Petra17 Petra17 komentáře u knih

Mischling Mischling Affinity Konar

Čtivě napsaný příběh hrůz z 2.světové války které musely čelit i nevinné oběti jako například děti. Litovat zde nestačí. Vše s dvojčaty prožijete a trpíte s nimi.

01.06.2017 5 z 5

Kniha mě bavila, přečetla jsem jí velmi rychle a na čtení se vždy těšila, kromě erotiky, které tam je dost jsou tam i příběhy lidí, ano, všichni jsou dokonalý a krásní, ale nečte se to hezky ? :) :D Nemá to být reálný příběh, ale knížka pro pobavení a odstoupení od dnešního drsného světa, já nemohu hodnotit jinak ;) Těším se na další díly.

17.05.2017 5 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Ano, trošku nepravděpodobný příběh, ale myslím, že nepravděpodobná je většina thrillerů :) Mě se knížka líbila, nikdo nevíme, čeho jsou lidé schopni v téhle době udělat pro peníze...

10.05.2017 5 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Mrazivý, čtivý thriller. Strhující překvapení v každé části knihy. Moc se mi knížka líbila.

10.05.2017 5 z 5

Dědička ohně Dědička ohně Sarah J. Maas

Jediné, co se mi na této knize až tak moc nelíbí - - - Proč má knížka tak moc otevřený konec? Achjo, musím brzy číst i další díl. Jinak jsem se do děje velmi začetla, hlavně v druhé polovině knihy. První polovina se trošku táhla, ale do čtení sem se nutit nemusela. Těším se na pokračování.

08.05.2017 5 z 5

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty

Já jsem neustále čekala, kdy se konečně něco stane, do čtení jsem se nutila, nicméně příběhy jsou zajímavé, stejně jako téma :) Takže nekonec slabý průměr.

18.04.2017 3 z 5

Milý Johne Milý Johne Nicholas Sparks

Knížka, u které na konci bude slzavé údolí snad u každého čtenáře :) Krásný, dojemný příběh :)

03.03.2017 5 z 5

Neslyšno Neslyšno Richelle Mead

Ze začátku jsem chvilku váhala, jestli knížku neodlžím, ale po zhruba čtvrtině jsem se tak začetla a nemohla jsem přestat :) Celkem napínavé scifi-fantasy čtení, které vás pohltí, S R.Mead jsem se setkala poprvé. Sice nemohu dát 5 z 5 ale 4 z 5 si ode mě určitě zaslouží, bavila mě a pohltila mě :)

13.02.2017 4 z 5

Fangirl Fangirl Rainbow Rowell

Tak jako Cath byla ponořena do Simona Snowa tak jsem já byla ponořena do Fangirl. Moc se mi kniha líbila. Pohodové čtení.

12.02.2017 5 z 5

Dívka, která si říkala Tuesday Dívka, která si říkala Tuesday Stephen Williams

Knihu jsem přečetla, celkem se mi líbila ale maličko tomu ještě chybělo. Tuesday pro mě byla hrdinkou. Líbily se ki krátké kapitoly a styl psaní. Mohlo to být ještě více strašidelné :)

04.02.2017 4 z 5

Poselství růží Poselství růží Leila Meacham

Krasna dojemna rodinna saga. Pribehy Mary a Percyho jsem si uzivala a doslova je hltala. Pribeh Rachel uz me tolik nenadchl a misty me nudil. Nicmene knizku doporucuji. Je to krasne cteni.

23.01.2017 4 z 5

Muž jménem Ove Muž jménem Ove Fredrik Backman

Velice čtivý humorně a zábavně napsaný román, který doslova vtáhne do děje a prožíváte s Ovem nejeden zábavný večer. :)

14.01.2017 5 z 5

Otka: Ošklivá tlustá kamarádka Otka: Ošklivá tlustá kamarádka Kody Keplinger

Ano, tahle knížka mě hodně bavila. Je to YA, ale to nevadí, ty já mám ráda i ve svém věku, je neuvřitelně vtipná a humorná. Každou stranou jsem s Biankou soucítila, byla takovou mojí večerní kamarádkou :)

29.12.2016 5 z 5

Půlnoční koruna Půlnoční koruna Sarah J. Maas

O maličko slabší než první díl ale v druhé polovině knihy se ukázalo opět typické napětí a chuť ve čtení. V první polovině knihy jsem se do čtení nutila. Na třetí díl se těším ale asi si dám pauzu v podobě jiné knihy

09.12.2016 4 z 5

Porodní bába z Benátek Porodní bába z Benátek Roberta Rich

Zajímavý, napínavý příběh, který vás lehce vtáhne do děje, baví vás a je nesmírně čtivý, za mě ano :)

11.10.2016 5 z 5

Řeky Londýna Řeky Londýna Ben Aaronovitch

Pro mě teda nic moc čtení, neuvěřitelně moc postav do čtení jsem se nutila a i když jsem to nakonec mezi řádky dočetla, děj mě vůbec nebavil, často jsem nechápala oč jde... Bylo to zamíchané a propletené natolik, že se člověk zorientuje jen těžko. Já očekávala asi moc a nedostala jsem skoro nic ... Další díly předem zamítám :)

27.09.2016 2 z 5

Will Grayson, Will Grayson Will Grayson, Will Grayson John Green

Bavil mě Will od Davida Levithana, Greenovského jsem hned poznala, knížka do půlky peckovní, konec mě nebavil a když člověk ví, jak to asi skončí, ještě když se to kolem jedné jediné věci točí pořád dokola tak se nudí a je to jen průměrná kniha :-) Za mě 3,5 hvězdičky, možná i 4 by to mělo za dost dobrý rozjezd a nápad...

15.08.2016 3 z 5

Nemilovaní Nemilovaní John Saul

Za mě ne...

26.07.2016 1 z 5

Topím se v tobě Topím se v tobě Jasinda Wilder

Pěkný příběh o lásce a smrti, s kapkou té erotiky, jednou za čas taková knížka - proč ne :)

07.07.2016 4 z 5

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Bezvadné čtení, již se těším na další díl, akorát mě zklamal ten otevřený konec, ačkoli jsem ho samozřejmě čekala, když vím, že je pokračování :)) Recenze na blogu - blog v profilu :)

02.07.2016 5 z 5