oskarina oskarina komentáře u knih

Hana Hana Alena Mornštajnová

Vše již bylo řečeno v ostatních komentářích.. jedním slovem wau. Knihy nikdy nečtu dvakrát, ale jsem si jistá, že tato kniha bude výjimka:)

25.05.2020 5 z 5

Heřmánkové údolí Heřmánkové údolí Hana Marie Körnerová (p)

Perfektní čtivá knížka.
Zanechala ve mne spoustu pocitů a myšlenek.
Hlavní hrdinku Annu jsem si moc oblíbila.

22.03.2020 5 z 5

Nesnáším tě Nesnáším tě Vi Keeland

Chvilkama opravdu rozkosna kniha, čtivá, precteno během dvou dnů. Zároveň me prekvapilo, ze to neni jen klasicky romanticko-eroticky roman, ale zabývá se i vaznejsimi tématy.

20.02.2020 5 z 5

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Nejlepší kniha od paní Mornstajnove! Během prvni půlky knihy jsem mela nespocetnekrat husi kůži. Posledni část knihy me bavila méně, přesto jsem se nemohla odtrhnout.

25.01.2020 5 z 5

Spolubydlící Spolubydlící Beth O’Leary

Naprostá bomba! Úžasná oddechovka, moc se mi líbilo, jak byl příběh zapletený (bývalý přítel, bratr ve vězení). Kapitoly jsou vždy popisovány na střídačku z úhlu Tiffy/Leona, zaujalo mne, že se mi střídalo, čí vyprávění mne bavilo víc.

29.10.2019 5 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Po dlouhé době kniha, do které jsem se začetla hned na první stránce. Nadruhou stranu mne ale moc nebavil závěr knihy. Prislo mi, ze uz se poradně nic nedeje a navic me nastval otevreny konec.

09.11.2019 4 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Za mě hrozné zklamání.. Zdlouhavé, ne úplně záživné.
Ke konci jsem jen přelétávala text, abych už to měla za sebou. Rozuzlení nakonec docela zajímavé, ale přesto nevybalancuje celou knihu.

06.09.2019 2 z 5

Pekařova dcera Pekařova dcera Sarah McCoy

Jak píší i ostatní. Historická dějová linka mne moc bavila, mnohem víc, než ta současná. Možná by autorka udělala lépe, linky spolu nemíchat:) Každopádně i tak hodnotím velice kladně.

15.01.2021 4 z 5

Veselí Veselí Radka Třeštíková

Mně se tedy kniha MOC líbíla!
Ještě nikdy v životě se mi nestalo, že by mě jedna kniha dokázala tolikrát rozesmát a zároveň jednou i rozbrečet.
Hlavní hrdinka je sice nerozhodná a občas se nezachová úplně košer, ale přesto (a možná právě proto) mi byla moc sympatická.
Upřímně moc nechápu tolik kritiky, protože já jsem si touto knihou už po několikáte ověřila, že Třeštíková je dle mého názoru jedna z nejlepších českých spisovatelek!

29.05.2020 5 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Naprosto báječná kniha! Ani chvilku jsem se nenudila, druhou půlku jsem měla přečtenou během dvou dní, už se těším na další knihy od autora. Někdo tady srovnával s 50 odstíny šedi, Erotikon se mi líbil stokrát víc.

15.08.2019 5 z 5

Vyhnání Gerty Schnirch Vyhnání Gerty Schnirch Kateřina Tučková

Nevím, zda je to mou menší "čtenářskou krizí", ale kniha se mi četla pomalu, chvilkami mě dokonce nudila a moc jsem se těšila, až skončí.

Příběh je jinak skvělý, zajímavý, ale přesto (s odstupem měsíce) musím hodnotit 3*.

11.03.2020 3 z 5

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Za mě paráda! Hrozně se mi líbil Erotikon a Nejlepší víkend mi přišel podobnější než Prvok, Šampon, Tečka a Karel.
Hartlovi knihy si jsou sice podobné, ale to životy lidí také. Už se těším, až autor napíše další knihu.

22.11.2019 5 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

S Erotikem se nedá srovnávat, každopádně další skvělá kniha od Hartla, určitě si přečtu i další.
A až na jednu část mě moc potěšilo, jak kniha skončila.

27.09.2019 4 z 5

Kvůli tobě i zhubnu Kvůli tobě i zhubnu Ellen Berg

No upřímně je celé kniha totální kravina:) Ale musím říct, že i přesto mě bavila a od půlky jsem i byla zvědavá, jak se to celé rozuzlí.

08.10.2020 3 z 5

Zahrada mého života Zahrada mého života Jitka Závodná

WAU! Opravdu strhující příběh, od autorky moje první kniha a rozhodně ne poslední! Připomíná mi styl pí. Mornštajnové, i když toto mě bavilo asi ještě víc.

14.09.2020 5 z 5

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

Přesně jak píší ostatní - roztomilé a vtipné.
Jen tedy neustále omílání "Óčka" mi přišlo už od začátku trapné.

11.12.2019 5 z 5

To prší moře To prší moře Radka Třeštíková

První polovina knihy pro mě bylo až utrpení, ale v půlce se to změnilo a příběh mne hrozně chytnul. Dějová linie Huberta mi přišla výborná.

06.11.2019 4 z 5

Osm Osm Radka Třeštíková

Výborná kniha! nemohla jsem se odtrhnout. Líbí se mi, jak jsou všechny postavy propojené.
Dle mého názoru lepší než Bábovky.

16.10.2019 5 z 5

K moři K moři Petra Soukupová

Opravdu si nepamatuji, kdy naposledy jsem odložila knihu. Mrzi me to, moc jsem se na ni těšila, ale zvládla jsem dojit jen asi do čtvrtky knihy, protože styl psani me vubec nedokázal vtahnout do deje, skoda

01.10.2019 1 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Knížka super, jen mě mrzelo, že se člověk nedozví pokračování jednotlivých hrdinek.

06.09.2019 3 z 5