Peace Peace komentáře u knih

Mizerná karma Mizerná karma David Safier

Skvělá oddychová knížka, u které se (nejen) člověk královsky pobaví :o)

18.03.2014 5 z 5

Tati, prosím ne! Tati, prosím ne! Barbara Naughton

Kniha není hezká - vzhledem k tématu, ale popisuje skutečnost, jak krutý může svět být - a tu by si měl čas od času připomenout každý z nás...

07.03.2014 4 z 5

Temné kouty Temné kouty Gillian Flynn

Kniha je hodně dobrá, autorka píše skvěle. Bohužel mě trošku zklamal konec, který mi přišel zbytečně překombinovaný, což mi ze zážitku vzalo jednu hvězdičku.

07.03.2014 4 z 5

Musela jsem zemřít Musela jsem zemřít Anita Moorjani

Nepochybně zajímavá kniha, její obsah bych však zkrátila tak na půlku, osobně jsem totiž závěr knihy již jen "odtrpěla".

27.02.2014 3 z 5

Sebranka Sebranka Torey L. Hayden (p)

Autorku obdivuji! Nejen pro spisovatelský um, který nezapře, ale především pro práci, kterou dělá s dětmi. Super kniha!

02.02.2014 5 z 5

Den co den Den co den David Levithan

Krásný a nevšední příběh, který nutí k zamyšlení, zda by si člověk přece jen neměl více vážit toho, co skutečně má.

18.01.2014 5 z 5

Lov Lov Aubrey Clark (p)

Oproti předchozím dílům, bohužel zklamání, což je škoda, protože tato série se autorce opravdu povedla. Snad šlo jen o slabou chvilku a další díl bude opět ve formě :o)

20.12.2013 2 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

"... A pak jsou knihy jako "Hvězdy nám nepřály", o kterých lidem vykládat nemůžete, knihy tak jedinečné a zvláštní a VAŠE, že když o své lásce k nim promluvíte, máte dojem, že je zrazujete..."

19.11.2013 5 z 5

Šťastná kniha Šťastná kniha Barbora Šťastná

Knížka o všedních, běžných věcech, která i přesto (či právě proto) pro mě byla nevšedním zážitkem :o)

03.11.2013 5 z 5

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

Detektivkám jsem se většinou vyhýbala obloukem v domnění, že jde vždy o jednu a tutéž šablonu, ale po tomhle zážitku, už se nebudu bát změny směru... :o)

25.10.2013 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Nedostává se mi slov... Kniha je tak úžasná, že ani nevím, jak ji slovy uchopit...

26.09.2013 5 z 5

Dokážete udržet tajemství? Dokážete udržet tajemství? Sophie Kinsella (p)

Vtipné, milé.. Autorčin humor je mou krevní skupinou :o)

20.09.2013 4 z 5

Jonas Jonas Eden Maguire

Kniha neurazí, nenadchne.. Celkem vhodně naordinovaná oddychovka na Syndrom návratu z dovolené :o))

22.08.2013 3 z 5

Za facku Za facku Eva Urbaníková

Nezklamala. Opět velmi dobrá kniha!

01.06.2013 5 z 5

Rukopis nalezený v Akkonu Rukopis nalezený v Akkonu Paulo Coelho

Mě se kniha, ač s řadou vzletných myšlenek, bohužel nedotkla.. Na mě tam těch velkých myšlenek bylo asi až moc.. Mám od něj ráda příběhové knihy, v této poloze je pro mě málo uvěřitelný.

31.05.2013 2 z 5

V rytmu charlestonu V rytmu charlestonu Sophie Kinsella (p)

"Zvednout hlavu, nasadit okouzlující úsměv a namíchat si koktejl.." Nádherná knížka!

28.05.2013 5 z 5

Manželka 22 Manželka 22 Melanie Gideon

Kniha mě bavila hodně, byla to oddechovka, která mi prostě sedla. Jen závěr knize moc nepomohl, zasloužila by vtipnější a důmyslnější pointu.

22.05.2013 4 z 5

Kdo je bez viny Kdo je bez viny Lisa Ballantyne

Chvilkami mi přišel příběh zbytečně zdlouhavý, ale závěr dal knize nezapomenutelný rozměr.

18.05.2013 4 z 5

Vstříc temnotě Vstříc temnotě Lisa McMann

Cesty autobusem kniha sice zkrátí, ale jinak z ní žádné závratné zážitky nemám.. Škoda tak dobré hlavní myšlenky...

14.03.2013 2 z 5

Až se tě život zeptá Až se tě život zeptá Cecelia Ahern

Hlavní hrdinka mi byla sympatická od prvních stránek, takže se knížka četla v podstatě sama :o) Příjemná oddychovka, kterou mohu jedině doporučit.

27.02.2013 5 z 5