Smlouva s ďáblem

Smlouva s ďáblem https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/515262/bmid_smlouva-s-dablem-SPJ-515262.jpg 5 237 46

Možná není ďábel, ale pracovat pod ním je pro mě peklo. I když je to jen na šest týdnů. Hayes Flynn je arogantní blbec známý především svou zálibou ve skotské a ženách, přičemž si s žádnou neužije víc než jednou. Je to ten poslední člověk, pro kterého bych chtěla pracovat, jenže má tvář, od níž nedokážu odtrhnout oči, a čím déle jsme spolu, tím těžší je ho nenávidět. Pod tím samolibým zevnějškem se totiž skrývá zraněné srdce. Jedna moje část mu ho chce zahojit… Ale dokážu to, aniž bych si přitom zlomila to své?... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Ikar (ČR)

A Deal with the Devil , 2021

Damonka12
01.01.2024 4 z 5

4,5 kniha mě mile překvapila. Je velmi čtivá a postavy sympatické.

Ešína
26.12.2023 5 z 5

No i když to byla typická slaďárna s jasným vzorem, nejde ji nemilovat. Strašně se mi příběh líbil a zhltla jsem ho za pár hodin. Slow-burn děj byl příjemný a dialogy mezi Hayesem a Tali byli kouzelné.

MAU256
15.12.2023 4 z 5

Hayes ke mně zaletí pohledem. "Všiml jsem si na Jonathanově stole její fotky začal jsem ji hledat. Pracovala v jednom baru, kolem kterého jezdím cestou domů." Je to zvláštní, ale ... nemám pocit, že by lhal. "Viděl jsem ji, jak zrovna přichází. I v dešti si četla za chůze knihu. A já si pomyslel, že jsem v životě neviděl krásnější ženu, a tak jsem šel za ní."

Krásné, romantické, no chcete-li se odpoutat od životního rychlo shonu, tak pro romantiky můžu jen doporučit. Samozřejmě že vše není úplně růžové, ale nakonec.... ;-).

Chytí mě za ruku. "Myslím, že jsem se do tebe zamiloval toho dne, kdy jsem tě viděl, jak si cestou do práce v dešti čteš." Vloží mi krabičku do dlaně a zakryje ji svou rukou. Zadívá se na mě. V očích se mu zračí naléhavost, jako by mu na ničem na celém světě nezáleželo víc než na mé odpovědi. Ztěžka polkne. "Vezmi si mě. Prosím, vezmi si mě."

JanickaP
15.12.2023 5 z 5

Začátek knihy mi moc nesedl,ale pak se ti tak krasne rozjelo a rozvinuli. Hayes byl dokonalý, jeho laska k Tali byla nadherna a prizozena...taky jsem se do neho zamilovala. A ty jejich dialogy nejde nemilovat.

stana5842
09.12.2023 4 z 5

Miluje ji od prvního okamžiku, kdy ji viděl číst knihu.... Změnil se jen kvůli ní k lepšímu.... Až moc červená knihovna, ale dobře se to četlo, bylo to takové natahování děje. Pěkné bylo jejich hasterčení....

havrmoni
27.11.2023 5 z 5

Teda mě se to moc líbilo. Asi už jsem nějak vánočně naladěná( čti, naladěná na pohádky a sentimentální apod.). protože skoro všechno co jsem zatím četla mě bavilo. Tady bych sice s Tali občas zaklepala, ale jinak to bylo fajn čtení. Škoda, že další díly jsou až v březnu.

Anna195
22.11.2023 4 z 5

Na tento príbeh som sa veľmi tešila, keďže ma naň nalákali rôzne pozitívne recenzie. Ale prvých 60 strán ma nebavilo, bolo tam dokola to isté, teda Hayesov stále opakujúci sa búrlivý život so ženami. A nemôžem zabudnúť na Tali, ktorá za neho vybavovala aj jeho súkromné záležitosti. Toto bolo tých 60 strán stále dookola, no neskôr sa príbeh uberal už tým správnym smerom. Škoda tých prvých 60 strán, pretože mne ustavične opakujúce situácie v knihe doslova vadia.

Tali sa mi zapáčila od začiatku, keďže jej uštipačné poznámky k Hayesovi stáli za to. Najmä sa ničím a nikým nedala zastrašiť. Zároveň som obdivovala jej starostilvú stránku. Hayes si ma získaval postupne, pretože na začiatku ma svojím správaním neohromil. Ale chcela som vedieť, prečo je zatrpknutý, prečo svoje problémy rieši, tým menej vhodným spôsobom. Čo sa mi na ňom, ale páčilo bol ten jeho prerod k lepšiemu, k jeho skutočnému ja. Ale ani Hayes, ani Tali to so svojimi blízkymi nemali jedoduché.

