Peace Peace komentáře u knih

Jane - moderní příběh Jany Eyrové Jane - moderní příběh Jany Eyrové April Lindner

Já vím, romantika a sladký příběh.. ale být životní partnerkou rockovýho zpěváka.. to jsem si prostě musela prožít aspoň díky týhle knížce :o))

11.10.2012 4 z 5

Lži Lži Táňa Keleová-Vasilková

Chvilkami mi děj přišel až moc překombinovaný..

14.09.2012 3 z 5

Jumaroro Jumaroro Sylva Lauerová

Kniha se nedá číst jinak, než jedním dechem, kterého se ani po dočtení posledních řádek nedostává..

23.08.2012 5 z 5

Srdceboly Srdceboly Simona Monyová (p)

Podle mě její nejsilnější knížka. Ano, hlavně v kontextu se skutečným autorčiným osudem. Z některých pasáží až mrazilo..

10.05.2012

Buďte štastní i v těžkých dobách Buďte štastní i v těžkých dobách Andrew Matthews

Hodně zajímavá a inspirativní knížka.

08.05.2012 5 z 5

Otrokyně Otrokyně Lisa Jane Smith

Naštěstí velmi dobré pokračování 1. dílu :o) U této autorky jsem měla trošku obavy, ale povedlo se :o)

30.04.2012 4 z 5

Zasvěcení Zasvěcení Lisa Jane Smith

Mě osobně tato série zaujala víc, než Upíří deníky. Tématicky příjemná změna :o)

27.04.2012 5 z 5

Svlečená do naha Svlečená do naha Iveta Kollertová

Tuhle knížku by si měl přečíst každý..

09.04.2012 5 z 5

Holčička, která nechtěla vyrůst: můj boj proti anorexii Holčička, která nechtěla vyrůst: můj boj proti anorexii Isabelle Caro

"Až příště potkáte na ulici příliš hubenou dívku, usmějte se na ni, potřebuje to..."
Hodně zajímavá knížka.

06.01.2012 4 z 5

Osvobození Osvobození Lisa Jane Smith

Nechala jsem se zlákat v naději, že tentokrát to budou opět staré dobré UD.. S lítostí musím konstatovat, že příště.. už fakt ne..

06.01.2012 1 z 5

Soumrak Soumrak Lisa Jane Smith

Tohle už fakt ne.. Nějak mě přešla chuť číst další díly..

25.10.2011 1 z 5

Návrat Návrat Lisa Jane Smith

Tento díl mě zatím zaujal úplně nejméně, škoda.. Děj už mi přijde jako vaření z vody a kombinování nekombinovatelného.

13.10.2011 2 z 5

Poslední oběť Poslední oběť Richelle Mead

Smutek, že to skončilo.. Miluju ten humor.. A Dimitrij? .. to je prostě srdeční záležitost :o))

14.09.2011 5 z 5

Příliš osobní známost Příliš osobní známost Eva Urbaníková

Ať si říká kdo chce, co chce - tahle autorka mě prostě vždycky dostane :o)

26.08.2011 5 z 5

Most přes navždy Most přes navždy Richard David Bach

Hledání a nalezení Spřízněné duše, své Osudové lásky. Kdo by si tím nechtěl projít? :o) Já si to užila alespoň díky této knize :o)

03.08.2011 5 z 5

Krutá volba Krutá volba Diane Chamberlain

Nejlepší kniha od této autorky, jakou jsem četla.

02.08.2011 5 z 5

Třetí poločas Třetí poločas Ray Kluun

Jen málokdo dokáže o nemoci a následných ztrátách psát takhle otevřeně..

Andělé všedního dne Andělé všedního dne Michal Viewegh

Tohoto autora nijak nevyhledávám a ne všechny knihy jsem od něj přelouskala. Ale tahle knížka.. to byl zážitek.

Čarodějka z Portobella Čarodějka z Portobella Paulo Coelho

Někdy se i Mistr tesař utne..

29.05.2011 2 z 5

Mrazení Mrazení Maggie Stiefvater

Romantika jako blázen, ale já jsem bláznem prostě ráda :o))