v ráji
2024  0%Zúčtování s ďáblem

Kniha Smlouva s ďáblem je v