Zároveň si ma získalo ich milé doberanie a slow-burn linka, ktorá sem zapadla. Ich postupné zbližovanie na mňa dosť zapôsobilo, pretože vďaka tomu som im city uverila, hlavne Hayesovi, keďže postupne pomalými krokmi si razil cestu k Tali.

Daný zvrat v príbehu som očakávala, keďže sa k tomu schyľovalo, v tomto bode si opäť Tali zaslúžila môj obdiv, najmä keď sa postavila za samú seba. Samozrejme Hayes v závere bol úžasný.

Nermal
20.11.2023 3 z 5

Nová autorka a za mě romantický příběh bez překvapení. Přiznám se, že podle komentářů jsem čekal trochu víc a v závěru jsem se i trochu nudil. Linka příběhu byla pěkná, ale chtělo to ještě větší šťávu v dialozích. Ke konci se ani Hayes, ani Tali nebyli schopní k něčemu rozhoupat, ač po sobě toužili. Přišlo mi, že to autorka už přespříliš přetahuje. Nebo to byl jen můj pocit? Posuďte sami.

oresvo
17.11.2023 5 z 5

(SPOILER) Tohle mě bavilo. Vtipné scény, pěkná linka příběhu.
Přiznám se , že mi ze začátku vadilo jak si hlavní hrdinka nechala sr*t na hlavu od své rodiny , ale nakonec i to se vyřešilo.
Celkem od začátku bylo jasné , že po sobě jedou , ale bylo milé jak se k sobě dopracovali . Má to hlavně pěkný konec .

petusska01
12.11.2023 5 z 5

Ooo pekné !! Musím povedať, že priebeh tohto príbehu som si užívala oveľa viac ako koniec. Ten proces odkryvania vecí, spoznávanie, zbližovanie...autorka píše veľmi pútavo, vytiahla ma do víru emócií a veľmi som držala palce obom. Hayesa na začiatku by som síce asi odohnala palicou, ale všetko sa to vysvetlilo. Humor Tali a jej starostlivosť mi boli veľmi sympatické, potom aj Hayes odkryval postupne svoje srdce. Úplne som cítila aj Talinu frustráciu z postupov u nich v rodine ale našťastie teda sa to vo veľkom štýle a sladko poriešilo. S kľudom odporúčam ďalej, príjemná romantická knižka, oddychovka na pár hodín čítania, s humorom, s napätím a neporiadnymi členmi rodiny.

Pavcas76
09.11.2023 5 z 5

Krásný a velmi vtipný příběh, který jsem zhltla skoro na jedno přečtení. Miluju, když to není jen o sexu na každé stránce, ale má to děj co vás chytne a nepustí, dává smysl a především vás dojme. Dokonalý.

Mentolka78
08.11.2023 5 z 5

Přesně takovou romanťárnu a vtipnou knihu jsem potřebovala. Knížka mě bavila, doporučuji všem, kdo ví, že to dobře skončí a chtějí se zasmát :-)

Hatshepsut
29.10.2023 5 z 5

Opět jedna z romantických knih šéf a asistentka, ale tady si vás humor Tali opravdu získá. Příběh jsem zhltla za pár hodin a díky jeho čtivosti se nemohla vůbec odtrhnout. Těším se na další díly od této autorky, určitě si je nenechám ujít. Snad se brzy dočkáme.:-)

Katebe
22.10.2023 5 z 5

Krásný romantický příběh. Žádné velké překvapení. Bohatý, sexy šéf a chudá, krásná holka coby jeho asistentka.
Tali jsem si od začátku zamilovala. Miluji odvážné, prostořeké holky, co si fakt občas nevidí do pusy. Vede to totiž ke vtipným situacím a dialogům. A tady to tak bylo, nejednou jsem se musela smát nahlas nad dialogy hlavních postav.
Čekala jsem, že Hayes bude alespoň ze začátku zmetek, protože upřímně k tomu název knihy vybízí. Nakonec ale nebyl jeho charakter odlišný od jiných hlavních postav mnoha dalších romantických knih. Bohatý, krásný, úspěšný muž, užívající si nezávazných vztahů. S minulostí, která ho ovlivnila a samozřejmě s kladným vztahem k drahému alkoholu a dobře padnoucím oblekům, ale jinak fajn chlap.
Konec je jasný snad od začátku, ale příběh je tak čtivě, vtipně napsaný, že vám to nevadí a jen čekáte jak se k tomu předpokládanému konci dostanou. Moc oceňuji,že první polovina je opravdu zábavná a postupně s vyvíjejícím se vztahem Tali a Hayese, řeší vážnější situace ať už mezi sebou či s okolím. Romantickým duším vřele doporučuji přečíst.

Zomy
15.10.2023 5 z 5

Tak pro je mě to v rámci žánru asi kniha roku.

Tohle bylo prostě úžasné - má to všechny znaky pohádky, on je zasmušilý a možná trochu zkažený princ, ona je pečující zraněná Popelka, která se hledá a přitom se nezapomíná starat o všechny ostatní.

Byl tam krásný vývoj vztahu - podle obálky bych tipla, že tam bude až moc erotiky, ale je to spíš trochu slow burn s obrovskou dávkou jiskřících dialogů.

Tahle knížka mě tak potěšila jako žádná jiná už dlouho ne.

Jeanine8
12.10.2023 5 z 5

Upřímně, tahle kniha asi nenabídne nic nového, co by člověk už někdy nečetl, pokud vyhledává tento žánr, velké drama se tam rozhodně nekonalo. Ale já se tak bavila slovními přestřelkami hrdinů, přesně tyhle tanečky jsou něco pro mě. Užila jsem si každou stránku. Za 5 hvězd bez debat!

Jita160
06.10.2023 5 z 5

Tohle mě bavilo.
Nečekejte nic originálního ,ale mělo to super šťávu a příjemný jiskření.
Šéf a jeho zaměstnankyně takových příběhů je jak hub po dešti. Výjimkou je hlavní hrdinka Tali, která postrádá ústní filtr a dokáže svého ďábelského šéfa pořádně držet za koule. Ten samozřejmě vzdoruje, ale jejímu kouzlu a síle se nedá odolat, uvědomí si že i pro něho nastal ten správný čas a musí štěstí v podobě asistentky chytit za pačesy a už nikdy nepustí.

hana1039
04.10.2023 4 z 5

Měla jsem v úmyslu dát jen tři hvězdičky, ale ten konec to trochu spravil... bohužel,asi pro mě jen, nemám ráda ženské,, hlavní hrdinky,, co jsou stále negativní, naivní i když to myslí dobře a Tali byla v těchto kategoriích dost dobrá a celkem mě štvala, že se nechávala,, vydírat,, rodinou,jinak to nedovedu popsat ... každopádně konec vše napravil :-)

kristy.books
02.10.2023 4 z 5

Keď som si prečítala anotáciu tejto knihy, očakávala som od nej poriadnu enemies to lovers romantiku, kde si hlavní hrdinovia nebudú vedieť prísť na meno a budú si neustále robiť zle. Moje očakávania sa nenaplnili, dostala som trochu iný príbeh, no musím povedať, že ani z tejto verzie som nebola sklamaná, práve naopak. Hriešna dohoda ma prekvapila a ja som si jej čítanie nesmierne užívala.

Tali bola žena s obrovským srdcom, nikdy neodmietla podať pomocnú ruku, o všetkých vo svojom okolí sa starala, často i na úkor samej seba. Vyžarovala z nej pozitívna energia, nebolo ťažké si ju obľúbiť. Mala však i pekne podrezaný jazyk a svojimi hláškami ma neraz pobavila. Bola naozaj skvelá, preto mi bolo veľmi ľúto, ako sa k nej niektorí správali, predovšetkým jej blízky. Nič si nevážili, všetky povinnosti by najradšej hodili na jej plecia, ešte aj narúšali jej sebavedomie.

Hayesa som absolútne neodhadla. Čakala som veľkého hajzla, pritom od začiatku bolo jasné, že ide o zlomeného muža, ktorého povesť arogantného playboya bola len maska. Nehovorím, že miestami sa nesprával ako kretén, no aj tak si ma takmer hneď získal. Čím viac sme ho spoznávali, tým radšej som ho mala. Neraz by som ho najradšej objala a povedala mu, nech sa netrápi, najmä, keď sme sa dozvedali o jeho minulosti.

Romantická linka sa mi veľmi páčila. Aj keď kniha nemá ani 300 strán, vyvíjala sa pomaly, čo mám rada. Nesmierne som si užívala ich postupné zbližovanie a to, ako sa Tali dostávala Hayesovi pod kožu. Vzájomná príťažlivosť bola citeľná, nechýbalo vzájomné podpichovanie i emotívne momenty... jednoducho si ma títo dvaja úplne získali. V momentoch, keď sa Tali starala o Hayesa (a on o ňu) som nedokázala z tváre striasť prihlúply úsmev. Konečne mal vo svojom živote niekoho, kto ho mal rád pre neho samého a nechcel ho len využiť.

Dúfam, že sa dočkáme prekladu i ďalších častí tejto série.

lusitta05
01.10.2023 4 z 5

Pekný príbeh,ja som spokojná.

sex erotika vášeň

2023  90%Smlouva s ďáblem